Sana İlgi Duyan Birinin Yaptığı 5 Şey

Eminim hayatında en az bir kez o kişiyi gördüğünde midende kelebeklerin uçuştuğunu hissetmişsindir. Eğer durum böyleyse o kelebeklerin sana, nasıl hissettirdiklerini bilirsin. Ve seni ziyaret ettiklerinde onları nasıl tanıyacağını çok iyi biliyorsun ama bir başkasının sana karşı aynı şeyleri hissettiğini anlayamıyorsun.

Belki şu anda sana sırılsıklam aşık olan biri var. Burada senden hoşlandığını ve gerçekte ne hissettiğini görmeni sağlayacak işaretlerden bahsedeceğim.

1. Sana İltifatlar Yağdırır

Senden hoşlanan biri seni gördüğünde sanki hayatında gördüğü en güzel gün batımını izliyormuş gibi hisseder. Sen onun için o kadar güzelsin ki, bu onun kendine saklayamayacağı küçük bir sır gibi.

Doğal olarak, bu sırrı sana açıklama, imajının onun gözünde ne kadar hoş olduğunu anlatma ihtiyacını hissediyor. Belki ‘çok güzelsin’ kelimesini söylemek çok zor olabilir ama bunu kolaylaştırmanın bir yolunu bulacak. Saçının ne kadar güzel göründüğünü, kıyafetinin ne kadar havalı olduğunu, parfümünün ne kadar güzel koktuğunu söyleyebilir… Ve bunun bununla bitmesine gerek yok; müzik zevkini beğendiğini veya ne kadar iyi iş çıkardığını söyleyebilir

Sana iltifat yağdırmak için her fırsatı kollayacak ve ondan aldığın her iltifatın “Senden gerçekten hoşlanıyorum” anlamına geleceğinden emin olabilirsin.

2. Fiziksel Dokunuş

Aşkta dokunmak da sevgi dillerinden biri olarak bilinir. Ve birisi senden hoşlandığında, bunu söylememek onun için zor olabilir. Cazibe bir mıknatıs gibi hissedilir, parmak uçlarını giderek sana doğru çeker.

Kollarını “yanlışlıkla” seninkine sürtebilir ya da yeterince cesursa ellerini “dostça” bir tavırla omzuna koyabilir. Yeterince yakınsan sana merhaba demek yerine sarılma fırsatını boşa harcamaz.

3. Sana Zamanını Hediye Eder

Olabileceğin en iyi arkadaş olmak çoğu zaman birinin kalbini kazanmanın ilk adımıdır ve birine zaman ayırman bunu başarmanın en iyi yoludur.

Yani senden hoşlanan kişi, fırsat buldukça yanında olmak isteyecektir. Ayrıca, ona her zaman güvenebileceğini bilmeni isteyecektir, böylece ihtiyacın olduğunda sana iyilik sunacak ve yardım edecektir. İhtiyacın olduğunda her zaman yanında olacaktır ve numarasını hızlı aramada tutabileceğini bilmeni sağlayacaktır.

4.Senin Yanında Telefonunu Önemsemez

Sürekli telefonunu kontrol eden biriyle takılmak çok can sıkıcı bir durumdur. Sırf aldıkları sosyal medya bildirimini kontrol edebilmek için cümlenin ortasında durmak zorunda kalmak çok sinir bozucu olabilir. Ancak senden hoşlanan kişiyle bu konuda endişelenmene gerek kalmayacak.

Onun için ilgi odağı sensin. Sen tam karşısındayken sosyal medyaya bakmayı bile düşünmez. Onun yanındaki en önemli şey sensin ve o anda geri kalan her şey göz ardı edilebilir.

Ancak ondan uzaklaştığında ve ona ulaşman gerektiğinde emin ol ki birkaç saniye içinde sana geri dönecektir!

5. Senin Yanında Güzel Görünmeye Çalışır

Aşk hayatı söz konusu olduğunda elbette kendimizi en iyi şekilde sunmak isteriz. Ve fiziksel görünüşümüz belki de başlamanın en kolay yoludur.

Bir kişi senden hoşlanıyorsa onun hoş, sevimli ve çekici göründüğünü düşünmeni ister. Seni göreceğini bildiğinde, en iyi kıyafetlerini seçecek ve kıyafetinde hiçbir kırışık veya katlanma olmadığından emin olmak için aynanın karşısında uzun süre vakit geçirecektir. Hatta senin yanındayken bile endişeyle saçını düzeltmeye devam edebilir.

Her hikayenin bir sonu vardır, ama bazıları yeni bir başlangıca işaret eder. Belki de şu anda, birinin kalbinde yeni bir başlangıç vardır ve o kişi seni düşünüyordur. Belki de, sadece biraz dikkatle ve duygusal zekayla, karşındakinin sana karşı hissettiklerini anlayabilirsin. İltifatların arasında gizli gülümsemeleri, dostça dokunuşların sıcaklığını hissedebilirsin. Ve belki de, bu işaretlerin hepsi, senin için bir kapıyı aralıyor olabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Herkesin duyguları ve duygularını ifade etme şekli farklıdır. Bu yüzden, kalbinin dilini dinlemek ve karşındakini anlamak için sabırlı olmalısın. Kim bilir, belki de bu işaretlerin ardında, senin için beklenmedik bir aşkın kapısı açılıyordur. Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu unutma ve her anının tadını çıkar.

Aşk içinde yayınlandı olarak etiketlendi