9-15 Ağustos 2021 Haftası İçin Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Para dünyayı yönetmez ama ruh halimizi etkiler. Az olduğunda, üzgün olabiliriz. Yeterince olduğunda, sakin oluruz.

Koç Burcu

Koç’un işte yapacak çok farklı şeyleri olacak. Vakit kaybetmeden kararlı ve hızlı hareket etmemiz gerekecek. Başarı için kısa uygulamalar, bu burcun insanlarına doğru seçimleri yapma ve sorunları çözme konusunda daha fazla yardımcı olacaktır. Astrologlar, bu hafta sadece 13 Ağustos Cuma günü alışveriş yapmaya değmediğini ve geri kalan günlerde canın ne istiyorsa onu güvenle satın alabileceğini belirtiyorlar. Kredi bile alabilirsin, ancak yalnızca acil ve son derece önemli bir şey için. Diğer durumlarda, borca ​​girmemelisin.

Boğa Burcu

Boğa parayı sever, bu yüzden sık sık para onlara gelir. Şimdi astrologlar, bu burcun insanlarına finansal radarlardan saklanmalarını tavsiye ediyor. Görevlerini yerine getirmen gerekiyor, ancak iddialı projelere başlamaya çalışma. Acele etmeden ve sinirlenmeden, uzun süredir biriken finansal sorunları metodik ve sorumlu bir şekilde çözmen gerekir. Boğa için sıkıntılar çok uzun süre devam ederse, iyi şans için güçlü bir ritüel sorunlardan kurtulmalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca haftanın sonunda eğlenceye biraz para harcayabilirsin.

İkizler Burcu

İkizler kararlarında tutarlı olmalıdır. Risk almaya, maceralara atılmaya ve düşüncesizce para harcamaya gerek yok. Astrologlar, özellikle İkizler kendi duvarları içinde çalışıyorsa, evde enerji temizliği yapmalarını tavsiye eder. Bu, üretkenliği yüksek bir düzeye geri getirmeye yardımcı olacaktır. Bu, cesaretin ve nezaketin ön plana çıkacağı çok zor bir hafta. Gelirini korumak ve artırmak istiyorsan dürüst davranmalısın. Aldatma yoluyla elde edilen para çok çabuk kaybedilir.

Yengeç Burcu

Yengeçler için özellikle 11’inden itibaren finansal açıdan çok uygun bir hafta. Merkür’ün Başak burcuna geçişi yeni bir finansal dönemin başlangıcı olacak. Bilgi ve finans akışı Yengeçlerden yana olacak. Bu insanlar ilginç fikirleri ziyaret etmeye başlayacak, yeni şeylerde şanslı olacaklar. Ayrıca başkalarıyla ortak bir dil bulabilecekler. Güvenle iş değiştirebilir, yeni ortaklar arayabilir, yeni fikirler geliştirebilirsin. Boş zamanlarında alışveriş yapmak seni neşelendireceği için faydalı olacaktır.

Aslan Burcu

Aslan için özgüven ön plana çıkacak. Bir gün sabah işe yaramazsa, iyi şans için uygulamalar kullanman gerekecek. Sadece iyimserlik ve azim, Aslanların gelirlerini artırmasına ve hayatlarını daha iyi hale getirmesine yardımcı olacaktır. Bu, aktif eylem için en iyi hafta değil, ancak şu anda oturmak kesinlikle imkansız. İş gezilerine gidebilir, yeni ve ilginç bir şeyler yapmayı deneyebilirsin. Aslanlar, aile ve arkadaşlarla iletişimde ilham bulabilirler.

Başak Burcu

Bazı finansal ve iş ikilemlerinin ortaya çıkmasına rağmen, Başaklar bu hafta şanslı olanlar arasında. Tüm yeni vakaları tartışacak ve insanları açık bir kitap gibi okuyacaklar. Sadece konsantrasyonunu koruman gerekiyor. Basit egzersizler, altıncı hissini güçlendirecek. En büyük gelirler, bilim alanında çalışan öğrencileri ve kendi işini açmaya çalışan herkesi bekliyor. Bu hafta atılımların, küçük aksaklıkların ve dahiyane çözümlerin zamanı olacak.

Terazi Burcu

Terazi her zaman soğukkanlılıktan yoksundur. Bu hafta, önemli kararlar ve finansal kargaşa söz konusu olduğunda duygularını bir kenara bırakmak önemlidir. Duyguları unutarak mantığı bağlamak gerekir. Ayrıca etrafta olan her şeye karşı daha dikkatli olman gerekir. Evren Terazi’ye farklı işaretler şeklinde uyarılar gönderecektir. Onları fark etmeye başlarsan, hayat sadece iş ve finans alanında değil, aynı zamanda aşkta da daha iyiye doğru değişecektir. Hafta sonları ev geliştirme, aksesuar satın alma, tamirat için para harcayabilirsin.

Akrep Burcu

Bu burçtaki herkesin hatırlaması gereken ilk şey cesarettir. 9’dan 15’e kadar olan dönemde, astrologlar Akreplere korku, endişe ve takıntılı düşüncelerden kurtulmalarını tavsiye eder. Böylece bu burçtaki insanlar başarısızlıklar dizisini kesebilecek ve istenen dalgaya uyum sağlayabilecekler. Zor durumlarda, soğukkanlılık göstermek daha iyidir. Kötü niyetli kişiler kendilerini gergin hissedecekler, bu yüzden güvensizliklerinden beslenmeye başlayacaklar.

Yay Burcu

Her zaman para sıkıntısı çeken Yaylar, gelirlerini artırmak için üç yoldan faydalanmalıdır. Astrologlar ayrıca işe karşı tutumunu yeniden gözden geçirmeni tavsiye eder. Tek kelimeyle, tam bir yeniden yapılanmanın zamanı geliyor. Yay, daha iyi ve daha zengin olmak için konfor alanından çıkmak zorunda kalacak. Birçok yönden, şimdi başkalarının tavsiyelerine güvenmeye değer. Yakın insanlar bilmeden parlak bir fikir sunabilir. Ayrıca istenmeyen postalardan, gereksiz dosyalardan ve kişilerden kurtulmak için artık bilgi alanını temizlemeye başlamak son derece önemlidir.

Oğlak Burcu

Oğlaklar için bu, entelektüel aktivite için mükemmel bir zaman olacaktır. Düşmanları kurnazlık, buluş ve zeka ile alt edebileceğin an geldi. Maksimum üretkenlik anlarında doğru görevleri seçmek için beynin aktivitesini saate göre hatırlamak önemlidir. Bu hafta her şeyi dikkatlice düşünmen gerekiyor. Astrologlar bu süre zarfında hiçbir şeyi kaybetmemeni tavsiye ediyor – kaybedilen asla geri dönmeyecek. Bu sadece eşyalar veya parayla ilgili değil, aynı zamanda çevrendeki insanlara saygı duymakla da ilgili.

Kova Burcu

Kovalar bu haftanın en şanslı insanlarından bazıları. Para sürekli ve neredeyse hiç durmadan ellerine geçecek. Şimdi asıl mesele orada durup kendini, işini, becerilerini geliştirmeye devam etmek değildir. Yeni teklifler mutlaka gelecek, parlak fikirler ortaya çıkacak. Yakınlarda finansal bir tılsım olması, Kova’nın daha fazla parasal şans çekmesine yardımcı olacaktır. Astrologlar, düşünce vektörünü zenginleştirmeye yönlendirmeyi tavsiye eder, ancak aldatma pahasına değil, kendini geliştirme pahasına.

Your Page Title

Balık Burcu

Farklılıklarını çözmek, haftana nereden başlayacağındır. Balık, başkalarıyla uyumsuz bir durumdaysa, herhangi bir kazanç düşünmene gerek kalmayacak. Sorun çok zorsa ve zor bir durumdan hızlı bir şekilde çıkmanın bir yolu yoksa, sorunu hızlı bir şekilde çözmek için bir tılsım kullanabilirsin. 9-15 Ağustos tarihleri ​​arasında para harcanmamalı, saklanmalıdır. Balıkların sağduyu, tutumluluk, öngörü göstermesi gerekir. Başarıyı yakın tutabilmelerinin tek yolu budur.