Mart Ayının Güç Günleri

Güç günleri, hayatın bir veya birkaç alanında şansın bizi beklediği en hayırlı günlerdir. Bu yazıda Mart ayının bize getireceği pozitif enerjilerden bahsedeceğim.

Mart ayı başlarında, hayatınızı ve enerjinizi zehirleyen beş şeyi bir kenara atarak baharın dağınıklığını gidermeye çalışın. Bahar, hem iç hem de dış bir dönüşüm zamanıdır, bu yüzden kendinizi yeni şeylerle memnun etmeyi unutmayın.


03.03 – Mart Ayının Ayna Tarihi

Yansıtılmış tarihler, sayıların dünyayı yönettiği günlerdir. Üç bilincimizi ve arzularımızı yöneten manevi bir sayıdır. Bu günde manevi uygulamalara girmek, yalnız kalmak ve yeni bilgiler edinmek faydalı olacaktır.

14 ve 16 Mart – Koç’ta Ayın Yükseliş Günleri

14, 15 ve 16 Mart – Koç burcunda büyüyen ayın ilk günleridir. 15, güç günleri listesine dahil edilmedi, çünkü bu gün Merkür’ün Balık Burcu’na geçişi bizi bekliyor. Bu olay, Mart ayındaki en tehlikeli beş günden biri haline gelecek. Bu yüzden sadece 14’ü ve 16’sı güç günüdür. Büyüyen Ay, güçlü Ateş unsurunun etkisi altında harika hissediyor. Bu günler iş, finansal aktivite, alışveriş için ideal günlerdir. Bugünlerde en önemli şey tembel olmamak ve ev işleri de dahil olmak üzere önemli şeyleri sonraya ertelememektir.


20 Mart – İlkbahar Ekinoksu

20 Mart günü saat 12:37’de Dünya, kış gündönümü gününden başlayarak Güneş’in etrafında tam olarak dörtte birini dönüş yapacak. Güneş enerjisi ile Dünya enerjisi arasında uyum günü olacak. Her şey mümkün olan en olumlu durumda olacak. Ayın, 20’sinde birçok insan kendine güvenecek, sorunlarını ve dertlerini unutarak dünyaya farklı bakabilecekler. Güneş enerjisi kendimize inanmamıza, korkulardan ve komplekslerden kurtulmamıza yardımcı olacak, bize cömertlik, dürüstlük ve açıklık verecektir.


30 Mart – Ay Dünya’ya Yaklaşacak

Perigee, ayın Dünya’ya olabildiğince yakın yaklaştığı konumdur. Bu nispeten sık olur, ancak bu sefer azalacak ve Akrep Burcu ile sonuçlanacaktır. Çoğumuzun bu günde yeni motivasyon kaynakları olacak. Ay’ın Dünya’ya yaklaşması nedeniyle gece yıldızının enerjimiz üzerindeki yaratıcı etkisi en az yüzde 15-20 artacaktır. Ertesi günün de olumlu olacağı, ancak 30 Mart ile aynı olmadığı unutulmamalıdır. Öyle ya da böyle, ay parlak ve olumlu bir notla sona erecek.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Mart, mutluluğunuzu ortadan kaldıran alışkanlıkları kırmak için mükemmel bir zamandır. Şu anda, kendinizi değiştirebilir, kendiniz üzerinde çalışabilir ve çevrenizdeki dünyayla uyum için çaba göstermeniz gerekebilir.