15 Eylül 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Her gün yeni zorluklar bizi bekliyor, ancak sorunların akışında yeni fırsatlar bulunabilir. Bu yazıda, bu Çarşamba günü bizi nelerin beklediğinden bahsedeceğim.

Bahsetmeye değer ilk şey, 15 Eylül’ün ayın en tehlikeli günleri listesinde yer almasıdır. Bunun nedeni, bu gün Mars’ın Terazi burcuna geçmesidir. Bu Burç eşitliği ve dengeyi simgeliyor, bu yüzden uzmanlara göre bugün özleyeceğimiz denge bu. Belki sayılar durumu düzeltmeye yardımcı olur.

Kullanıcı Numarası 15 Eylül 2021

Öncelikle bu zor günü hangi sayının kontrol ettiğini bulman gerekiyor. Bunu yapmak için, geçerli tarihin tüm rakamlarını ve günün sıra sayısını toplamak gerekiyor.

1 + 5 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 23 —– 2 + 3 = 5.

Beş, diğer tüm sayıların üzerindedir, bu nedenle her şeyin astrologların tanımladığı kadar kötü olmadığını güvenle söyleyebiliriz. 5 sayısı bu gün doğru enerjiyi solumaya yardımcı olacak. Enerjide Mars’ın tersidir, bu nedenle bugün insanlar muhtemelen çok pervasız olmayacaktır. Evet, doğru yolda kalmak daha zor olabilir ama bu, bu günün kaos zamanı olacağı anlamına gelmez. Bu gün mutlaka sezgini dinlemelisin.

Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

İşleri mümkün olan en kısa sürede halletmeye çalış. Çünkü en az sorun olasılığı sabahları bekleniyor. Öğle yemeğinden sonra işler hayal kırıklığına uğrayabilir ve planlar değişebilir.

Beş, uyumun sayısıdır, bu nedenle gerçeklere güven, ancak sezgini unutma. Zor bir durumda, sana her zaman yardım edebilir.

5 sayısı iletişimi sever, ancak başkalarına karşı aşırı açık olmamalısın. Planlarını ve duygularını, korkularını ve deneyimlerini kimseye söylememeye çalış. Sohbet edecek kimsen yoksa işten sonra kendinle baş başa kal. Açık diyaloglar için yalnızca sana en yakın olanları seç.

Beş, manevi ve maddi dünyalar arasındaki eşitliği kişileştiren bir sayıdır. Kolay parayı kovalama ve bugün fazla çalışma.

15 Eylül İçin İyi Şans Tılsımları

Günümüzün en önemli tılsımı, tüm unsurların eşitliğini bünyesinde barındıran malakit taşıdır. Bu minerale sahip değilsen, platin ürünlerle değiştirebilirsin.

Your Page Title

Dengeli bir görünüm bugün faydalı olacaktır. Beyaz ve siyahın varlığı gereklidir. Zıt ama uyumlu bir görünüm yaratırsan iyi şans çekebilirsin.