18 Ağustos 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji, sayılarla ilgilenen, enerjileri ve özel anlamları hakkında veri toplayan en eski bilimdir.

Bugün insanlar parlak bir auraya sahip olanlara çekilecek. Bugün nezaket yaymaya çalış ve değer verdiğin kişilere karşı tamamen dürüst ol. Bugünün rakamları sana seve seve iyinin iki katını verecektir.

Kullanıcı Numarası 18 Ağustos 2021

Öncelikle bu güne hangi sayının hükmedeceğini bulmamız gerekiyor.

1 + 8 + 0 + 8 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 25 —– 2 + 5 = 7

Yedi dünyayı yönetir, bu da bizi çok fazla şansın beklediği anlamına gelir, çünkü bu sayı öncelikle onunla ilişkilidir. Bugün başka önemli veya olumsuz bir olay yok, bu nedenle 18 Ağustos çok hayırlı bir gün olarak kabul edilebilir. Bugün birçok insan, itibarını, başkalarına saygı duymayı yeniden kazanabilecek veya çok önemli bazı hedeflere ulaşabilecek. Bu günün ana sembolü anka kuşudur. Bu küllerinden yeniden doğmuş bir kuştur. Bugün herkes yeniden mutlu ve başarılı olabilir.

Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

Bugün herşeyden önce sezgine güvenmen gerekir. Çünkü iç sesimiz bizi nadiren yanıltır.

Yeteneklerini asla abartma. Yedi, zor durumlardan kurtulmana yardımcı olacaktır, ancak kendini bunlara atarsan, sayıların yardımı işe yaramaz hale gelecektir.

İnsanların eylemlerine nasıl tepki verdiğine çok dikkat et. Yakın insanlar zamanla sana yanlış yolda olduğunu ima edebilirler.

Genel olarak, herhangi bir alanda sorunsuz bir şekilde başarılı olabileceğimiz verimli bir gün bizi bekliyor. Bu, ruh eşi arayan herkes için çok hayırlı bir gün. Bugün hayatını sonsuza dek değiştirecek kader karşılaşmaları olabilir.

Maddi konularda şans, ihtiyacı olanlara yardım edebilecek cömert, sempatik ve nazik insanları takip edecektir.

18 Ağustos İçin İyi Şans Tılsımları

Altın: Altın takı, bir numara olmak isteyen herkesin en iyi arkadaşıdır. Öte yandan bu tür süslemeler seni aşırı hırslı yapabilir, düşüncede nesnelliğini elinden alabilir.

Your Page Title

Malakit, aytaşı, kristal kuvars gibi taşlar, altın takıların şiddetli doğasını etkisiz hale getirmeye yardımcı olacaktır. Sakinliğini ve konsantrasyonunu korumak için bunları kullanabilirsin.