6 Nisan 2021: Günün Numerolojisi Ve Enerjisi

Numeroloji, 3000 yıl öncesine dayanan bir bilimdir. Eski zamanlarda insanlar, sayıların hayatımızı değiştirebilecek güçlü enerjiye sahip olduğunu fark ettiler. Bu yazıda, bugün dünyaya hangi sayının hakim olacağından bahsedeceğim.

Stressiz yaşamak için kendinle ve dünyayla yüzleşmeye çalış. Bu gün kolayca çok önemli denilebilir. Elbette kaderini alt üst etmeyecek, ancak haftanın geri kalanının gidişatını belirleyecek ayarlamalar yapabilirsin.


6 Nisan 2021

Hesaplamalar için haftanın gününün tarihini ve sıra numarasını bilmen gerekir. Bugün 04/06/2021, Salı.

6 + 0 + 4 + 2 + 0 + 2 + 1 + 2 = 17 —- 1 + 7 = 8. Bugün 8 sayısı hakim. Bugünün etkisi her açıdan olumlu olmayacak. Bu sayı, açgözlülük ve bencilliğin artmasına neden olacaktır. Başkalarıyla paylaşabilmek ve ihtiyacı olanlara yardım edebilmek çok önemlidir. Günün ana sembolü uzanmış ellerdir.


Bu Salı İçin Numeroloji İpuçları

Bugün kimseye kin beslememelisin. İnsanları geçmiş ve şimdiki eylemleri için affetmeyi öğrenmen son derece önemlidir. Eğer yapmazsan, hayat sana hoş olmayan sürprizler getirebilir.

Bir şeyler ters giderse cesaretin kırılmasın. Sonuç seni hayal kırıklığına uğratırsa, başlattığın şeyden vazgeçmemelisin. Tekrar dene ve hataları bulmaya çalış. Daha sakin ve daha düşünceli ol. Bugün acele etmene gerek yok.

Senden yardım isteyen herkese yardım et. Özellikle de yakın bir kişi, ruh eşi veya arkadaşsa. Bu kadar zor bir günde her insanın asıl görevi budur.

Planların mümkün olan en hızlı şekilde uygulanması için acele etmemelisin. Bu günde ölçülü olma, dikkat, planlara bağlılık ve iş sürecine tam katılım önemlidir.


6 Nisan Uğurlu Tılsımlar

Bugün en önemli tılsım, kıyafetlerde beyaz bir gölgedir. İnsanlarla ortak bir dil bulmayı kolaylaştırıyor ki bu çok önemli. Herhangi biriyle iletişim kurmana yardımcı olacaktır.

Mercan taşı da faydalıdır. Bu mineral, tüm aşıkların ilişkilerini sürdürmelerine ve karşılıklı anlayışa ulaşmalarına yardımcı olur.

Your Page Title

Bugün konfor bölgesini terk etmemeli, aynı zamanda tembel olmamalısın. Çözülmemiş vakaları yarına bırakma, kimseye boş vaatler verme. Basit egzersizlerle tükenmişlik ve enerji eksiklikleriyle savaşırken formunu korumaya çalış.