5 Kolay Adımda Ruh Eşinizi Hayatınıza Çekin

Muhtemelen ruh eşinin olduğunu ve nihayet onunla tanışmanın ne kadar harika olduğunu duymuşsundur. Ama gerçek ruh eşin henüz ortaya çıkmayı düşünmedi. Büyük olasılıkla, diğer yarınla aranda bir engel var. Belki başka bir kişi engeldir, ya da sen kendin engelsin. Çoğu durumda, eğer bir kişi bu cevapları arıyorsa ve ruh eşini yaşamında göremiyorsa kendi suçlamak zorunda kalır. Ama durumu düzeltmek için bir şeyler yapmalısın.

Burada ruh eşini hayatına çekmenin adımlarından bahsedeceğim.

1. Seni Geçmişin İçine Çeken Her Şeyi Serbest Bırak.

Hala geçmişte biriyle yaşadığın şikayetlere veya mutlu anlara devam ediyorsan, bu anları bırakmaya çalış. Geçmişe karşı bir sevgi hissedersen, devam etmen oldukça zordur. Yeni seçenekleri ve fikirleri kabul edemezsin. Geçmişin gitmesine izin vermek ya da geçmişini kabul etmen gerekir. Hayatına ruh eşini çekmek için, geçmişini bırakıp özgür olmalısın.

2. Kalbini Ruhsal Yaralardan İyileştir.

Hala zihinsel sıkıntı yaşıyorsan, yeni bir ilişkiye girebileceğini ümit etmek zordur. Geçmişteki çözülmemiş sorunlarla, potansiyel olarak ikinci yarıdan önce bütün bir kişi olarak görünme ihtimalin yoktur.

Travmalarına umutsuzluk ve korku olmadan bak. Onları iyileştirmek için her türlü çabayı göster. Bir günlükte gizli duygularını tanımla. Duygularını kabul et, hisset ve bırak. Kalbini bu şekilde temizleyebilirsin. Ruh eşini çekecek titreşimleri yaymak için duygusal olarak temiz olmalısın!

3. En İyisi Olmak İçin Gayret Et

Mesele, eksikliklerin mi yoksa kötü mizaçların mı olduğu değil, kendinin en iyi versiyonu olmak için ne gibi eylemler yapman gerektiğiyle ilgili. Kendini yeterince iyi bir insan olarak hissetsen bile, her gün daha iyi ve daha iyi olma arzusu seni formda tutar ve yaşamına tutku getirir. Nazik, sakin, dürüst ve kendini doğru insanı çekecek şekilde geliştirmeye çalış.

4. İhtiyaçlarına Öncelik Ver

Kendine daha iyi bakmaya başla. Pratik yap, sağlıklı yiyecekler tüket, enerjini korumana izin verecek sağlıklı sınırlar oluştur, başkalarına saygısızlık gösterme. Yorgun hissettiğinde iyi bir dinlenme zamanın olduğundan emin ol. Seni mutlu eden şeyleri yap. Kalbinin ne istediğini öğren. İstediğin hayatı yaşamak için kendine yeterli bir kişi olman gerekir.

5. Yüksek Frekansta Titreşim.

Olumsuz duygular, alaycılık ve öfke, titreşimlerin frekansını azaltır. Bu da, aynı düşük frekans seviyesinde titreşen insanları sana çeker. Kuvvet uygula ve daha yüksek seviyede titreşimler yaymaya başla. Seni mutlu ve huzurlu hissettiren şeyleri yapmaya gayret et.

Your Page Title

Egonu unuttuğunda frekansını yükseltmeye başlarsın. Bunu yapmanın en iyi yolu, amacını takip etmek, kendin olmak ve sevdiğin şeyi yapmak için kendini sana ilham verecek pozitif insanlarla çevrelemektir. Ruh eşinin hissedeceği gerçek bir ışık yaymalısın. Ruh eşinde görmek istediğin tüm nitelikleri belirle ve kendini geliştir. Bir hedef belirle: tanışmak istediğin ve hayatının geri kalanını birlikte geçirmek istediğin kişiyi bul.