Ruh Eşi İle İkiz Alev Arasındaki Farklar

RUH EŞİ

Hiç birisiyle ilk kez tanıştıktan sonra kendinize “Bu kişiyle daha önce tanıştığımdan eminim, çok tanıdık geliyor” diye sordunuz mu? Fakat bilinçaltınız bunun ilk karşılaşmanız olduğunu tamamen kabul ediyor.

Hayatınızda inanılmaz bir ruhla geçtiğiniz bir bölüm olabilir ve sonsuz saatler boyunca konuşurken bir kafede kaldığınızda, gözleriniz birbirini tanıyor gibi görünür.

Bütün parçalar yerine oturmuş gibi görünüyordu ve birbirinizi çok daha uzun zamandır tanıyor gibiydiniz. Peki ya bu kesin bir ihtimalse ve karşınızda oturan kişi ruh eşinizin enkarnasyonuysa.

Belki de yaşamlarınız boyunca birlikte yaşadınız ve her hikayede yollarınız her zaman birleşecektir.

Ruh eşlerinin bir ders öğrenmede birbirlerine yardım etmeleri için bu dünyada enkarne olmaya karar verdiğine inanılır ve ders öğretilene kadar bu birkaç ömür alabilir.

Sözleşme tamamlandığında karma dengesi yeniden kurulur ve iki ruh insan olarak büyürken yaşamlarında çok daha büyük bir şey elde etmek için yola çıkar.

Birisinin sadece “sizi” edindiği bu aşinalık sonsuza dek daha yaygın hale gelir, onlarla zaman geçirdikçe, ruhunuz onları kucaklamak için uzanır, çünkü hayatınıza bir kez daha kimin girdiğini çok iyi bilir.

Her şey mükemmel gözüktüğünde, karşılaştığınız her kişi, gittiğiniz her yer ve yaşadığınız her durum hikayeniz için bir nedene ve yere sahiptir.

Çoğu zaman tarih, karşı karşıya kaldığınız şey doğru şekilde ele alınana kadar kendini tekrarlar ve daha akıllı, mütevazi ve güçlü bir şekilde yürüyüp gidebilirsiniz. Eğer işe yaramazsa, olması gerektiği gibi değildir.

Büyü ve mucizelerle dolu yeni olasılıkların yolculuğuna çıkmanın ve okumanın zamanı geldi. Ruh eşiniz mutlaka hayatınızı birlikte geçireceğiniz birey değildir.

Kişisel gelişim yolculuğunuzda size yardımcı olacak bir öğretmendi, böylece kendinizi daha da ilerletebilir ve daha yüksek dağlara tırmanmaya başlayabilirsiniz.

İKİZ ALEV

Eski çağlarda, Tanrı ilk kez bir ruh yarattığında onu ikiye böldüğü için her iki özünde de maneviyatı ve dualiteyi deneyimleyip keşfedebileceğine inanılıyordu.

Ruh daha sonra ayrıldı ve dünyanın iki ucuna yerleştirildi. Daha sonra birbirlerinin bütünü için iki yarıya döndüler ve ne kadar uzağa yerleştirildiklerine bakılmaksızın birbirlerine bir mıknatıs gibi çekileceklerdi.

Enerjilerinin benzerliği her zaman birbirini tanıyor gibiydi. Buluştukları zaman birbirlerinin gözlerine bakar ve kendilerinin bir yansımasını görürler.

İkiz alev, tutkular, hayaller, ilgi alanları, ahlak ve inançlarla ilgili çarpıcı benzerliklere sahiptir ve zihinleri telepatik olarak birbirine bağlanmış gibidir.

Bu iki ruh arasındaki bağlantı yadsınamaz ve ortak olarak çok fazla paylaşsalar bile ilişkileri çok benzer olduklarında zor olabilir.

Ancak, koşulsuz sevgi ve bağdan dolayı ilişkilerini paylaştıkları zamanın bütün testlerine dayanabilirler. Birbirlerini topraklarken, birbirlerini yükselten nihai bir güç çifti olacaklar.

Onlar, birbirlerinin rüyalarına inanırlar ve birbirlerini umutla dolduruncaya kadar onları zorlarlar. Sadece kendileri olmak ve birbirlerini sevmek sayesinde, özgünlükleri ve enerjileri olarak çevreleyenlere ilham verecek ve alçakgönüllü olacaklar.

Hayatımızın yolculuğu boyunca tanıştığımız ruh eşlerinin bizi ikiz yönümüze doğru ilerletmek için bizi doğru yönde yönlendirdiğine inanılıyor.

Bir ilişki işe yaramadığında ve ondan bir şey öğrendiğinde gülümseyin ve ikiz alevinizle tanışmak için bir adım daha yakın olduğunuza şükredin.

Your Page Title

Her ruhun yaşadığı çeşitli denemeler ve sıkıntılar sayesinde, ikisi de alevinden bir anka kuşu gibi yükselirler ve an ortaya çıktığında, odanın karşısında durdukları yerde, ateşi tanıyacaklar ve bu da onları bir süpernovaya götürecektir.