Ruh Eşinle Yanlış Zamanda Tanıştığınızda Başınıza Gelecek 10 Şey

Ruh eşi kavramını muhtemelen daha önce birçok kez duymuşsundur. Belki de onunla tanışacak kadar şanslısın. Ancak, zamanlamanız o sırada doğru değildi. Peki ruh eşinle yanlış zamanda tanışırsan ne olur? Burada bundan bahsedeceğim

1. İkiniz de Hayatınızda Yanlış Yerdesiniz

Hayatında bir ilişki kurmaya hazır olmadığın bir yerdeysen, ruh eşinle tanışmanın hiçbir yolu yoktur. Hayatına girecek ve bu harika olacak, ancak ona duygusal olarak ihtiyaç duyduklarını vermeye hazır değilsen, o zaman ilişki sona erecektir. Bazen ruh eşinle tanışmış olsan da hayatında doğru yerde olmayabilirsin. Mesele şu ki, ikinizin de birbirinize duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak hazır olmanız gerekiyor. Eğer değilseniz, o zaman bu yanlış bir zamandır.

Ruh eşinle hayatının yanlış zamanında tanışırsan, bu ilişkiye hazır olmanızın hiçbir yolu yoktur. Bu durumda, beklemeniz ve sabırlı olmanız gerekir çünkü şimdi bir ilişki kurmaya çalışmak sadece çatışmaya ve kalp kırılmasına yol açacaktır.

2. İkinizin de Bir İlişkinin Nasıl Olması Gerektiği Konusunda Farklı Fikirleri Var.

Bir kişiyle belirli bir ilişki türüne alışkınsan, ancak daha sonra bir ilişkinin nasıl olması gerektiği konusunda tamamen farklı bir fikre sahip olan başka biriyle tanışırsan, ilişkiyi yürütmek zor olur. Farklı beklentiler, zamanla ikinizin arasını gerginleştirebilecek tartışmalara ve anlaşmazlıklara yol açar. Her iki tarafın da diğerinin bakış açısına gelmesi ve işleri önceki partnerlerinden farklı yaptıklarını anlaması biraz zaman alabilir.

Birey olarak kim olduğunun bir parçası olarak farklılıklarını nasıl kabul edeceğini öğrenmen veya ödün vermen gerekebilir. Buradaki anahtar nokta, her iki kişinin de ilişkinin zaman içinde sürmesini istiyorlarsa yeni şeyler denemeye ve kendilerini uyarlamaya istekli olmaları gerektiğidir. Bu isteklilik olmadan, ilişkideki biri veya her ikisi, ihtiyaçlarının eşleri tarafından karşılanmadığını hissederek gelecekte bir noktada birbirlerinden ayrılabilir. Bir ilişki hakkında ikinizin de çok farklı fikirleri ve beklentileri varsa, ruh eşinle yanlış zamanda tanışmış olabilirsin.

Biriniz fikrini değiştirmedikçe veya bir uzlaşma bulmadıkça, ikinizin de ne istediğinizi bulmanız için biraz ayrı zaman geçirmeniz gerekecek.

3. Sözler Vermeye Hazır Değilsiniz

Bu düşündüğünden daha sık gerçekleşir: insanlar ruh eşleriyle tanışır, ancak daha sonra hazır olmadıkları için ilişkiden geri çekilirler. Birine bağlanmak ve ona aşık olmak çok önemlidir. Bu, kalbini tehlikeye attığın ve duygularınla ona güvendiğin anlamına gelir.

Zamanla işe yaramasını istiyorsan, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak hazır olmalısın.
Bu tür bir bağlılığa hazır değilsen, ilişkiniz uzun sürmeyecektir. Sonunda olması gerekmeyen bir şeyi zorlamaya çalışarak birbirinize zarar vereceksiniz. Bu konuda bana güven; deneme ve zorlama! Biraz ayrı zaman geçirin ve neden kararlı bir ilişkiye henüz hazır olmadığınızı anlayın. Olmayacaksa zorlamanın bir anlamı yok!

Ruh eşi ilişkileri özellikle korkutucudur çünkü derinlerde, bu kişinin o olduğunu biliyorsun.

Şimdi: Bu, ona karşı olan hislerinin ortalama bir insandan çok daha yoğun olacağı anlamına gelir. Onu her an görmek isteyeceksin, hayatını onunla paylaşmak ve geri kalanında onunla birlikte olmak isteyeceksin. Eğer bu tür bir bağlılık için hazır değilsen, kesinlikle zorlamamalısın.

4. İncinmekten Korkuyorsun

Geçmiş bir ilişkide daha önce biri tarafından incitildiysen, ruh eşin tarafından tekrar incinmekten korkma ihtimalin yüksektir. İncinmekten korktuğun zaman, ruh eşinden uzaklaşmaya başlarsın. Sana yaklaşmasına izin vermezsin ve sonunda ondan uzaklaşırsın. İncinmekten korktuğunda bu ortaya çıkan doğal bir tepkidir, ama aynı zamanda uzun vadede ruh eşin tarafından incinmeni sağlayacak kendi kendini gerçekleştiren bir kehanettir. Böyle olduğu zamanlarda ondan biraz ayrı kal ve neden tekrar incinmekten korktuğunu anlamaya çalış.

Geçmiş yaralarını iyileştirmedikçe, başka birine tekrar güvenmen ve onunla kararlı bir şekilde birlikte olman gerçekten zor olur. Hazır olduğunda, ruh eşine geri dönebilir ve hala seninle birlikte olmakla ilgilenip ilgilenmediğini görebilirsin.

5. Kendin Üzerinde Çalışmalısın

Çoğu zaman, ruh eşine bağlanamadığını fark ettiğinde, bunun nedeni kendin üzerinde çalışman gerektiğidir. Daha önce de söylediğim gibi, ruh eşi ilişkileri çok yoğun ilişkilerdir. Onunla güçlü bir bağ hissedeceksin ve bu bağlantı seni bazı sorunlarına ve yaralarına bakmaya zorlayacak. Bu sorunlarla başa çıkmaya hazır değilsen, o zaman ruh eşinle bir ilişki kurman gerçekten zor olacaktır.

Eğer durum buysa, kendini kararlı bir ilişkiye hazır hale getirmek için ne üzerinde çalışman gerektiğini anla. Çoğu zaman insanlar hayatlarında ne isteyip ne istemediklerini anlamak için yalnız zaman geçirmeye ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden bu bağlılığın seni korkutarak ilişkinizde veya onda bir sorun olduğunu düşünmene neden olmasına izin verme. Henüz ikiniz için de işler yolunda gitmiyor olabilir, ama eninde sonunda olacak! Kendin üzerinde çalışmak için zaman ayırmak inanılmaz derecede sağlıklı ve ilişkiniz için iyidir. Hem daha iyi bir insan olmana yardımcı olacak hem de bağlanmak için hazır olduğunda seni daha istikrarlı biri yapacaktır.

6. Onun Ruh Eşin Olduğunun Farkında Değilsin

Onunla hayatında yanlış zamanda karşılaşırsan, az önce tanıştığın kişinin ruh eşin olduğunu bile anlamama ihtimalin vardır. Ama endişelenme! Eğer öyleyse, sonunda birbirinize geri dönüş yolunu bulacaksınız. Onunla karşılaşma şansın var, sadece yanlış zaman olduğu için ona karşı hiçbir şey hissetmedin.
Ruh eşinle bir daha asla görüşemeyecekmiş gibi hissetmene gerek yok. Onunla henüz tanışmamış gibi hissediyorsan, bir şansınız var, sadece ikiniz de aynı seviyede olacak kadar büyümemişsiniz.

Henüz doğru kişiyle tanışmadıysan endişelenme! Sonunda onunla tanışacaksın ve bu senin için doğru zaman olacak. Zamanlama doğru olduğunda, onun ruh eşin olduğuna dair aklında hiçbir şüphe kalmayacaktır.

7. Onunla Herhangi Bir Kimyanız Yok

Ruh eşinle yanlış zamanda tanışırsan bu, onunla herhangi bir kimyanızın olmadığının işareti olabilir ve üstesinden gelinmesi en zor şeydir ama imkansız değil. O senin ruh eşin olabilir ve onunla hiçbir kimyanın olmadığını düşünebilirsin, ancak yeterince sabırlı olursan ve onu gerçekten tanımaya çalışırsan, sonunda bunun doğru olmadığını anlayacaksın.

Ruh eşinin seninle herhangi bir kimyası yoksa, bunun için endişelenme! Muhtemelen henüz hayatında doğru noktada değilsin. Ama doğru zaman geldiğinde,, ruh eşinle aranızdaki kimyanın bu dünyanın dışında olacağını göreceksin ve bu inanılmaz olacak.

8. Çok Fazla Duygusal Yükle Uğraşıyorsun

Ruh eşinle tanışmak için yanlış zaman olmasının büyük bir nedeni, geçmişten gelen bir sürü yükle uğraşıyor olmandır. Eğer durum buysa, gelecekte yeni birini bulman senin için daha zor olacak çünkü o da bu yüklerle uğraşmak zorunda kalacak ve onun için daha da zor olacak. Görüyorsun, ruh eşin olmayan biriyle ilgili geçmişten bir sürü yük taşıyorsan, seninle birlikte olmak istemediğine karar verebilir. Ve şu anda bir ilişki içinde olma kapasiten bile olmayabilir!

9. Hala Başka Biriyle Birliktesin

Kulağa ne kadar kötü gelse de, ruh eşinle yanlış zamanda tanıştığında, hala başka biriyle birlikte olabilirsin. Bu nedenle, bir başkasıyla birlikteyken, gitmesine izin vermek gerçekten zor olur ve bu nedenle ruh eşini tanımaman mümkündür. Hala başka biriyle birlikteysen ve gelecekte ruh eşini bulmaya karar verirsen, şu anda önünde olanı gözden kaçırabilirsin. Bunun çılgınca geldiğini biliyorum ama bu mümkün. Eğer bir başkasıyla birlikteysen, ruh eşinle tanışmak için iyi bir zaman değil. İlk olarak, biraz çalışma yapman ve diğer kişiyi nasıl unutacağını bulman gerek. Bunları aştıktan sonra, ruh eşini aramaya başlayabilirsin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

10. Sonunda, Zamanlama Doğru Olacak

Ruh eşleriyle ilgili en iyi şey, eğer olması gerekiyorsa, onunla doğru zamanda tanışacak olmandır. Bunun bir klişe gibi geldiğini biliyorum ama doğru. Sana her zaman mükemmel zamanlamanın olacağını söyleyemem, ama eninde sonunda zamanlamanın doğru olacağını söyleyebilirim. Ruh eşinle doğru zamanda tanışacaksın. Elbette, onunla daha önce tanışmış olabilirsin ve işler yolunda gitmemiş olabilir, ancak biri gerçekten ruh eşinse, zamanlamanın eninde sonunda doğru olacağına güvenebilirsin. Umudunu kaybetme, ruh eşinle yanlış zamanda tanışmak sinir bozucu olabilir ama sonunda buna değecek.