11 – 17 Ekim 2021 Haftası Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Para şansı olmadan, iyi bir ruh hali olmayacak, sevinmek için bir sebep olmayacak. Bu yazıda, finans ve çalışma alanındaki burçların her biri için önümüzdeki haftanın ne olacağından bahsedeceğim.

Bu haftanın elverişli olmasına ve üzerinde tek bir tehlikeli gün olmamasına rağmen, yine de hoş olmayan insanlara, düşmanlara ve kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olmalısın. Aktif hale gelip, seni olumsuz etkilerler çünkü iyi şansın ve paranın kokusu alırlar.

Koç Burcu

Kulağa ne kadar garip gelse de, Koç’un finansal başarıya ulaşmak için diğer alanlarda başarılı olması gerekiyor. Bu onların motivasyonunu artıracak ve özgüvenlerini güçlendirecektir. Aşk, şans ve para tılsımları, bu burcun insanlarına yeni fırsatlar sunacak. İlginç bir tanıdık Koç’a yeni fikirler getirebilir. Paranın ellerine akması için herhangi bir işte rasyonel bir yaklaşım sürdürmek gerekir. Astrologlar, risk almamanı ve her adımını dikkatlice planlamanı şiddetle tavsiye eder. Bu çok önemli.

Boğa Burcu

Boğa iş akışını durdurmaya başlayabilir. İşini kolayca yapacaksın, ancak beklenen miktardan biraz daha az para alabilirsin. Kazancını artırmak için özel kelimeler kullanmalısın. Müşteri kazanımı ve satış ile uğraşanlar için bu oldukça faydalı olacaktır. Bu hafta olumsuz duygulara daha az zaman ayırmalısın.

İkizler Burcu

Bu hafta İkizler’in beklenmedik harcamaları olabilir. Bir satın alma tılsımı, paranı boşa harcamamana yardımcı olacaktır. Retrograddan kurtulan Satürn, doğru yatırım yapmaya, işte kararlar almaya yardımcı olacaktır. İkizlerin zihni temiz ve güçlü olacaktır. İnsanların yönetimini ima eden mesleklerin temsilcileri çok şanslı olacak. Lider olan ikizler başarı dalgasında olacak. Astlar onları daha sık dinleyecek, saygı duyacak ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmamak için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışacaklar.

Yengeç Burcu

Yengeçlerin başarılı bir mali hafta geçirmesi beklenir, ancak enerji tüm sorunları kesinlikle çözmeye yetmeyebilir. Böyle dönemlerde şans ve enerji için en faydalı şey sadece rahatlamaktır. Yengeçler yorgun hissediyorsa, kendilerini bir süre işten soyutlamalıdırlar. Astrologlar ayrıca bu hafta bilgi koruması yapmanın çok yararlı olacağını da belirtiyorlar. Şifreleri değiştir, istenmeyen postaları sil, bilgisayarında virüs olup olmadığını kontrol et.

Aslan Burcu

Astrologlar, Aslanlara sadece bu hafta değil, genel olarak zenginlik yasalarına uymasını tavsiye ediyor. Yeni kurallar benimsemenin ve tarihin akışını değiştirmenin zamanı geldi. Aslanlar çok para kazanabilir, yeni bir iş kurabilir veya yeni bir fikir üretebilir. En önemli şey yavaş hareket etmektir. Yıldızlar ve gezegenler bu hafta kaostan nefret ediyor. Tutarlı ve dikkatli olman gerekir. İş ön plana çıkacak, ancak bu aileni ve sevdiklerini unutman gerektiği anlamına gelmiyor. Onlara hediyeler alabilir ve sürprizler yapabilirsin.

Başak Burcu

Başaklar, başka bir kişinin enerjisini okumayı öğrenmelidir. Bu beceri şimdi son derece önemlidir, çünkü çoğu kişi gerçekte olmadığı kişi gibi davranacaktır. Mali ve ticari genişleme dikkatli bir şekilde devam etmelidir. Bu gibi konularda, kendine güvenmek daha iyidir. Yıldızlar ve gezegenler Başaklara iyi şanslar verecektir, ancak sorunları çözmeye acele yaklaşmamalısın. Acele etmek yeni sorunlar yaratabilir. Karar vermek için acele etmemelisin.

Terazi Burcu

Terazi bu hafta maddi açıdan çok şanslı olacak. Potansiyellerini maksimuma çıkarmak için düşünmeyi hızlandıran yöntemler kullanmalıdırlar. Daha fazla para kazanmak için hızlı düşünmen, kararlar alman ve standart olmayan boşluklar bulman gerekecek. Yıldızlar Terazi’den soğukkanlılık, düşüncelilik ve karakterin tezahürünü bekler. Zengin olabilir veya yeni bir gelir kaynağı bulabilirsin. Yaratıcılıkta, zorlu entelektüel ve fiziksel çalışmalarda şanslı olacaklar. Ayrıca bir iş gezisine de gidebilirler.

Akrep Burcu

Akreplerin para kazanma fırsatı vardır, ancak bunun için hedeflere karar vermen gerekir. Astrologlar, bu hafta için önceden bir şeyler planlamanın çok önemli olduğuna dikkat çekiyor. Ayrıca ruhsal olarak başarıya uyum sağlaman gerekir. ‘Nakit akışı’ meditasyonu bu konuda Akreplere yardımcı olacaktır. Bu, rotayı değiştirmek veya yaygın sorunları çözmek için yeni bir yaklaşım denemek için en iyi zamandır. Yeni bilgiler öğrenmek, finansal başarı üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Paranın bir kısmını kendine harcamak istiyorsan, bunu haftanın başında yapmak daha iyidir.

Yay Burcu

Yay, kolayca para kazanabilen burçlar arasındadır. Bu hafta finans onların eline geçebilir. Bu, işini seven ve mümkün olduğunca motive olanlar için en uygun olacaktır. Astrologlar, düşünce vektörünü finans ve işe yönlendirmeyi tavsiye ediyor. Yay, diğer sorunları ve sıkıntıları atlamalıdır. Ticaret yapmak, döviz bozdurmak, iş ve hobilere yatırım yapmak için mükemmel bir zaman. Şimdi yatırılacak olan çabalar ve para, öngörülebilir gelecekte yüz kat geri dönecek.

Oğlak Burcu

Nakit akışının kesintiye uğramaması için Oğlaklar işte farklılıkları çözmeye dahil olmalıdır. Kavga ve münakaşalarla zaman kaybetmeye başlarsan, diğer her şey için yeterli olmayabilir. Astrologlar ayrıca Oğlaklara, para çekme sürecine farklı bakmalarına yardımcı olacak bilge refah yasalarına aşina olmalarını tavsiye eder. Bu onların bu dünyadaki yerlerini anlamalarında yeni fikirler geliştirmelerine ve teşvik etmelerine yardımcı olacaktır. Satürn artık retroda değil, dolayısıyla dışarıdan gelecek herhangi bir baskı bu insanların iradesini kıramayacak.

Kova Burcu

Kovalar bu hafta hafif bir enerji açığı yaşayabilir, ancak sadece sabahları. Güne doğru bir başlangıç ​​onlara sadece en iyisini vaat edecektir. Etkili bir sabah ritüeli, ruh halini ve performansını artırmana yardımcı olacaktır. Astrologlar, müşterilerle çalışan ve satış yapan herkese insanlarla ilişkilerinde samimi ve açık olmalarını tavsiye eder. Hile yaparak para kazanmak oldukça mümkündür, ancak gelecekte karma bunun bedelini ödetecektir. Bu hafta, Kovalar sorumluluklarını mümkün olduğunca sorumlu bir şekilde yerine getirmeye çalışmalıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Balık Burcu

Balıklar haftaya temizlik yaparak başlamalıdır. Satürn, Balıkların çevrelerini değiştirmesini ve evlerini daha iyi hale getirmesini gerçekten istiyor. İşyerinde işleri düzene sokmak da faydalı olacaktır. Bütün bunlar finansal şans ve üretkenlikte büyük bir artış sağlayacaktır. Ayrıca bu hafta güvenle pahalı alışverişler yapabilir ve kendine para harcayabilirsin. Yıldızlar, Balık’a güçlü bir sezgi kazandıracak ve onları finansal alanda önemli olan korku ve güvensizliklerden mahrum bırakacaktır.