19 Kasım 2021 Dolunayı Burçların Yaşamını Nasıl Etkileyecek?

19 Kasım’daki dolunay çok tehlikeli olacak. Bu yazıda dolunayın her birimizi nasıl etkileyeceğinden bahsedeceğim.

Ayın 19’unda Boğa burcunda tamamlanmamış bir ay tutulması bekleniyor. Bu gün, Kasım ayının en tehlikeli günlerinden biri, ayrıca sonbaharda ve hatta yıl içinde genel olarak en tehlikeliler arasında.

Koç Burcu

Koç zaten oldukça agresif ve dürtüseldir, ancak 19’unda, kendilerini aşabilirler. Bu günü yalnızlığa ayırmaları ve başkalarıyla mümkün olduğunca nadiren iletişim kurmaları daha iyidir. Başarılarını ve hedeflerini kimseye söylemeyerek mümkün olduğunca alçakgönüllü olman çok önemlidir.

Boğa Burcu

Bu Dolunay Boğa burcunu oturma isteğine itecek. Boğa, aceleci davranmaya başlayabilir ve basitçe para, zaman, enerji ve sinirlerini kaybedebilir. Risk almazsan, hayatın hiçbir şekilde değişmeyecektir. Ay olumsuzluk göstermeyecek ve bu insanları tehlikeye atmayacaktır.

İkizler Burcu

Ayın 19’unda İkizler’de muhafazakar görüşlere sahip insanlarla çatışmalar mümkündür. Bunlar, anlaşmazlık ve kavgalarla sonuçlanabilecek en keyifli toplantılar olmayacak. Görüşler farklılaşmaya başlarsa, astrologlar İkizlere kendi başlarına ayakta durmamalarını tavsiye eder. Bu da klişeleşmiş düşünen birine onunla aynı fikirde olduklarını düşünmelerini sağlar.

Yengeç Burcu

Ayın 19’undaki dolunay Yengeçleri zulme ve aldatmaya itebilir. İnsanları manipüle etmemeli ve gerçekleri çarpıtmamalısın. Bu, tamamen şans kaybına neden olabilir. Astrologlar ayrıca kimseye ültimatom vermemelerini, insanları bir seçim yapmaya zorlamamalarını tavsiye ediyor. Ay, Yengeçlerin bu davranışını yansıtabilir ve onları yol boyunca bir ikilemle yüzleşmeye zorlayabilir.

Aslan Burcu

Aslanların tüm olumlu niteliklerini, etraflarındaki insanlar fark etmeyi bırakabilir. 19’unda, birine bir şey kanıtlamak için kendi yolundan gitmemelisin. Nasılsa çalışmayacak. Bırak insanlar ne düşünüyorlarsa onu düşünsünler. Daha sonra kendi düşüncelerinin ve dünya görüşlerinin sınırlarının farkına varırlar.

Başak Burcu

Başaklar 19 Kasım’da çok dürtüsel olabilir. Dolunay ve tutulma, bu burçtaki insanların, yetkilerini bırakmak istemelerini sağlayabilir. Başaklar hiçbir şeye karar vermek istemeyecekler ve sadece bir süreliğine gölgelere girmek, sorunları ve olumsuzlukları unutmak isteyecekler.

Terazi Burcu

19 Kasım’da Terazi sezgilerinin kontrolünü kaybedebilir. Altıncı his doğru çalışmayacaktır, bu yüzden astrologlar bu insanlara gerçekleri, mantığı ve sevdiklerini dinlemelerini tavsiye eder. Bu günü yalnız geçirmemek daha iyidir, çünkü bu şekilde Terazi’nin başarıyı sürdürme şansı daha az olacaktır.

Akrep Burcu

Bu gün, Akrepler durumun kontrolünü kaybedebilir. Ay onların tarafında değil, bu yüzden iki tarafa da bakmalılar. Söylenen her küçük kelime bile önemlidir. Özellikle sakin anlarda daha dikkatli olman gerekiyor. Her şey sakin ve sessiz olduğunda, sorunların yaklaştığının bir işareti olabilir.

Yay Burcu

Bu Dolunay’da Yay, hiçbir durumda yetkilerini devretmemeli ve hatta hatalarının sorumluluğunu diğer insanlara devretmemelidir. Astrologlar, hatalarından kaçınamayan herkese, onları felsefi olarak ele almalarını tavsiye eder. 19 Kasım’daki hatalar ve olumsuzluklar Yay’a çok şey öğretebilir, gözlerini önemli bir şeye açabilir.

Oğlak Burcu

Oğlakların ev işlerine kafa yormaları önemlidir. İşi gölgede bırakmak önemlidir. Bu mümkün değilse, en azından işyerinde normalden daha uzun süre kalmamalısın. 19 Kasım’da keyifli bir ortamda mümkün olduğunca çok zaman geçirmek önemlidir. Aksi takdirde dolunay seni olumsuza odaklanmaya zorlayacaktır.

Kova Burcu

Kovalar, yeni bilgi ve deneyime ilgi duyan insanlardır. Bu Dolunay’da, yeni bilgiler onları seçilen yolun ve yaşam hedeflerinin doğruluğundan şüphe duymalarına neden olabileceğinden, bu süreci biraz askıya almaları gerekiyor.

Your Page Title

Balık Burcu

Balıklar için bu Dolunay ve Tutulma aşk alanında birçok sorunu beraberinde getirecektir. Bu burcun insanlarının çoğunun uzlaşma bulamayacakları bekleniyor. Kendini kontrol etmen, önemsiz şeyler için mümkün olduğunca az endişelenmen ve sevdiklerinle önemsiz şeyler üzerinde tartışmaman gerekir.