18 Kasım 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji, sayılarla ilgilenen, enerjileri ve özel anlamları hakkında veri toplayan en eski bilimdir. Bu yazıda, bu Perşembe şansı nerede bulabileceğinden bahsedeceğim.

Bugün insanlar parlak bir auraya sahip olanlara çekilecek. Bugün anlayış göstermeye ve sorunları en demokratik şekilde çözmeye çalış. Önemsediğin kişilere karşı dürüst olmaktan zarar gelmez. İyilik bugün son derece önemlidir.

Kullanıcı Numarası 18 Kasım 2021

Öncelikle bu gün Dünya’ya hangi sayının hükmedeceğini bulmamız gerekiyor. Bunu yapmak için basit hesaplamalar yapman gerekir. Tüm tarih basamaklarını ve haftanın gününün sıra numarasını toplamalısın.

1 + 8 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 1 + 4 = 20 ————- 2 + 0 = 2.

Bugün Dünya’ya 2 sayısı hakim. Bu da iş dünyasında çok iyi şansımız olacağı anlamına gelir, çünkü bu sayı öncelikle üretkenlikle ilişkilidir. Bugün kelimeler konusunda daha dikkatli olmamız gerekir. Bu sayı, insanların söyledikleri hakkında daha az düşünmelerini sağlar. Dilersen günü kişisel işlere ayırabilirsin. Bu günün ana sembolü anka kuşudur. Bu, küllerden yeniden doğmuş bir kuş. Bugün herkes yeniden mutlu ve başarılı olabilir, birikmiş sorunları çözebilir ve daha önce kaybettiklerini yeniden kazanabilir.

Bu Perşembe İçin Numeroloji İpuçları

İstisnasız tüm insanların hatırlaması gereken en önemli şey, sonsuza kadar bir şeyi kaybetme tehlikesidir. Bugün kaybedilen bir daha asla geri gelmeyecek.

Bu iş ve finans alanında genişlemek için mükemmel bir gün. İki, yeni işler kurmaya, anlaşmaları sonuçlandırmaya yardımcı olur.

Bu günün dinginliği tartışmalarla kolayca bozulabilir. Fikrin ciddiye alınmazsa endişelenme. Bu yakında değişecek.

İki bir ikilemle ilişkilidir. Bugün evrenin bizi zor seçimlerle karşı karşıya bırakması mümkündür.

Zor zamanlarda soğukkanlılık göster. Her şeyi tartabiliyorsan, karar vermek için zaman ayır.

Düşünce vektörünü finans ve işe yönlendir. Aşk arka planda kaybolmalı. Bugün romantizm için en iyi zaman değil.

Farklılıkları çözmek, geleceğini daha elverişli hale getirmenin en iyi yoludur. Gereksiz çatışmalarla karşılıklı güveni yok etme.

18 Kasım İçin İyi Şans Tılsımları

Altın takılar bir numara olmak isteyen herkes için en iyi arkadaştır. Altın bugün en iyi kıyafetlerde kırmızı ile birleştirilecek. Ama görünümü koyu tonlarla seyreltmeyi unutma.

Your Page Title

Malakit, beyaz kuvars, elmas gibi taşlar olumsuzlukları etkisiz hale getirmene ve daha uzun süre sakin kalmana yardımcı olacaktır. Sakinliğini, konsantrasyonunu ve kendine olan inancını korumak için bunları kullan.