13 – 19 Eylül 2021 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Mali işler iyi gitmiyor olabilir. Bu büyük ölçüde yıldızların ruh haline bağlıdır. Bu yazıda her bir burç için bu hafta ne olacağından bahsedeceğim.

Koç Burcu

Koç’un özellikle finans alanında oldukça iyi bir altıncı hissi var. Evet, ona her zaman güvenemezsin, ancak 13 ila 19 arasındaki dönemde bu güvenli bir şekilde yapılabilir. Yararlı alıştırmalar, bu burcun insanlarının sezgi ve gizli yetenekler geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Daha fazla para kazanmak için daha dikkatli olman gerekir. Mali şans gizlenebilir. Koç, olası tüm sıkıntılardan kurtulmak ve daha zengin olmak için doğuştan gelen erdemlere ve güce sahiptir.

Boğa Burcu

Boğalar çalışkan ve yetenekli insanlardır, ancak bazen finansal başarıya ulaşmak için yaşam bilgisi ve deneyiminden yoksundurlar. Bu hafta yıldızlar, Boğa’nın hayatını sonsuza dek değiştirecek birkaç basit ilkeyi benimsemeye çalışmak için mükemmel bir şekilde konumlandırıldı. Ayrıca kendine kısıtlamalar getirme. Çalışmak istiyorsan çalışmak zorundasın. İyileşme arzusu varsa, dinlenmek ve vücudu aşırı yüklememek daha iyidir. Aksi takdirde Boğa, durumun kontrolünü kaybedebilir.

İkizler Burcu

Para ve iş alanında, İkizler sessiz ve pürüzsüzdür, ancak bu insanlar hayatlarının gideceği senaryoyu seçmekte özgürdür. Gezegenlere ve yıldızlara gelince, bu İşaretin insanlarına gizli yeteneklerini öğrenmelerinde yardımcı olacaklar. Kendin hakkında yeni bir şeyler geliştirmek ve öğrenmeye çalışmak önemlidir, böylece yeni beceriler ve keşfedilen yetenekler gelecekte bir para kaynağı haline gelir. Şu anki en önemli şey, sorumluluğu başkalarına yüklemeye çalışmamaktır. Büyük zorluklarla karşılaşman gerekiyorsa, bunları kabul edip hemen harekete geçmek daha iyidir.

Yengeç Burcu

Yengeçler, her gün için basit kurallara uyarak finansal durumlarını iyileştirebilirler. Kendin için yeni bir strateji seçmeye değer, özellikle de eskisi işe yaramazsa. Herhangi bir para ve iş sorunu felsefi olarak ele alınmalıdır. Kaybedilen fırsatlar için üzülmek değil, hatalarından ders almak önemlidir. Sadece en iyimser ve bilge Yengeçler bu hafta çok kazanabilecek veya bu cephede gelecekteki zaferler için bir temel oluşturabilecek. İşe atılma zamanı.

Aslan Burcu

Halk bilgeliğine, gözlemlerine ve işaretlerine dayanırlar, bu yüzden özellikle kendine ve en iyisine olan inancını kaybettiysen, onlara dönmeye çalışmalısın. Alışverişe gelince, bu hafta küçük harcamalarla kendini neşelendirmeye çalışabilirsin. Ana bilgi olarak gördükleri alandaki yeni bilgiler Aslanlar için çok faydalı olacaktır. Öğrenmeye ve yeni beceriler edinmeye başlayabilirsin.

Başak Burcu

Başak, iş gezileri ve ortam değişikliği için uygun bir döneme başlar. Astrologlar ayrıca haftanın başlangıcının yeni bir iş aramak için harcanabileceğini de belirtiyorlar. Yıldızlar Başak’a her şeyi verecek – iyi şans, iyi bir ruh hali, ama çok fazla güç ve enerji vermeyecekler. Ayrıca, gelecekteki finansal zaferler için Başaklar yeni motivasyon, rol modelleri aramaya başlamalıdır. Bazı hedeflere zaten ulaşılmışsa, yenileri belirlenebilir.

Terazi Burcu

Finansal başarıyı artırmak ve parayı çekmek için Teraziler, evde olumlu bir atmosfer yaratmalıdır. Bu, özellikle kendi yerel duvarları içinde çalışanlar için önemli olacaktır. Bu kişilerin 13-19 Eylül tarihleri ​​arasında yeni girişimlerde şanslı olmaları bekleniyor. Yeni bir iş açabilir, değeri yüksek alımlar yapabilir, yeni bir iş arayabilirsin. 15’inde, Mars’ın olumsuz etkisi başlayacak, bu nedenle Çarşamba gününden itibaren nostaljiye girmemek daha iyidir. Geleceği ve bugünü düşünmek gerekir. Geçmiş artık önemli değil.

Akrep Burcu

Yıldızlar ve gezegenler Akreplerin ruh halini bozabilir. Finansal başarıyı sürdürmek için bu insanlar olumlu düşünmeyi öğrenmelidir. Bir şeyler ters gitse bile, karamsarlığa boğulmamak en iyisidir. Bu kaçınılmaz olarak finans sektörünü ve çalışmayı etkileyecektir. Akrepler izlenecek bir örnek olacak, insanlar onlara ulaşmaya başlayacak. Bunun satış danışmanı, çağrı merkezi çalışanı, öğretmen, psikolog, doktor gibi mesleklerdeki kişilerin finansal başarılarına büyük etkisi olacaktır. İnsanlarla çalışan herkes onlara neşe vermelidir.

Yay Burcu

Yay burcu kendine güvenen insanlardır, ancak bu hafta Mars’ın enerjik düşüşü nedeniyle kendilerine olan inançlarını yitirebilirler. Başarı, şans ve refah için kullanacakları olumlamalar onu geri getirmeye yardımcı olacaktır. Astrologlar ayrıca Yay burcuna kendi çevrelerinde doğru ortamı oluşturmalarını tavsiye eder. Her zaman bir şeyden mutsuz olan insanlarla iletişim kurmayı bırakman gerekir. Onlarla birlikte, finansal bir hata yapma riski daha yüksek olacaktır. Haftanın sonunda, Yay burcunun para ve iş alanında çok önemli bir şeyi anlayabileceği hoş bir ziyaret veya toplantı beklemeleri gerekir.

Oğlak Burcu

Oğlaklar, neredeyse her zaman çok çalışan, ancak bazen hak ettikleri saygıyı ve takdiri görmeyen insanlardır. Kariyer fısıltıları bu durumu düzeltmelerine yardımcı olacaktır. Onlarla birlikte, patronlar Oğlakların, takımdaki önemine dikkat edebilecekler. Bu, pahalı alımlar için çok uygun bir hafta, sevdiklerine hediye almak gibi. Ayrıca kıyafetlere, imaj değişikliğine de para harcayabilirsin. Bu, kendine olan güvenini artırmana ve seni bir sonraki iş başarısı seviyesine taşımasına yardımcı olacaktır.

Kova Burcu

Son zamanlarda para ve iş konusunda şanssız olan tüm Kovalar, zenginlik için etkili ritüellerden yardım almalıdır. Onları Çarşamba’dan önce yapmak daha iyidir, çünkü 15’inde Mars yeni bir Burç’a geçecek ve enerjik bir kaos yaratacaktır. Haftanın sonunda Kova’nın işte ters gitmesi mümkündür. Bu durumda, astrologlar kararlara acele etmemeni ve bir öfke nöbetinde başlamış olan işi bırakmamanı tavsiye eder. Faaliyetlerini sakin bir şekilde sürdürerek, tüm konulara dahil olman gerekir.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, enerjilerini başarı için önceden programlamaya çalışmalıdır, çünkü haftanın ikinci yarısı son derece zor olacaktır. Bu insanları geri atacak şüpheler ve korkular ortaya çıkabilir. Olumsuz bir tutum, bu İşaretin insanlarının cüzdanına, gururuna ve yaratıcılığına sert bir şekilde vuracaktır. Basmakalıp veya karamsar düşünenleri pas geçerek, mümkün olduğunca pozitif insanlarla iletişim kurmaya çalışmalısın. Bu, bir reklam kampanyasının başlangıcındaki işin tanıtımı için iyi bir dönemdir.