2022 Yılının Tüm Ay Ve Güneş Tutulmaları

Güneş ve ay tutulmaları en tehlikeli günlerdir. Onları önceden bilmek ve bu günlerden birine yakalanmamak için bir şeyler planlamak önemlidir. Bu yazıda 2022’deki tüm bu olaylardan bahsedeceğim.

2022’de iki ay ve iki güneş tutulması olmak üzere dört tutulma bekleniyor. Tutulmaların aynı Burçlarda gerçekleşmesi dikkat çekici. Bir güneş ve bir ay Boğa’da ve diğer ikisi Akrep’te. Bu günlerde, tüm sorunlardan kurtulmak için güçlü tılsımlar kullanmalı ve kendini riske atmamalısın.

30 Nisan – Parçalı Güneş Tutulması

Nisan ayının sonunda Boğa burcunda bir tutulma yaşayacağız. Bu finans sektörü ve iç sıkıntılarla ilişkilendirilecek. Bu gün çamaşır makinen, televizyonun veya ekipmanlarından başka bir şey bozulursa şaşırma.

Bu gün onarıma başlamamak, genel temizlik yapmamak ve pahalı şeyler almamak daha iyidir. Ayrıca borç almak ve borç vermek de çok istenmeyen bir durumdur.

16 Mayıs – Tam Ay Tutulması

Bu gün Ay Akrep Burcunda olacak, bu da bu tutulmanın aşk, aile ve genel olarak ilişkiler alanı üzerinde son derece olumsuz bir etkisi olacağı anlamına geliyor. İnsanlarla ortak bir dil bulmak son derece zor olacak.

Ek olarak, 16 Mayıs’ta başkalarıyla mümkün olduğunca az tartışmalı veya hiç tartışmamalısın. Çünkü bu tehlikeli olabilir. Bu gün kendine bir düşman edindikten sonra, gelecekteki tüm hayatını daha da kötüsü için değiştirebilir, fırsatları ve şansı kaybedebilirsin. Bugün agresif olma ve olumsuz insanlarla uğraşma.

25 Ekim – Parçalı Güneş Tutulması

İkinci eksik güneş tutulması yine Akrep tarafından yönetilecek. Bu, 25 Ekim’de, basitçe uzlaşmamız gereken ve geri dönüşü olmayan olayların meydana gelebileceği anlamına gelir.

Bu gün risk almamalı ve çevrendeki insanlara planlarını, arzularını ve hedeflerini anlatmamalısın. Böyle günler hakkında şöyle derler: ‘Mutluluk sessizliği sever.’ En iyi saklanan şeyi ne kadar az konuşursan o kadar iyi.

8 Kasım – Tam Ay Tutulması

Bu ay tutulması Boğa burcunda gerçekleşecek. Bu gün, sevdiklerine mümkün olduğunca fazla zaman ayırmalısın. Evrenin geçmiş hatalarımız için ödeme talep etmesi mümkün. Bugün her birimiz hakettiğimizi alacağız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ay, karmik borçları ödememizi sağlayabilir. 8 Kasım’da ve ondan iki gün önce, sadece vicdanla hareket etmek daha iyidir. Bugün çevrendeki insanlara karşı daha nazik olmalısın.