Aura Renklerinin Hayatın Hakkında Ortaya Çıkarabileceği Şeyler

“Parlayan bir auran var!”

Bu ifadeyi daha önce duymuş olabilirsin. Ama bu ne anlama geliyor?

Aura Nedir?

Auran vücudunu çevreleyen bir enerji alanıdır. Fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığını ortaya çıkarır.

Üç katmanı vardır:

1.Fiziksel Katman

Fiziksel katman, vücuduna en yakın katmandır. Fiziksel bedeninle ilgilidir ve fiziksel sağlığın hakkında bilgi içerir.

2.Duygusal Katman

Auranın duygusal katmanı vücudundan yaklaşık bir ila üç inç arasında uzanır. Bu katman duygularını ve hislerini anlatır.

3.Ruhsal Katman

Ruhsal katmanın iki buçuk metreye kadar uzayabilir. Bu katman ruhsal alemle bağlantılıdır ve Yaradan ile bağlantını nasıl ifade ettiğini gösterir.

Auranın farklı katmanları, fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığın ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hayatının farklı yönlerini yansıtan farklı renklere sahiptir.

Aura Renklerin Senin Hakkında Neleri Gösteriyor?

Auranın yaydığı enerji, bir durugörürün açıkça görebileceği auranda farklı renkler olarak görülebilir.

Bir psişiğin görebileceği farklı aura renkleri ve anlamları şunlardır:

-Kırmızı: Kalbini ve fiziksel bedenini temsil eder. Aurandaki parlak kırmızı renk, sağlıklı bir ego anlamına gelirken, koyu veya donuk kırmızı, öfke, affetmeme ve kaygıdan kaynaklanan negatif enerjiyi gösterir.

-Turuncu: Üreme organları ve duygusal duygularla ilgilidir. Parlak turuncu renk heyecan, loş turuncu renk ise tembellik veya kontrollü duygular anlamına gelir.

-Sarı: Yaşam enerjisi ile ilgilidir. İyimserlik, ilham ve zeka gösterir. Olumlu bir ışıkta sarı, neşe, enerji ve güven anlamına gelir. Olumsuz bir ışıktayken, kıskançlık, endişe ve korku anlamına gelir.

-Yeşil: Kalp ve akciğerlerle ilgilidir ve aynı zamanda doğanın rengidir. Parlak yeşil renk, denge, büyüme ve değişim anlamına gelirken, donuk, çamurlu yeşil, çelişkili duygular veya sahiplenme anlamına gelebilir.

-Mavi: Boğaz ve tiroid ile ilgilidir. Sevecen, sevgi dolu, hassas enerjileri temsil eder. Ancak donuk bir mavi, güvensizliği temsil edebilir.

-İndigo: Üçüncü göz ve hipofiz bezi ile ilgilidir. Bu renk aynı zamanda bilgelik, derin duygu ve sezgi anlamına gelir. Ancak bulanık bir indigo rengi, kendine acıma veya stres anlamına gelir ve koyu bir indigo, izolasyon anlamına gelebilir.

-Menekşe: Sinir sistemi ile ilgilidir. Mor aura, sanatsal, vizyon sahibi ve sezgisel olmak anlamına gelir. Soluk menekşe, bir kişinin dayanıklılığının eksik olabileceği anlamına gelir. Donuk bir menekşe depresyon anlamına gelebilir. Ve koyu bir mor mükemmeliyetçiliği gösterebilir.

-Siyah: Enerjiyi dönüştürmek anlamına gelir. Aynı zamanda affetmeyen bir doğa, serbest bırakılmamış bir öfke veya keder anlamına da gelebilir. Ancak siyah aura her zaman olumsuz değildir. Aynı zamanda bir kişinin bir miktar koruma altında olduğu anlamına da gelebilir.

-Beyaz: Mükemmel denge ve koruma anlamına gelir ve auradaki yeni enerjiyi ifade eder. Gerçek ve saflık demektir. Beyaz bir aura aynı zamanda sağlıklı bir birey anlamına gelir. Ancak puslu bir beyaz, başkalarına yardım etme veya onlara ulaşma isteksizliği anlamına gelebilir.

-Gümüş: Bolluk demektir. Auradaki gümüş rengi para ya da ruhsal uyanış anlamına gelebilir.

-Altın: İlahi koruma ve aydınlanma anlamına gelir. Bilgeliği, iç huzuru ve ruhsal düşünceyi temsil eder.

Auran Nasıl Çalışır?

Auran duygu ve hislerinden etkilenir. Olumlu veya mutlu duygular hissettiğinde, bir durugörür auranda parlak ve canlı renkler görebilir. Ancak olumsuz, üzgün veya bastırılmış duyguların olduğunda, auran koyu ve donuk renkler gösterecektir.

Auranın renkleri, herhangi bir fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal sorunun olup olmadığını da ortaya çıkarabilir. Örneğin, donuk bir aura rengi bir hastalığın belirtisi olabilir. Kaygı, korku veya depresyon gibi duygusal bir sorunu işaret edebilir.

Your Page Title

Gördüğün gibi, aura renklerin bu sorunların farkına varmana yardımcı olabilecek önemli bilgiler içerir ve auranı görebilen bir durugörür bu renkleri senin için yorumlayabilir ve ne anlama geldiğini sana söyleyebilir.