Ruhsal Saldırı Altında Olduğunuzu Gösteren 10 İşaret

Ruhsal bir saldırı her zaman yüksek ve kasvetlidir. Sizi ve inançlarınızı mahvetmek için gelir. Ruhsal saldırı altında olduğunuzu bilmek, kendinizi savunmanıza yardımcı olabilir.

İşte size ruhsal saldırı altında olduğunuzu gösteren 10 işaret

1.Değersizlik Duygusu

Kendinizi hiçbir şeye layık hissetmiyorsunuz; yararsız olduğunuzu düşünüyorsunuz. Vücudunuzun içi boş görünüyor. Yaşamın başarılarını bile başarısızlığa benzietiyorsunuz.

2.Aile Çatışmaları

Savaşmak için bilinmeyen ve beklenmeyen sebepler var. Ailedeki uyum zamanla kayboluyor gibi görünüyor. Dün hepiniz beraber oturup eğleniyor olsanız da, bugün kavga ediyorsunuz.

3.İlişki Sorunları

Eşler arasındaki aşk aynı kalmaz. Bazı kavgalar onları birbirinden ayrı tutar.

4.Takım Farklılığı

Sadece eşiniz ve aileniz değil, tüm dünya size karşı duruyor gibi görünüyor. Asla düşmeyeceğiniz küçük konular üzerinde istenmeyen çatışmalar yaşıyorsunuz.

5.Yalnız Kalma İhtiyacı

Hiçbir şey yolunda gitmiyor. Aslında çok sosyal bir insansınız, ama şimdi yalnız kalmak istiyorsunuz. Aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmez ve mesafenizi korursunuz. Zihninizde sizi anlamadıklarını ve asla anlamayacaklarına dair şüpheleriniz var; aynı düşüncelere sahip aynı insanlar olsalar da, ruhsal saldırı altında olan sizsiniz.

6.Bulanıklık

Parlak ve güzel görünen şeyler, şimdi bulanıklaşıyorlar. Gerçekliği göremiyorsunuz. Odağınızı hiçbir şeye odaklayamazsınız ve olumsuz düşüncelerle çalışırken aklınız uzaklaşır.

7.Karışıklık

Bütün inançlarınız artık tanıdık gelmiyor. Neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda kafanız karışır. Daha önce doğru olan şeyler artık yanlış görünüyor ve bunun tersi de geçerlidir. Ne olduğunu, nasıl olduğunu ve sizin için şaşırtıcı olduğunu bilmiyorsunuz.

8.Bilinmeyen Direnç

Aklınızdaki karmaşa, uyumanıza izin vermiyor. Ne olduğunu ve her şeyin nasıl değiştiğini bilmek istiyorsunuz, ancak bir şey sizi daha fazlasını bilmekten alıkoyuyor. İleriye doğru gitmeye çalıştığınızda bilinmeyen bir şekilde keskin bir geriye itme var. Kontrol edemediğiniz bir direnmeyle karşı karşıyasınız.

9.Her Yerde Olumsuzluk

Eskiden, çok aktif bir insandınız ve insanlar sizinle birlikte olmaktan hoşlanıyordu, ama şimdi olumsuz oluyorsunuz. Korkularınız var ve kafanız karışık. Kavga edip tartışıyorsunuz. Aynı kişi değilsiniz ve şimdi olumsuzluk perdesini takıyorsunuz. Siz iyi bir insansınız; Ancak şimdi kötü bir insana dönüşüyorsunuz.

Your Page Title

10.Her Yerde Değişiklikler

Çoğunlukla yaşamın her alanında değişiklikler var. Sağlığınız aynı kalmıyor ve çoğu zaman yorgun ve uyuşuk hissediyorsunuz. Aynı miktarda para kazanmanıza rağmen finansmanınız da değişiyor, ancak giderlerinizi daha önce yaptığı gibi yerine getirmiyor. İlişki sorunlarınız da var uzun ve beklenmedik tartışmalarla geliyor.