Yeni Yılda Mali Refahınızı Arttıracak Basit Ama Etkili Bir Ritüel

Birçok kişi, bir insanın başarı, refah ve sağlık ile ilişkili özel enerji kanallarına sahip olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle, onların rolü insan hayatında çok önemli bir yere sahiptir.

Eğer para kanallarınızda sorun varsa, o zaman bu alanda bir sıkıntınız var demektir. Kapalı bir para kanalıyla, sık sık finansal zorluklar yaşayabilirsiniz. Para kanallarınız kapandığında, günlük yaşamda şansla ilgili problemler yaşarsınız.

Ancak, nakit akışını iyileştirmek ve negatif enerjiyi temizlemek için programlanan sıradan bir ritüel yardımı ile bu durumu iyileştirebilirsiniz.

Bu ritüel yeni yıla girerken yapabilirsiniz. Şeffaf herhangi bir kabın içine bir avuç pirinç koyun ve kırmızı bir kurdeleyle bağlayın. Daha sonra giriş kapınızın yanına koyun. 30 gün boyunca hergün pirinci elinizle karıştırın ve şu sözleri söyleyin. “Hayatıma Parayı Çekiyorum.” “Zenginim.” ve “Mutluyum.” “Bolluk ve Bereket Benimle.”

Bu tür uygulamalar, bir kişinin enerjisini ve düşüncelerini istenilen bir şekilde programlayabilir. Asıl mesele bu uygulamaları yaparken gerçekten inanmaktır. İnanarak yaptığınız zaman para kanallarınızı açacaksınız ve hayatınıza bolluğu ve bereketi çekeceksiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sevgi ve Işıkla…