Yılbaşı Gecesi Bolluğu Çekmek İçin 5 Basit Ritüel

Yılbaşı Gecesi, bildiğiniz gibi, hayatımızı kökten değiştirebilecek inanılmaz derecede güçlü bir enerjiye sahiptir.

Buna ek olarak, 1 Ocak elbette istersek yaşamı sıfırdan başlatmamızı sağlayan gündür. 2019 Yeni Yılının sizin için parasal ve üretken olmasını ister misiniz?

1. Para Torbası

Yılbaşı ağacını süsleme sürecinde, sarı, kırmızı veya altın bir rengi bir çanta edinin. İçine 12 tane madeni para koyun ve yılbaşı ağacınıza asın. Böyle karmaşık olmayan bir uygulama, yıl boyunca finansal olarak başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

2. İki Kıyafet

Fırsatınız varsa, Yılbaşı Gecesi’nde 2 yeni kıyafetiniz olduğundan emin olun. Birini 00:00 dan önce eski yılda giyin diğerinde 00:00 dan sonra yeni yılı karşılarken giyin. Bu uygulama, her türlü çabanızdaki başarınıza katkıda bulunacaktır.

3.Yılbaşı Ağacı Oyuncağı

Yılbaşı gecesi para arzunuzu bir kağıda yazın (tercihen kırmızı). Yazdığınız kağıdı yılbaşı süslerinizden birinin içine koyun ve gelecek yıla kadar bu süsün içinden çıkarmayın. Sonra tüm yıl size finansal başarı eşlik edecektir.

4.Masa Örtüsünün Altına Para Koyun

Yemek masasını hazırlarken, masanın ortasındaki masa örtüsünün altına en büyük değerde bir tane bozuk para koyun. Madeni para, yeni yıla girene kadar orda kalmalı, daha sonra cüzdanına koyup saklamalısınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5. Kendinize Bir Hediye

Gelecek yılı sizin için maddi açıda iyi bir hale getirmek için, Ocak ayının ilk haftasında, hoş bir şeyle kendinizi şımartın. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir satın alma ya da görünümünüzü korumak için hoş bir hediye olabilir.