Ruhsal Bağlanma: Uzakta Olan Biriyle Ruhsal Olarak Bağlanmak

Sırf fiziksel olarak yanında olmadığı için, bir başkasıyla duygusal bir bağ kuramayacağın anlamına gelmez. Manevi bağlar kırılamaz ve bu bağları ne kadar geliştirirsen, o kadar güçlenirler.

Eğer birbirinizin yanında olamayacağınız bir dönemde, sevdiklerinle daha iyi bir bağ kurmak istiyorsan, meditasyon yapmak yardımcı olabilir. Bu sayede, birbirinizin varlığını hissedebilir ve iletmek istediğiniz duyguları aktarabilirsiniz. Ancak, meditasyon konusunda yeterli deneyimin yoksa, bu yöntemlerin işe yaramayacağını unutma

Burada fiziksel olarak bir arada olamadığınız zamanlarda başka bir kişiyle ruhsal bir bağ kurma adımlarından bahsedeceğim.

İlk olarak güvenli ve rahat bir ortam oluştur. Fiziksel olarak bir arada olamadığın kişiyle daha derin bir bağ kurmak istediğinde, meditasyon için güvenli ve huzurlu bir alan oluşturman gerekebilir. Kendini düşüncelerinle baş başa bırakabileceğin bir yer bul ve bu alanı senin için en uygun hale getir. Bu şekilde, istediğin kişiyle daha kolay bir bağ kurabilirsin.

Ardından meditasyona başla ve her şeyi serbest bırak. Rahatladığında ve kendini yerleştirdiğinde, meditasyon yapmak için en iyi pozisyonu seç ve zihnini sakinleşmeye bırak. Seni rahatsız eden ve stres yaratan düşüncelere izin verme. Gerçekten sakin ve toplanmış bir zihin haline gel. Stresi atlattıktan sonra, bağ kurmak istediğin kişiyi düşünmeye geçebilirsin

Daha sonra bağ kurmak istediğin kişiye odaklan. Şimdi bu kişiyi düşünürken tamamen ona odaklan. Geleceği düşün ve ruhunun, onunla mümkün olduğunca derin bir bağlantı kurmasına izin ver. Enerjinin ona ulaşmasına izin ver ve bu paylaşılan deneyimleri unutma.

Zihninin gözünü kullanarak, nerede olursan ol, senden bu kişiye yayılan bir ışık hayal et. Zihin gözü aracılığıyla, senden uzakta olsa bile senden yayılan bu ışığın ona ulaştığını gözünde canlandır. Bu enerjiyi içsel olarak besle ve gerçek bir bağ kurmaya çalış. Onunla ilgili hoşlandığın anıları hatırlayarak bağını güçlendir ve birbirinizle paylaştığınız bu anıları yavaşlatmamaya çalış.

Bahsettiğim adımları tamamladıktan sonra, bu kişiye daha sonra ihtiyaç duyabileceği bir mesaj göndermeye başla. Gönderdiğin enerjiye derin bir niyet koy ve duygularının bu mesajı beslediğinden emin ol. Bu kişi mesajı hemen almayabilir, ancak bu bağlantı üzerinde çalıştıkça, mesajın sonunda olması gereken yere ulaşacaktır.

Son olarak, bir hoşça kal de, her şeyi kapat ve seansı sonlandır. Düşündüğün mesajı gönderdiğinden ve enerji çalışmanı tamamladığından emin ol. Seansı enerjik bir kucaklama ile sonlandır ve diğer tarafa biraz pozitiflik göstermeden önce bir hoşça kal de.

Your Page Title

Kendini hazır hissettiğinde aynı süreci tekrarlayabilirsin. Enerjisel olarak nasıl hissettiğine bağlı olarak, bu uygulamayı günde bir kez yapmanı öneririm.