Doğmadan Çok Önce Anlaşma Yaptığınız Kişiyi Nasıl Tespit Edersiniz?

Ya, doğmadan çok önce, onu sonsuza dek biliyor ve seçtiyseniz? Ya “sen” kavramı bile yokken onu seçtiyseniz? Kendinizi seçmeden çok önce “sonsuza kadar” onu seçerseniz ne olur?Ama, hepimiz, böyle bir sevginin var olmadığını düşündüren bir dünyada yaşıyoruz. Bu dünya bize sevginin maddi bir formda olduğunu ve özel ya da kendinden geçmiş hiçbir şeyin olmadığını hissettiriyor.

Modern ilişkiler bile yalanlar ve aldatmalarla doludur. Elbette, modern dünyanın tüm bu özellikleri, sevgiyi bulmanın çok zor olduğunu ve asla alamayacağınızı hissettirecektir.

Ama siz endişelenmeyin! Birlikte olmanız gereken kişiyi zaten seçtiniz. Bu yaşam ve geçtiğiniz tüm kötü ilişkiler, seçtiğiniz birini hak edip etmediğinizi görmek için bir testti.

Günlerinizi daha da güzel kılacak olanı zaten seçtiniz. Bu kişiye ne istediğinizi ve nasıl hissettiğinizi söylemek için yeterli zamanınız olmadığını hissedeceksiniz. Her zaman zamanınız tükeniyormuş gibi hissedeceksiniz.

Ruhunuz onun huzurunda dans edecek ve ruhunuz onu onaylayacaktır. Vücudunuz dokunuşunu takdir edecek ve onun tarafından daha fazla dokunulmak isteyecektir. Onun sunduğu her şeyden büyük zevk alacaksınız. Böyle bir sevgi hayatınızı besleyecek ve ruhunuzu tatmin edecektir.

Böyle bir sevgi size potansiyelinizi ve kolayca başarabileceğiniz şeyleri anlatacaktır. Değerinizi bilecek ve size onun ve çevrenizdeki dünya için ne kadar önemli olduğunuzu söyleyecektir. Sadece ruhunuzun özünü memnun etmekle kalmayacak, aynı zamanda hayatınızı amaç ve barış ile dolduracaktır.

Onu Nasıl Tanımlayacaksınız?

Bu en basit kısım. Etrafınızdayken ruhunuzun mutluluğu size bunun olduğunu bildirecektir. Vücudunuz onun etrafında farklı tepki verecek. Utangaç olacaksınız ve onun tüm dikkatine ihtiyacınız olacak.

Onun huzurunda, gerçekten mutlu olmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız. Onunla sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda ruhsal olarak da rahat edeceksiniz. Bununla birlikte, fiziksel olarak, bu kelebekleri midenizde ve onun tarafından fark edilmek için mutlak bir arzu hissedebilirsiniz.

Uzaktaysa Ne Olacak?

Kendinizle ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Onu beklemekten başka yapacak bir şey yokmuş gibi hissedeceksiniz. Orada olmadığı zaman huzur içinde olmayacak ve bir süre sonra gülümseyebilmek için ona ihtiyacınız olacak. Ve sonsuza dek ona bağımlı olacağınızın farkında bile olmayacaksınız çünkü bu hayatınızda sadece bir kez olacak.

Seçtiğiniz bu kişi sizin için bir şey daha yapacak. Hayatınıza anlam katacak. Etrafınızdayken sürekli özel olduğunuzu hissedeceksiniz ve bu, istediğiniz her şeyi başarabileceğinizi hissettirecektir.

Bunu hissetmeye başladığınızda, potansiyelinizi geliştirecek ve mümkün olan en iyi kişi olmak için çok çalışacaksınız. Bu harika olacak çünkü ruhunuzu besleyecek.

Seçtiğiniz kişi size yalnızlık hissini unutturacak. Yalnız geçen günlerden ve hüzünlü gecelerden adil payınızı aldınız, ama o kişi size bunların hiç yaşanmadığını hissettirecek.

Tüm acıyı ve üzüntüyü unutacaksınız ve sadece bu kişinin size sevgi ile dolu baktığını hissedeceksiniz. Böyle bir kişi hayatınıza pozitiflik katacak ve görünüşünüzü değiştirmenizi sağlayacaktır.

İnsanların genellikle anlayamadığı bir şeyi aldığınızı bileceksiniz, hatta bazı insanlar sizi kıskanıyor olacak. Ama bunlar sizi etkilemez. Hayatınızı her zaman pozitiflik ve mutlulukla doldurmak isteyeceksiniz.

Kendiniz hakkında çok iyi hissedeceksiniz. Bu kişi size en iyi vücuda, en iyi cilde ve her şeye en iyi şekilde sahip olduğunuzu hissettirecektir. Kendiniz hakkında çok rahat ve iyi hissedeceksiniz ve bu, iletişim biçiminize güven katacağı için kişiliğinize de yansıyacaktır.

Ne kadar çok takdir edilirseniz o kadar kendinize güveneceksiniz. Hiçbir güvensizlik veya önemsizlik kalbinizi etkileyemez. Sadece doğru yöne gideceksiniz.

Onu Bulmak İçin Ne Yapmalısınız?

Sadece hak ettiğinizi sandığınızdan daha azına razı olmayı reddedin. Güvensizliğin ve yalnızlığın sizin için doğru kişiye karar vermesine izin vermeyin. Hayatınızın sevgisinin her zaman geleceğine inanın.

Sabırla, hayatınızı tamamen değiştirecek sevgi türünü bekleyin.

Daha iyi hissetmenizi sağlayacak aşkı bekleyin.

Sonsuz hissetmenizi sağlayacak aşkı bekleyin.

Her zaman sizi sevecek olan kişiyi bekleyin.

Your Page Title

Zaten seçtiğiniz aşkı bekleyin. Sabırlı olun!