Ruhsal Şifacı Yeteneklerinizi Ortaya Çıkaran 15 Özellik

Manevi bir şifacı, başkalarının zorluklarla başa çıkmasına ve hayatı dolu dolu yaşamasına yardımcı olabilecek birisidir. Modern zamanlarda, bu dünya için her zamankinden daha önemlidir, çünkü bu Dünya’yı yaşayan bir cennet yapma potansiyeline sahiptirler. Birçok insan bir şifacının temel özelliklerine sahiptir, ancak sadece birkaçı şifacı olma belirtilerinin bazen oldukça ince olması nedeniyle özel olduklarını bilir.

Burada, manevi bir şifacının 15 ana özelliğine bakacağız:

1. Kendinizi Bir Empat Olarak Düşünüyorsunuz

Etrafınızdaki hemen hemen her şeyin enerjisini emiyorsunuz ve bu da kendinizi yorgun ve bitkin hissetmenizi sağlıyor. Kendinizi çevrenize bağlama yeteneğiniz nedeniyle, kendinizi bir empat olarak görürsünüz. Kesinlikle başkalarının enerjisini hissedebilirsiniz.

2. Yalnız Zaman Geçirmeyi Seviyorsunuz

Dünyanın enerjisi sizi yorgun hissettirdiğinden, kendinizi dengede tutmak için zamanınızı yalnız geçirmeyi tercih edersiniz. Kendinizi şarj etmek ve enerji seviyenizi normale döndürmek için yalnız zamana ihtiyacınız var.

3. Kazancın Kısır Döngüsünün Dışına Çıkmak İstiyorsunuz

Hayatın saçma bir miktar para kazanmaktan çok daha fazlası olduğunu düşünüyorsunuz ve böylece daha fazla insana yardım edebilmeniz için daima çemberin dışına çıkmak istiyorsunuz. Faturaları ödemek ve hayatta kalmak için tekrarlanan çalışma döngüsünde yakalanmak ve takılı kalmak istemezsiniz.

4. İnsanlar Yaşam Tavsiyesi İçin Size Gelir

Yaşamın her alanından insanlar, sorunlarına çözüm bulmak için size geliyor. Onlara iyi tavsiyelerde bulunuyorsunuz ve bunu seviyorlar. Her zaman sorunları için size gelirler, dinlediğiniz için ve yardımcı tavsiyeler verdiğiniz için sizi her zaman takdir ederler.

5. Son Derece Sezgiselsiniz

Saf mantıktan ziyade duygularınıza güvenmeyi tercih ettiğiniz için, sezginize göre kararlar alma eğilimindesiniz. Bir şeyler hissediyorsunuz ve sadece biliyorsunuz.

6. Geçmişte Zihinsel Zorluklarla Karşılaştınız

Manevi şifacılar, karakterleri nedeniyle, dünyaya sığmayı son derece zor buluyorlar ve bu nedenle dünyadan birçok zihinsel zorlukla karşı karşıya kalıyorlar. Anksiyete ve depresyon iki yaygın sorundur.

7. Sosyal Durumlardan Hoşlanmıyorsunuz

Sosyalleşmek ve hatta çok önemli olana kadar dışarı çıkmak istemezsiniz. Sosyalleşseniz bile, daha sonra yapacağınız tek şey, bir süre dışarıda kaldıktan sonra kendinizi güvende hissettiğiniz bir yere çekilmektir. Bir ya da iki yakın arkadaşınızla vakit geçirmekten hoşlanabilirsiniz, ama asla büyük bir insan çevresinden değil.

8. Başkalarının Duygularını Hissedebilirsiniz

Başkalarının duygularını hissetmek ruhsal bir şifacı olmanın kesin bir işaretidir. Başkalarının söylenmemiş duygularını ve beden dilini hissedebilmeli ve anlayabilmelisiniz.

9. Şifa İle İlgili Meslekleri Seviyorsunuz

Eğer şifa veren mesleklere karşı doğal bir yakınlığınız varsa, o zaman manevi bir şifacı olma ihtimaliniz yüksektir.

10. İnsanlar Etrafınızdayken Kendilerini Rahat Hissederler

Diğer insanlar rahat ve canlanmış hissettikleri için çevrenizdeyken gerçek benliklerini gösterebilirler. Çünkü onlara iyi enerji ve pozitif titreşimler verirsiniz.

11. ‘Farklı’ Hissediyorsunuz

Sığlıklarını görebildiğiniz için ana akım toplumunun bir parçası olamadınız ve böylece dışlanmış olmayı seçtiniz. Deneyimleriniz diğer insanlardan tamamen farklı.

12. İdealist Olmaktan Gurur Duyuyorsunuz

Bazı şeylerin sizin için pazarlık edilemeyeceğine derinden inanıyorsunuz ve ideallerinizi savunuyorsunuz. Dünyanın doğaya bağlı olmasını istiyorsunuz.

13. Sürekli Olarak Bu Dünyayı Anlamlandırmaya Çalışıyorsunuz

Etrafınızdaki dünyayı daha iyi anlamak için kendinizle derin görüşmelerde bulunuyorsunuz.

14. Duygusal Olarak Doğaya Bağlısınız

Bazen hayvanların ve bitkilerin insanlardan çok daha anlamlı olduğunu hissediyorsunuz ve doğada zaman geçirmekten hoşlanıyorsunuz.

Your Page Title

15. Mükemmel Bir Dinleyicisiniz

Çok konuşmayı sevmiyorsunuz, ama mükemmel bir dinleyicisiniz. Sadece kelimeleri değil, arkasındaki duyguları da anlamaya çalışıyorsunuz.