Ruh Rehberinize Ulaşmanın ve Güçlü Bir Bağlantı Kurmanın 11 Yolu

Farkında olsun veya olmasın, hepimizin bize ne zaman aradığımızda yardım etmeye hazır olan ruh rehberleri olduğu söylenir.

Bu ruh rehberleri, her birimiz için büyümemize ve en yüksek görüşmemizde bize yardım etmek için özel olarak seçilmiştir.

Birçok yaşam için buralarda olmak, kendi yolculuğumuzda bize yardımcı olabilecek hediyeler, bilgelik ve deneyimler kazandırdılar.

Ruh rehberlerinizle iletişim kurmak istiyorsanız, şu 11 yoldan birini deneyebilirsiniz:

Ruh Rehberinize Ulaşmanın ve Güçlü Bir Bağlantı Oluşturmanın 11 Yolu

1. Doğru olanı açıkça sormak.

Daha önce de belirtildiği gibi, ruh rehberleri yalnızca onlara sorduğumuzda devreye girecektir. Ancak, her gün karşılaştığımız sayısız şey yüzünden istediklerimizde net ve spesifik olmamız gerekiyor.

Ruh rehberlerimizin bize rehberlik edemeyeceği kadar büyük veya çok küçük, çok özel veya çok geniş bir talep olmadığından emin olmalısınız

2. Ruh rehberlerinin sonuçla baş etmesine izin vermek.

İsteğinizi belirttikten sonra, bırakın ve istediğiniz sonuçlardan bağımsız olun. Ruh rehberleri neye ihtiyacınız olduğunu ve sizin için en iyisinin ne olduğunu çok iyi bilirler.

Zihninizin karışmasına izin vermeyerek, ruh rehberleriniz istek üzerine çok kolay bir şekilde çalışabilir. Sonuçların beklentilerinizi nasıl aşacağına şaşırmış olabilirsiniz.

3. Ruh rehberinize bir uyum meditasyonu uygulayarak rehberlik edin.

Ruh rehberlerimiz bizden bağlantı için her zaman mevcuttur. Onların frekansını ayarladığımız sürece, bağlantı kurulur.

Buradaki uyum meditasyonunu yaparak ilk önce ruh rehberlerinize bağlanabilirsiniz.

4. Ruh rehberleri için bir rehberlik kutusu oluşturun

Özellikle ruh rehberlerinizle bağlantı kurmaya adanmış küçük bir kutu bulun. Küçük bir kağıda herhangi bir soru, istek veya onların yardımına ihtiyacınız olan belirli bir şeyi yazın.

Bunu yaptıktan sonra, kağıdı yukarı kaldırın ve kutunun içine koyun.

5. Belirli bir işaret istemek.

Ruh rehberinizle iletişim kurmanın bir başka harika yolu da onlardan bir işaret istemektir. Sizinle iletişim kurduklarının bir işareti olarak almak istediğiniz belirli bir nesneyi seçin.

Nesne beyaz bir tüy, kırmızı bir gül veya belirli bir sayı olabilir. Sonra onları almak için kendinizi açın.

6. Özel bir alan yaratmak.

Özel bir alan yaratarak her gün ruh rehberlerinizle bağlantı kurun. Bu özel mekanın karmaşık olması gerekmez.Bu odanızda küçük bir alanı olabilir.

Ruh rehberlerinizle iletişim kurmak için daha fazla zaman harcadığınızda, bağlantıyı derinleştirir ve büyümesini sağlarsınız.

7. Sezgisel yazma alıştırması.

Bir mum yakarak özel alanınızı temizleyin. Bir kağıt ve iki farklı renkli kalemle oturup ilk sorunuzu ilk kalemle yazın.

Ardından, ikinci kalemi kullanarak ve cevabın elden sayfaya akmasına izin vererek ruh rehberinizden cevabınızı alın.

8. Takımını aramak.

Ekibinizi aramak, belirli bir çabayı yaşarken özellikle yararlıdır.

Bir örnek, ilk kitabınızı yazarken, size yardımcı olabilecek ruh rehberini arayabilir; veya zor bir dönemle karşılaştığınızda, size yardımcı olmak için bilge bir öğretmen rehberinizi arayabilirsiniz.

9. Ruh rehberlerine güvenmek.

Rehberlerinizi mikro yönetmenize gerek yok. İstediğin şey konusunda netleştikten sonra, ruh rehber ekibinin çalışmayı sürdürmek için yeterli beceriye sahip olduğuna güvenmelisiniz.

Tüm şüphelerinizi bir kenara bırakın ve işin yapıldığına güvenin.

10. Ruh rehberleri için bir günlük tutmak.

Ruh rehberlerinize bağlandığınızda, genellikle vizyonlar, hayaller veya herhangi bir rehberlik gibi sezgisel ipuçları alırsınız; onları aldıktan sonra fark etmek ve onlara güvenmeniz gerekir.

Bunları günlüğünüze yazdığınızda, ilk başta ince görünen şeyler netleşir.

11. Rüyalar arasında bağlanma.

Geceleri yatmadan önce ruh rehberlerinizi arayın ve uykusunda sizi ziyaret etmelerini isteyin.

Sabah uyandığınızda, günlüğünüzü kapın ve rüyanızda aldığınız her şeyi bilinçli bir şekilde hatırlayıp hatırlamadığınızı yazın.

Your Page Title

Hiçbir şeyi filtrelemeyin, yazmaya devam edin ve mesajlarınızı kaleminizi kağıda koyarken akacağı fikrine açık olun.