Sihirli Nakit Ritüeli

Hayatınıza para çekmek için özel ritüeller vardır. Basit para ritüelleri karmaşık olanlardan her zaman daha etkilidir. Ritüeli yerine getirdikten sonra, bir süre geçmelidir, bu süre boyunca ritüellerin ne zaman başlayacağını ve gerekli miktarlarda paranın geleceğini anlamak için hayatınızı izlemeniz gerekir.

İşte basit bir bolluk ritüeli. Tibet’in bilge adamlarından alınan özel bir sihirli mantra vardır. Bu 7 haneli numerolojik kod, 7753191 numarasıdır. Kağıda yazılmalı ve her gün 77 kez yüksek sesle telaffuz edilmelidir. Ve böylece, hayatınıza paranın gelmesi için para kanalını açacaksınız.

77 günden sonra, para ritüelinin ikinci aşamasına geçiceksiniz. Elementlerin gücünün sihirli para mantrasına bağlı olması gerekir.

Birincisi toprak elementi. Özel ve güzel bir toprak kabı seçin veya satın alın, içine herhangi bir bitkinin tohumlarını ekin. Pencerenin üzerindeki ay ışığının altında, saksınızı koyun, sihirli para mantra numarasını bir kağıda yazın 7753191 ve saksınıza gömün, aynı zamanda şu sözleri söyleyin: “Yeryüzü zenginliklerle dolu (3 kez tekrarlayın). Tohumları mutlaka kendiniz ekmelisiniz. Bunların kuru bitki tohumu olması gerekir, filiz değil.

Sonra, saksınızı sulayın – böylece para mantralarınızı Su elementine bağlamış olursunuz. Sulama yaparken şunları söyleyiniz: “Su ve toprak, tohumları yeniden canlandırın” (3 kez).

Bir sonraki adım, odanın içindeki havanın odaya girmesine izin vermektir – pencereyi açın ve para saksınızı şu kelimelerle pencere eşiğine getirin: “Bolluk ve bereket evimin içine yayılıyor. “Tohumlar filizlenecek, para beni bulacak!” (3 kez)

Bu ritüeli istediğiniz zaman tekrarlayabilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sevgiyle Kalın…