On Yılın En Güçlü Günü için Kendinizi Hazırlayın – 11 Kasım 2018

Nümeroloji bilimini ve hayatımızdaki etkisini inceleyenler için, bu önümüzdeki pazar günü oldukça heyecan verici! Çünkü On yılın en güçlü gününe başlıyoruz.

Numeroloji, sayıların kendi bireysel enerji ve özelliklerini, yaşamlarımızı çok derin bir şekilde etkileme yeteneği olan enerjiyi taşıdığı fikrini ifade eder. Her bir sayı ile ilişkili enerjiyi anlayarak, bu sayıların hayatımızda görünme biçimlerini izleyebiliriz.

Örnekler arasında belirli tarihler (doğum tarihiniz veya yıl dönümünüz gibi) veya adresler bulunur. Ayrıca, hayatınızın farklı alanlarında belirli bir numaranın tekrar tekrar ortaya çıktığını ve bunun size bir mesaj göndermeye çalıştığını fark edebilirsiniz.

Her bir sayı hayatımızı etkileme yeteneğine sahip olsa da, ana sayılar olarak bilinen belirli bir sayı kümesi en güçlüleri olarak görülür. ‘Ana Sayılar’ etiketinin altına giren rakamlar tartışmaya açıktır, bazı numerologlar sadece 3 ana rakam olduğunu belirtir: 1, 2 ve 3, diğerleri 2 aynı rakamı içeren çift haneli bir sayı içerdiğine inanır.

peki 11 Kasım 2018 neden bu kadar önemli? Her yıl evrensel bir yıl numarasıyla, sayısal takvim yılı hesaplanan bir sayı ile ilişkilidir. Bu sayı, tüm yıl boyunca, diğer tüm değişimlere ve etkilere rağmen yıl boyunca rezonansa devam edecek olan temel enerjiyi tanımlayarak, bir bütün olarak bu yıla dair benzersiz bir fikir vermektedir.

2018 için evrensel yıl sayısını hesapladığımızda, bunun 2 + 0 + 1 + 8 = 11 olduğunu görürüz. Bu nedenle, 11 Kasım 2018, 11 | 11 | 11’e bölünebilir. 11 nolu ana sayının bu tekrarı, bu özel günün benzersiz bir şekilde güçlü olmasını sağlar.

11 ruhsal aydınlanma, kendini keşfetme ve yaratıcılık ile ilişkilidir. Gerçek benliğimizle temas kurarken hayatın en büyük ve ilham veren fikirlerinden bazılarını bulmamıza yardımcı olan bir enerjidir.

Tüm bu benzersiz etkiler bir araya geldiğinde, en tutkulu hedeflerimizin ve hayallerimizin gerçekleşmesi için ideal bir zamandır. 11 Kasım 2018’de, ana sayının üç katına çıkması nedeniyle, bu gerçekleşme her zamankinden daha güçlü, daha hızlı ve daha etkilidir.

Son zamanlarda başarıya ulaşmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba, sarf ediyorsanız şimdi kendinizi sınırlamalardan kurtarmanın zamanıdır. Hayatta Her şey mümkündür, sadece kendinize gerçekten inanmanız gereklidir.

Bu, en çok arzu ettiğiniz şeyleri elde etmek için olmanız gereken kişi haline geldiğinizde, rahatlık düzeyinizin dışına adım atmayı ve belirli bir derecede kendi kendinizi dönüştürmeyi içerecektir. Bu değişiklikle savaşmayın. Bu değişiklik Zaman zaman garip, rahatsız edici hatta zor olabilir, ancak bu zamana, büyüdüğünüz yollardan başka bir şeyle değil, takdirle bakacaksınız.

Your Page Title

11:11‘i görmek, sizin amaçlarınız,arzularınız,hayalleriniz ve kaderinizle uyumlu olduğunuzu, desteklendiğinizi ve yönlendirildiğinizi hatırlatan güzel bir hatırlatmadır.