Zihninizin Gücünü Kullanarak Vücudunuzu İyileştirmenin 6 Enerjik Yolu

Hepimiz enerjiyiz ve kendi enerjimizi evrenin enerjisiyle birleştirerek her şeyin üstesinden gelebiliriz. Ruhunuzu iyileştirmek kolay değildir, ama her zaman yapılabilecek bir şeydir.

Gücümüzü kullanmak anlayamayacağımız bir şeydir, ama bunu yapabiliriz. Kendinize inanıyorsanız, hayatınızı tamamen farklı bir şeye dönüştürebilirsiniz. Bazen manevi, zihinsel veya başka türlü iyileşmemiz gerekir ve bunu genellikle kendimiz yapabiliriz.

Burada, en yaygın güç tekniklerinden bazılarını gözden geçireceğiz. Bunları uygulamanız iyileşmenize yardımcı olacaktır. Her şeyi düzeltmek için yeterli olmasalar bile, acıların bir kısmını hafifleteceklerdir. İyileşme zaman alacaktır ve bunun gerçekleşmesi için çaba göstermeye hazır ve istekli olmanız gerekir.

İyileşmenize yardımcı olmak için kullanabileceğiniz 6 güçlü teknik:

1.Ses Gücü:

Kendinizi depresyonda veya üzgün hissettiğinizde sesin gücünü kullanabilirsiniz, temel ifadeleri veya mantraları okumak faydalıdır. Onları ne kadar çok söylerseniz, o kadar fazla güç verirsiniz. Düşüncelerinize hayat vermek ve onları gerçeğe dönüştürmek oldukça güçlüdür.

2.Algılama Gücü

Algılama gücü zihin gücüne benzer. Bir şey alıp iyi bir şey bulduğunuz zamandır. Bizi rahatsız eden şeyler hakkındaki algımızı değiştiriyoruz.

Temel olarak, her kötü şey için, yeterince yakından bakarsanız iyi şeyler de vardır. İyimser olmak her zaman iyi bir seçimdir.

3.Zihin Gücü:

Zihin gücü herkes için farklıdır. İyileşmeniz gereken şeyleri görselleştirmek ve hatırlamak zordur ve sizi bunaltabilir.

İçeride çalışarak, istediğinizi değiştiremeyeceğinizi ve onunla birlikte gelen pişmanlığın üstesinden gelmenin zihninizin yapabileceği bir şey olduğunu anlıyorsunuz. Meditasyon yapın, konsantrasyonunuzu artırın ve sizi inciten şeylerden kurtulun.

4.Özgürlüğün Gücü:

Bu gücü modern dünyadan her çekilişimizde bize gelmeye davet ediyoruz. Doğada ve barış içinde yalnız kaldığımızda, özgürlüğün gücünü deneyimleriz. Bazen buna ulaşmak zor ve çoğu zaman unutulsa da, gereklidir.

5.Beden Gücü:

Beden gücü, ellerin pozisyonları ve vücudumuzu hareket ettirme biçimiyle ilgilidir.

Yoga, mudralar ve bunun gibi diğer faaliyetlerin kendi güçleri vardır. Bu faaliyetler yaşam gücünüzün akmasına yardımcı olur.

6. Ruhun Gücü:

Ruhun gücü, meditasyon yaparken erişebileceğimiz şeydir. İçimizde huzur içinde olan derin bir şey buluruz. Bu, kim olduğumuzu ve tüm sorunları daha iyi anlamamızı sağlar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Gördüğünüz eşzamanlılıklarda ne kadar meditasyon yapar ve çalışırsanız, kendinizi o kadar iyi hissedersiniz.