Herkesin Kullanabileceği 7 Hızlı ama Güçlü Kendini İyileştirme Tekniği

Birçok insan bunu fark etmiyor, ancak her birimiz, potansiyel olarak bize işkence edebilecek birçok rahatsızlıktan kendimizi tedavi etme yeteneğine sahibiz. Ne yazık ki, bu tekniklerin nasıl kullanılacağı hakkında iyi bir bilgi olmadan, muhteşem bir şeyi gerçekten kaçırabiliriz.

Farkında olmasanız da, duygusal ve enerjik hissetme şekliniz fiziksel olarak hissetme şeklinizi etkileyebilir. Zihninizi ve ruhunuzu iyileştirerek, tüm varlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Burada, kendi kendini iyileştirmenin en iyi yollarından bazılarını gözden geçireceğiz. Kendi kendini iyileştirme herhangi bir tedavinin yerini almaz, ancak düşündüğünüzden çok daha fazla yardımcı olur.

Hepimiz kendimize iyi bakmalıyız ve kendi kendimizi iyileştirerek, bunu yapabiliriz. Bu dünyanın sizi kırmasına izin vermeyin. İlerlemek için yapmanız gerekeni yapın.

Herkesin kullanması gereken 7 güçlü kendini iyileştirme tekniği:

1. Nefesinize Konsantre Olun.

Stres zamanlarında rahatlamak ve sakinleşmek için nefes egzersizlerini kullanın. Ne kadar fazla stressiz olursanız, o kadar iyidir. Küçük şeylere bile çok fazla takılıp kalmanız, stresli bir hayat yaşamanıza neden olur.

2. Duygularınıza Dikkat Edin.

Kendi duygularınızı hissetmeyi reddetmeyin. En zoru bile hissedilmelidir. Sizi yönetmelerine izin vermeyin, ama onları içeri almayın. Onları içinizde saklamak yarardan çok zarar verecektir.

3. Sizi Rahatsız Eden Şeyleri Görmezden Gelmeyin.

Bir şey sizi rahatsız etmiyormuş gibi yapmak için zamanınızı boşa harcamayın. Bu olumsuzluğu teşvik eder ve uzun vadede daha fazla acıya neden olur. Kabul edin ve değiştirebiliyorsanız değiştirin. Kontrol edemiyorsanız, ona güç vermeyin.

4. Beyaz Işık Meditasyonu Yapın.

Rahat bir pozisyonda oturun, gözlerinizi kapatın ve rahatlayın. Zihninizin gözünü açın ve varlığınızın içinden vücudunuzu çevreleyen beyaz ışığı görün.

Bu beyaz ışık, auranızın hemen dışına çıkacak ve bunun içinde güvendesiniz. Bunu pozitiflik ile korumak ve kendi auranızı iyileştirmek için yapmalısınız.

5. Enerji Alanınızı Sık Sık Analiz Edin.

Temel olarak analiz etmek, ellerinizi enerji alanınızın üzerinde çalıştırmayı içerir. Sadece kendi vücudunun üstünde olacak. Bu süre zarfında, mümkün olduğunca rahat olmalı ve kendi enerjinizi dengelemek için çalışmalısınız.

Darbe, sıcaklık farklılıkları vb. hissedebilirsiniz, ama hepsi enerjilerinizi ileri geri itmek için çalışıyor, böylece olması gereken yerdeler.

6. Hatalarınızdan Ders Alın

Bu hayatta olan her şeyden bir şeyler öğrenebilirsiniz. Bazı dersler dikkat ederseniz gerçekten başarmak için birkaç denemeden oluşsa da, ilk ortaya çıktıklarında onları fark edeceksiniz.

Your Page Title

7. Durmak Ve Mola Vermek İçin Tereddüt Etmeyin.

Ara vermeniz gerekiyorsa, ara verin. Geri çekilip rahatlamaktan korkmayın. Bazen kendimizi toparlamak için birkaç dakikaya ihtiyacımız olur.