Evrenin Size Mesaj Gönderdiğine Dair Bazı Örnekler

Aktif olarak onları aramaya başladığımdan beri evrenden gelen işaretlerden, ipuçlarından ve yardımlarından çok etkilendim.

İşin püf noktası, onları tanımada ve tabii ki onlara göre davranmada yatıyor.

İzole bir varlık değilsiniz. Evrene, varlığınızdan dokunan iplikler gibi sayısız karmaşık yollarla bağlanırsınız. Ve bu iplikler sayesinde evren size mesajlar gönderebilir.

Hiç şüphe yok ki, hayatınızda birçok kişiye rastladınız, bazen ne olduklarının farkında bile değilsiniz. Onları tesadüf olarak görmüş olabilirsiniz, ancak evrenden sizi bir şekilde yönlendirmeleri için tasarlanmış işaretler olma ihtimali yüksektir.

İşte evrenin size mesaj gönderebileceği 15 yol.

1.Yinelenen Deneyimler

Aynı şeyin günden güne size geldiği zamanları hiç fark ettiniz mi?

Belki de sürekli bir bardağı deviriyorsunuz veya telefonunuzu hızlı bir şekilde art arda kaybetmeye devam edersiniz. Bunların her birinin ilk bakışta belirgin olmadığı gibi daha derin bir anlamı da olabilir.

2.Rüyalar

Bilinçdışı zihniniz, daha geniş evrende en kökeni bulunan ve mesaj almaya en açık olan tarafınızdır.

Ve bu mesajlar çoğu zaman rüyalar üzerinden aktarılır. Uyuduğumuzda, gönderilen mesajı emecek kadar bilinçsiz zihinlerimizi ayarlayabiliyoruz.

3.Hayvanlar

Doğal dünyada, evrenin mesajlarını gönderebileceği birçok gizemli yol vardır bunlardan biri de hayvanlar aracılığıyla olabilir.

Belirli bir hayvan veya hayvan davranışının tekrar tekrar görülmesi, yerine getirilmeyen arzuların veya geleceklerin güçlü bir işareti olabilir. Örneğin, gökyüzünde yükselen kuş sürülerinin sürekli olarak fark edilmesi, bir süre seyahat etme ve kaçma gereksinimi duyduğunuzu gösteren bir işaret olabilir.

4.Sayılar

Rakamların kendisi bir insan yapısı olsa da, yine de evrenden gelen bir iletişim şekli olabilir. 11:11 gibi tekrarlanan numaralar veya 1, 2, 3 gibi ardışık sayılar gizli anlamlar içerebilir; tek yapmanız gereken onları deşifre etmektir.

5.Eşzamanlılık

Hiç şüphe yok ki, bunu birçok kez deneyimlediniz – aramadan hemen önce birilerini düşündüğünüzde şahsen bunlarla karşılaştığınız.

Çoğu zaman, bu doğru yolda olduğunuzun bir işaretidir. Düşüncelerinizin gelecekteki realitenizle mükemmel bir şekilde uyuştuğunu size teyit etmenin yolu budur. Doğru yöne gittiğinizi onaylamak için size büyük bir “evet” veren evrendir.

6.Nesneleri Kaybetme / Bulma / Kırma

Sahip olduğumuz şeylerle ilişkimiz güçlüdür; kendimizi ve yaşamlarımızı birlikte ve çevresinde yaşadığımız nesneler arasında görüyoruz.

Dolayısıyla, evrenin bu belirteçlerle mesajlar gönderebileceğini öğrenmek sürpriz olmamalı. Bir şeyleri kaybettiğimizde, bir şeyleri bulduğumuzda veya bir şeyleri kırdığımızda, farklı şeyleri ifade edebilir.

Bir şey bulmak, zihninizdeki bir hafızayı ilerletmek için sıklıkla tasarlanırken, bir şeyi kırmak sıklıkla bırakmanız gereken bir işaret olarak görülür.

7.Tekrarlayan Kelimeler / İfadeler

Tekrarlanan deneyimler kısa bir zaman diliminde gerçekleştiğinde, hızlı bir şekilde art arda belirli bir kelime veya cümle ile karşılaştığınızda, genellikle bir şey ifade eder. Çok özel bir mesaj ya da biraz daha ince bir şey olabilir, ancak bu kelimeleri çözmenin ipuçlarını düşünmeniz gerekir.

8.Acı ve Hastalık

Ağrı her zaman doğrudan belirli bir olaydan kaynaklanmaz ve hastalıkların bariz bir kaynağı olmaz. Ancak, her ikisinin de hayatınızdaki başka bir şeyi sembolize etmesi nadir değildir. Acının konumu veya hastalığın türü, dikkat etmeniz gereken bir şey anlamına gelebilir.

9.Şarkılar / Müzik / Şarkı Sözleri

Hiç uyandığınızda anında kafanızda bir şarkının olduğunu duydunuz mu? Yoksa birden bire belirli bir müzik parçasını duyduğunuzda hayatınızı gözden mi geçirdiniz?

Aklımız genellikle müzikle duygularımız arasında karmaşık ilişkiler oluşturur. Evren daha sonra size önemli bilgileri iletmek için belirli şarkıları, müzikleri veya sözleri kullanabilir.

10.Hava

Belirli bir bölgedeki hava, birçok insanın aynı anda yaşadığı bir şeydir, bu nedenle, bunun evrenden nasıl bir mesaj alabileceğini merak ediyor olabilirsiniz.

Genel olarak önemli olan hava değil, ne farkettiğiniz ve ne zaman farkettiğinizdir. Yani, konsantrasyonunuz pencerelerinizde dolu sesiyle bozulursa, yaptığınız her şeyden bir mola vermeniz gerektiğinin bir işaretidir.

Benzer şekilde, belirli bir hava durumu için bir özleminiz varsa, bu durum sizin ruh haliniz hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin bir fırtınayı özlüyorsanız, son olayları temizlemeniz, kendinizi temizlemeniz gerektiğine işaret ediyor olabilir.

11.Beklenmedik Tanışmalar

Kendinizi şu anki çıkmazınız için en ideal kişi haline gelen birisiyle tanışma şansı buldunuz mu? Belki de bir kaç yıl önce aynı şeyi yapan bir arkadaşının partisinde biriyle buluştuğunuzda kişisel bir eğitmen olmak için işinizden ayrılmaya karar verdiniz.

Bu tür bir oluşum genellikle, üzerinde olmanız için doğru yolun ne olduğunu ya da olmadığını doğrulayan evrendir (diğer kişi tarafından verilen tavsiyeye bağlı olarak).

12.Yersiz Duygular

Duygularımız çok önemli haberciler olabilir, ancak evrenden yönlere geçmek söz konusu olduğunda, en önem taşıyan yersiz görünen duygulardır.

Örneğin, güvenli bir yerde iseniz, ama aniden açıklanamayan korku ve dehşet hissi yaşıyorsanız, ekstra temkinli olmak için iyi bir neden olabilir.

13.Sıradışı / Yeni Kelimeler

Evren size belirli bir mesajı iletmek için mücadele ediyor olabilir ve bu nedenle sizin dikkatinizi çekecek sıra dışı veya yeni kelimelere maruz bırakmayı seçebilir.

Bunun anlamını bilmediğiniz bir kelimeyle karşılaştığınızda veya çok uzun bir süredir konuşulmamış bir kelimeyi duyduğunuzda, dikkat etmeniz gereken bir işaret olabilir.

14.Koku

Aklımız, belirli insanları veya olayları yaşamlarımız boyunca farklı kokularla birleştirmeye gelecek. Bu bağlantıların, zihninizde güçlü bir görüntü bırakan beklenmedik bir koku ile karşılaşana kadar bile var olduğunun farkında olmayabilirsiniz.

Bu alışılmadık kokulara rastladığınızda, size şu anda karşılaştığınız durumla özel olarak alakası olan bir şey veya birisini hatırlatmaya çalışan evren olabilir.

15.İçgüdü

Bilinçsiz zihninizin bilinçli olduğunuzdan çok daha fazla evrensel titreşimle uyumlu olduğunu tekrarlamaya değer. İçgüdülerinizin dikkat edilmesi gereken başka bir potansiyel haberci olduğunu öğrendiğinizde, sadece doğal görünmelidir.

İçgüdüleriniz ve sezgileriniz genellikle duygu ile kendini ifade eder ve bu duygular, öteden bir mesaj ileten aktif bir bilinçsiz zihnin ürünleridir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Evrenin sizin için mesajları olduğuna inanıyor musunuz? Günlük yaşamınızda bu işaretlere veya başkalarına sıkça rastlıyor musunuz? Yorum bırakarak düşüncelerinizi bize bildirebilirsiniz.