Çekim Yasası Şu Anda Nasıl İşliyor

Çekim Yasası bu günlerde popüler bir konudur, çünkü çoğumuz kendi bilincimiz ve gerçekliğimizi yaratma kabiliyetimizle uyum halindeyiz.

“Oyunu daha iyi oynamanın bir yolu” veya bazı durumlarda istediğinizi nasıl elde edeceğiniz olarak görülebilir.

Fakat her zaman için çabaladığımız şeyler gerçekten istediğimiz şey midir? Gerçekliğinizi yaratmak gerçekten bu kadar basit mi? Yoksa burada rol oynayan başka faktörler var mı? Şu an çok özel bir zamandayız ve bu nedenle Çekim Yasası eskisi gibi çalışmaz. Oyunu daha iyi oynamayı zenginlik ve maddi şeyler toplamayı anlamak için sadece burada olmadığımız için, çekim yasasının bir başka faktörünün olduğunu söyleyebiliriz.

Öncelikle, neden Çekim Yasası eskisi gibi çalışmıyor? Basit, bilinçaltı ve bilinçli zihin artık gerçekliğimizi yaratmada çoğunluk kontrolüne sahip değildir. Bunu tam olarak anlamak için, Çekim Yasası, kendimiz için bir gerçeklik yaratmak için bilinçli ve alt bilinçli yaratımı kullanır. Tekrarlanan bilinçli ve bilinçaltı projeksiyonla, sonunda çekmek için seçtiğiniz hayatınıza çeşitli şeyler çekersiniz.

Ancak, bugünlerde oyunda başka bir faktör olduğundan, işler biraz farklı olabilir. Ne kadar farklı?Buna bakmanın bir yolu, burada olmanın temel amacımızın kendi bireysel ruh yolculuğumuzda aydınlanma yolculuğumuza devam etmektir. Manevi anlamda büyümek için buradayız. Video oyununu daha iyi anlamak ve gerçekte kim olduklarını bilmek için bir video oyunu oynayan bir oyuncu olarak görebilirsiniz. Ruh biz gerçekten kimiz, sadece bunu unutmuştuk. Tecrübelerimizin bir parçası olarak, bu bilimle bu kadar temasa geçtik ve bunun yerine kendimizi tam olarak kim olduğumuz gibi zihinle tanımlamada meşgul ettik.Düşüncelerimiz, duygularımız, egomuz ve ego arzumuz, çoğumuz bunun gerçekten olduğumuz kişi olduğunu düşünüyoruz. Ama hepsi değişiyor.

Ruhlarımız, içinde olduğumuz zamanlarda çok güçlü olmak ve büyümek arzusuyla, bu hayatta ne yaşayacağınızı seçmede çok daha büyük bir rol oynamaktadır. Siz ne düşünüyorsunuz, şimdi biliyorum, neden kontrol edemiyorum? yaparsın. Çünkü sen ruhsun, biz sadece sezgilerimizi, iç sesimizi, içimizin o kadar çok olduğunu bilmediğimizi dinlememek için bir alışkanlık yaptık. Hayatımızda bir şeyler olduğunda, bunu anlamak, yargılamak, bir yön seçmek ve bunun yerine sezgilerimizin veya ruhumuzun bize ne söylediğini dinlemek için zihni kullanıyoruz.Bu hayatta ruhlarımızın hedeflerini bir kontrol listesi olarak hayal edebilirsiniz.

Your Page Title

Kendinizi para çekmek, maddi şeyler, mükemmel ilişki, mükemmel hayat, mükemmel iş vb. bulursanız, neden bu şeylerle başlamak istediğinizi sorun. Oturup her şeyi neden istediğinizi yazmak için zaman ayırın. Sana nasıl hissettirirdi? Hayatını iyileştirir mi? Mutlu olurmuydun? Bu şeyleri neden istediğimizin arkasındaki akıl yürütmenin çoğunun bir mutluluk fikrinin peşinde olduğumuzdan oldukça hızlı bir şekilde fark edebilirsiniz. Alternatif olarak, yaşamımızda eksiklik hissediyor olabiliriz ve bu yüzden onu mükemmel bir yaşamın ne olacağının idealleriyle doldurmak istiyoruz. Neden mutlu olamıyoruz? Yapabiliriz, ama mutluluk asla dışsal şeylerden gelmez; içinden geliyor. Tıpkı eksikliğin dışsal şeylerle yerine getirilememesi gibi. Yaşamınızda barışı bulmak için adım atın ve yarattığınız şeyin çoğunun sizin arzunuz olmadığını göreceksiniz.