Tanıştığımız İnsanlar Bizim Ayna Yansımamızdır

Yaşamlarımız boyunca gittikçe daha fazla sayıda yeni insanla tanışıyoruz;

bazıları sonsuza dek bizimle kalmak için hayatımıza giriyor, bazıları ise sadece belirli zamanlarda yaşamlarımızda yanımızda oluyor. Fakat hepsinin belli bir değeri var, kim olduğumuzun ayna görüntüsü.

Nasıl?

Sadece derin bir nefes alın. Nefes alırken, karşılaştığınız insanları düşünün. Şimdi bu insanlara bağlı olan duyguları düşünerek nefes verin.

Tecrübenüz neydi? Hem olumlu hem de olumsuz duygular yaşadınız, değil mi? Belki de kendinizi mutlu hissediyor, güvende hissediyor veya etrafınızdakilerin kederi ve mutluluğunu paylaşıyorsunuz.

Olumsuz duyguları görmezden gelmeye veya bunaltmaya çalışabilirsiniz, ancak bu duyguların sizinle birlikte var olduğunu bilmeniz gerekir, çünkü hayatın anlamı budur! Öyleyse konuşmaya devam edin. Mantık, ruhsal gelişimimiz için çok önemlidir.

Yaşamlarımızda tanıştığımız insanlar varlığımızın yansımalarıdır. Kendimizi daha iyi anlamamıza yardımcı olacak bu ilişkileri yargılamamamız gerekiyor, çünkü onlar bizim en büyük öğretmenlerimiz.

Bunu kabul ederek, aşina olduğumuz bir kişinin sevdiğimiz bir özelliği varsa, bu olumlu özelliğe sahip olduğumuz anlamına geldiğini anlayacağız; Benzer şekilde, bir insanda bir şeyden hoşlanmadığımız takdirde, bu özelliğe de sahip olduğumuz anlamına gelir.

Sizi daha iyi anlamak, nasıl çalıştığını, sizin için bu dünyayı daha iyi algılamanıza yardımcı olmak için olumsuz özelliklerin bir listesini ve pozitif değerlerini hazırladık!

Öfke: Dünyaya daha iyi bakmalısın. Sonuçta, içinde çok fazla güzellik var! Dünyadaki tüm pozitifleri yakalamaya çalışın!

Acı: Her şeyi kontrol edemezsin. Olumlu gelişmek için bir kayıp alıp ilerlemelisin.

Korku: Hayat tahmin edilemez. Bu öngörülemezliğin tadını çıkar. Konfor bölgenizden çıkın ve macera sevincini tecrübe edin.

Nefret: Dünya o kadar da kötü değil. Nefreti bırak. Aşk için affet. Böylece kendini daha iyi hissedeceksin.

Sinirlilik: Seni rahatsız eden bir şey varsa, onu görmezden gel. Hayatta birçok olumlu şey var. Yaşamın olumlu yönlerine odaklan.

Kıskançlık: Kendinize ve bulunduğunuz duruma saygı gösterin. Neden başkalarının sizden daha fazla bir şey elde ettiğini düşünerek zaman kaybetmeyin. Kendinize daha çok odaklanın.

Suç: Sorumluluk alın. Bir probleme doğrudan bağlanamazsınız, ancak bunun sorumluluğu sizi daha da güçlendirir.

Your Page Title

Utanç: Hepimizin karanlık tarafları var. Al ve içinde olumlu bir şeyler bul. Manevi gelişim her şeyden önemlidir.