Numeroloji: Sayılar Şans ve Bolluğu Çekmek İçin Nasıl Yardımcı Olur

Sayılar bizi her yerde çevreliyor ve hayatlarımızı şiddetle değiştirebilecekleri hiç de şaşırtıcı değil.

Uzmanlar, sayılar yardımıyla bir kişinin zenginlik ve şans çekebileceğini söylüyorlar.

Muhtemelen bazı insanların her şeyi aldığını fark etmişsinizdir: bir kariyer inşa etmek, aşkı bulmak ve güçlü bir aile kurmak. Diğerleri en ufak başarıları elde etmek için tüm güçleriyle mücadele ediyorlar, ancak bu onlar için zor. Belki de başarı ve başarısızlığın nedeni tam olarak numerolojik matrisinizde yatmaktadır. Pisagor döneminde bile insanlar sayıların gerçek anlamını biliyorlardı. Eski teoriye göre, her insanın kaderini etkileyebilecek bir numarası vardır.

Bazen tam mutluluk için, sadece iyi şans ve finansal istikrardan yoksundur. Ancak, basit bir matematik dilimini harcar ve “şanslı numaranızı” tanırsanız, hayatınıza istediğinizi çekebileceksiniz.

Şans ve Zenginlik Sayısını Hesaplamak

Örneğin, doğum tarihiniz: 02/19/1979, şimdi şunları göz önünde bulundururuz:

1 + 9 + 0 + 2 + 1 + 9 + 7 + 9 = 38. Ara sonuç aldık – 38. Sayı 0 – 9 aralığında olması gerektiğinden, sonuç miktarını tekrar toplamalısınız: 3 + 8 = 11 ve bu sayı sırasıyla eklenmelidir: 1 + 1 = 2. Bu durumda, 19 Şubat 1979 doğumlu bir kişi için, şans ve bolluk sayısı 2 olacaktır.

Nümerolojide Şans Ve Zenginlik Sayısının Değeri

Numara 1 – Parasal numerolojide sebat sayısıdır. Her zaman ve her şeyde ilk olmak için çok çalışmanız gerektiği anlamına gelir. Ancak, çabalarınız boşuna olmayacak. Sonuç olarak, başarı ve finansal refah elde edebilirsiniz.

Numara 2 – Kariyer başarısını sembolize eder. Kariyer basamaklarını yükseltip, en deneyimli çalışanları bile gölgede bırakma şansınız var. Asistanınıza değerli bir arkadaş gibi davranırsanız, başarıya daha hızlı yaklaşabilirsiniz.

Numara 3 – En uygun servet ve iyi şans sayısıdır. Herhangi bir parasal işlem size iyi karlar getirecektir ve iyi şans her zaman yanınızda olacaktır. Sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağından numaranıza güvenle güvenebilirsiniz.

Numara 4 – Emeğin bir sembolüdür. Bu, yaşam boyunca istediğiniz miktarı kazanmak için çok çalışmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Ancak, çabalarınız sonuç değerinde olacaktır. Sabır gösterirseniz, yakında para elinize geçecek.

Numara 5 – Nümerolojide bu sayı riski sembolize eder. Belki de yaşamınızda birkaç kez, geleceğinize bağlı olacağınız zor kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Beşin hayatınızdaki etkisi, bazen istediğiniz hedeflere ulaşmak için risk almak zorunda kalacağınız anlamına gelir ve sonuç olarak hepsini ya da hiçbir şeyi alamayabilirsiniz.

Numara 6 – Güçlü enerjili bir sayıdır. Altının etkisi altındaki insanlar güç ve servet elde etmek için tüm yeteneklere sahiptirler. Çalışmalarınızda size iyi şans eşlik edecektir.

Numara 7 – Stabilite sayısıdır. Bir gün ciddi aksilikler geçirmeniz gerekmeyecek, ancak çok büyük bir başarı beklememelisiniz. Finans sürekli olarak hayatınıza akacak.

Numara 8 – Başarının sembolüdür. Bu sayının güçlü enerjisi her zaman yaşamınıza zenginlik çekecek ve her türlü işte size yardımcı olacaktır. Biraz çaba ile başarılı ve güçlü bir insan olabilirsiniz.

Numara 9 – Bu sayının hayatınızın ticaret alanı üzerinde güçlü bir etkisi olabilir. Başarı, sabrınıza ve kararlılığınıza bağlı olacaktır, ancak tembellik ve hareketsizlik sizi engelleyebilir. Kariyerin zirvesine ulaşabilir ve zenginlik kazanabilirsiniz, ancak bunun için kişisel mutluluğu feda etmeniz gerekecektir.

Sayılar İle Parayı Ve Şansı Çekmek

Yukarıdaki sayılardan herhangi birinin enerjisiyle, kendinize bir iyilik sarabilirsiniz. Ana şey doğru yapmaktır. Öncelikle, kişisel numaranızı bir kağıda yazın ve her zaman yanınızda bulundurun. Bu durumda, kişisel numaranız size her konuda yardımcı olacaktır.

Bir ofiste çalışıyorsanız, masanızdaki ofis malzemeleri sayısını kendi numaranızla eşleştirmeye çalışın.

Your Page Title

Numaranızın yardımı ile güçlü bir para tılsımı yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, herhangi bir kağıdı alın ve üzerine kişisel numaranızı yazın. Daima cüzdanınızda tutmaya çalışın.