Aşk, Para Çekmek Ve Evi Negatif Enerjilerden Temizlemek İçin Sihirli Zencefil Ritüelleri

Aşk, Para Çekmek Ve Evi Negatif Enerjilerden Temizlemek İçin Sihirli Zencefil Ritüelleri

 

Zencefil, ritüel için tahmin edilmesi zor olan bir baharattır. Bu bitkide, şekli ve içeriği başarıyla birleştirdi: zencefil kökü bir insan figürüne benziyor (veya şekillerin iç içe geçmesi) ve toz zencefil enerjileri iki yönde hareket ediyor: negatifleri “yakıyor”, engelleri ortadan kaldırıyor ve istenen için aktif bir “mıknatıs” rolünü oynuyor. Ritüellerdeki zencefil tozu sadece taze çekilmiş ve kendi kendine pişirilmiş olarak kullanılmalıdır.

– Hastalık veya dışarıdan olumsuz etki durumunda evde temizlik ritüeli

Bu ritüeli Cuma günü yerine getirmek daha iyidir, ancak acil olarak – herhangi bir günde de yapabilirsiniz. İlk önce zemini temizlemeniz gerekir. Sonra zencefil kökünü doğrayın, tozu evinizin zeminine serpin. Etkisini arttırmak için öğütülmüş tarçınla karıştırabilirsiniz. Odanın ortasındaki bir mumu yakın. Mum yarı yandığında, tozu süpürgeyle merkeze doğru süpürerek mum etrafında bir daire oluşmasını sağlayın. Mum söndükten sonra, zencefil tozunu bir kağıda toplayın, mumun bulunduğu daireye koyun ve ateşe verin.

Zencefil tozunu yakın ve saat yönünde bir tabak ile odaların etrafında gezin. Her odada ritüeli tekrarlayın, daha sonra yanmış toz kalıntılarını birleştirin ve evden çıkarın. Onları gömmek en iyisidir.

– Zencefil İle Para Çekmek

Zencefil her zaman parasal enerjileri yönetmek için en iyi yollardan biri olarak kabul edilmiştir. Bu bakımdan en basit ritüel, vücudun sağ tarafında (örneğin, kıyafetlerin sağ cebinde) zencefil kökü taşımaktır.

Ayrıca, cüzdanınıza parayı çekmek için, cüzdanınızın içine zencefil tozu dökün. Tozu dökerken cüzdan açıldığında rahatsızlık vermeyecek şekilde bu uygulamayı yapın. Başka bir etkili çözüm parayı şeffaf bir vazoya koymak ve aralarına zencefil kökü koymaktır.Bir ay boyunca şeffaf kavanozun yanında her gün bir mum yakın ve ayın sonunda zencefil kökünü toprağa gömün.

Your Page Title

– Zencefil İle Aşkı Çekmek

Zencefil aktif olarak aşk ritüellerinde kullanılır. Aşkı kendine çekmek isteyen bir kişi, zencefil enerjisini kullanabilir. Eski günlerde, evlenmemiş kadınlar cuma günleri kek pişiriyorlardı, normal mayaya ya da mayasız hamurlara zencefil tozu katıyorlardı. Zencefilli kurabiye veya kekler pişirebilirsiniz.