Aura’nızın Rengine Göre Kişilik Özellikleriniz. Aura Renkleri ve Anlamları

Auralar, tüm canlıların etrafında renkli elektromanyetik alanlar olarak bulunur. Birçok farklı renkte gelirler, bu renklerin tonu ve yoğunluğu sayesinde, kişinin enerjilerini, ruh halini ve kişiliğini görebiliriz.

Burada auraları okurken karşılaşacağınız en yaygın yaşam renklerinden ve her birinin anlamlarından bahsedeceğim.

Kırmızı

Kırmızı renk auraya sahip olanlar son derece enerjik ve maceracı insanlardır. Fiziksel bedenlerini kullanarak kendilerini ifade etmeyi severler.

Cesaret, güç ve özgüvene sahiptirler. Gerçekleri somuttur, fiziksel dünyayı duyabilmeleri, dokunabilmeleri, tatmaları ve görebilmeleri gerekir.

Heyecan arayanlar ve adrenalin bağımlıları genellikle kırmızı auraya sahiptir. Bununla birlikte, çok çabuk öfkelenmelerine rağmen, öfkeleri hızla kaybolur ve çabuk affederler.

Kırmızı bir aura, hem fiziksel hem de zihinsel olarak güçlü ve sağlam bir kişiyi ifade edebilir.Spor ve diğer fiziksel aktivitelerde mükemmel olma eğilimindedirler.

Aktif yaşam tarzları sayesinde vücutlarını en iyi durumda tutmayı severler. Kaya tırmanıcılarının, dağcıların ve profesyonel sporcuların auraları çoğunlukla kırmızıdır.

Can sıkıntısı, kırmızı bir auraya sahip kişinin felaketidir. İlk heyecan sona erdiğinde projeler tamamlanamaz. Bir sonraki projeye odaklanmak için bilinçli bir çaba sarfetmeleri gerekir.

Bu tutum aynı zamanda ilişkilere de uzanır. Kırmızı renk auraya sahip biriyle bir ilişki muhtemelen yoğun, heyecan verici ve kısa ömürlü olacaktır.

Bu ilişkiler aniden sona erecektir, ancak kırmızı auraya sahip bireyler yaşamın tüm yönlerinde dürüst, güvenilir ve açık olma eğilimindedir, bu nedenle aldatma olasılıkları çok düşüktür.

En önemlisi, kırmızı auraya sahip olan kişi, rekabetçi doğaları tarafından yönlendirilir. Liderlik tablosunun zirvesine çıkmalı, yaptıkları her şeyde herkesten daha iyi olmalı liderlik rolleri ve yetki pozisyonları aramalıdır.

Turuncu

Turuncu renk auraya sahip olanlar heyecanlı, cesur ve macera arayanlardır. Hayatlarında bir meydan okuma ararlar ve fiziksel sınırları zorlamaya çalışırlar.

Turuncu auranın bazı özellikleri pozitiflik, yenilikçilik ve güvenilirliktir.

Turuncu aurası olan insanlar dinamik bir kişiliğe sahiptir. Yeni deneyimler aramaktan hoşlanırlar, güçlü fiziksel benliklerinin uzantısı gibi maceralara bayılırlar.

Turuncu renk aurası olan insanlar enerjilerini deneysel ve çok geleneksel olmayan işlere adamayı severler. Bu, ilginç olmalarının doğal özelliklerinden kaynaklanıyor, bu yüzden hayatlarında hayal güçlerine ihtiyaçları var.

Rahat doğaları sayesinde insanlarla çok iyi bağlantı kurma yeteneğine sahiptirler. Onlar cesur insanlardır ve asla inandıkları bir şeyi yapmaktan utanmazlar. Kararlılar, hayal güçleri ve sezgileriyle hazır olduklarını her zaman sergiliyorlar.

Turuncu auraya sahip olan insanlar neşeli bir mizaca sahip olsalar da, dostça ilerlemeyi asla yapamazlar. Büyük bir grubun parçası olmaktan çok, sıkı sıkıya bağlı bir partnerin samimi dostluğunu takdir ederler.

Eflatun

Eflatun auraya sahip olan insanlar çocukluğu geride bırakır, ancak fantezi dünyalarında yaşamaya devam ederler.

sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğinde bile hayal kurmayı ve oynamayı severler.

Sonuç olarak, sorumsuz görünebilirler ve genellikle bir işi tutma veya kendilerini destekleme konusunda sorun yaşayabilirler.

Eflatun auraya sahip olanlar, güçlü bir sezgiye de sahiptir, bu da ruhsal olarak özellikle iyi uyumlanmanın bir yan etkisidir.

Bu, genellikle çok özenli ve kibar olduğu, ağlamak için bir omuza ihtiyacınız olduğunda mükemmel bir arkadaş edinmenizi sağlar.

Sonuç olarak, Eflatun auraya sahip olanlar manevi büyüme için büyük bir potansiyele sahiptir.

Sezgisel doğaları, ruh rehberleriyle daha verimli bir şekilde bağlantı kurmalarına yardımcı olur, ancak çalışma hayatlarına zarar verebilir.

Çünkü içgüdülerine güvenmeyi tercih ederek bir şeyleri analiz etmekten nefret ederler.

Sarı

Sarı auraya sahip kişiler, enerjik, özgür ruhlu, eğlenceli, sevecen ve kişiliklerinde çocuksu olma eğilimindedir. Son derece zeki ve kendinden emindirler.

Zekalarından şüphe duymazlar, yani kariyer beklentileri konusunda profesyonel ve iyimser olabilirler.

Analitik doğaları sarı auraya sahip bireylerin aşırı düşünmeye eğilimli olmasına neden olur. Bu da, yavaş karar almanın yanı sıra ilişkilerde aşırı paranoya ve kıskançlık ile sonuçlanabilir.

Utangaç ve hassas olabilirler. Bu hassas, iyimser bireyler hayattaki amaçlarını başkalarına neşe getirerek, eğlenerek ve dünyayı iyileştirerek bulurlar.

Sarı auraya sahip olanlar en doğru şekilde özgür ruhlar olarak tanımlanır. Ruhun özgürlüğünü, sevincini ve cömertliğini somutlaştırırlar.

Kısıtlama olmaksızın yaşama eğilimindedirler. Seyahat etmeyi severler ve bağlanmaktan nefret ederler.

Yolculuk tutkusu olanlar, özellikle yerlilerle hayatı deneyimleyen kişilerin aurası genellikle sarı renktir.

Sarı auraya sahip olan kişi beş yıldızlı otellerde kalmaz. Çünkü maddi şeylere çok az bağlılık gösterirler.

Hissettikleri neşe kim olduklarını bilmek ve kendilerini sevmekten gelir.

Kendileri olmaktan ya da acımasızca özgür olmaktan kaçınamazlar.

Sonuç olarak, sarı auralı çoğu kişi ilişkilerde bağlılık sorunları gösterir.

Bir maceraya çıkma seçeneğine ihtiyaç duyduklarında, partnerlerine uzun vadeli bir söz vermeleri zor olabilir.

Sarı aurası olanlar iyileşme ve manevi rehberlik etme konusunda yeteneklidir.

Çünkü kendi içlerinde yaşarlar, güçlerini çevrelerindeki enerjilerden ziyade kendi enerjilerinden alırlar.

Toplumsal olarak dışa dönük olabilirler, ancak en çok içsel benlikleri ile uyumludurlar.

Yeşil

Yeşil auraya sahip olanlar, karşılaşacağınız en zeki ve güçlü insanlardan bazılarıdır. Parlaktırlar, fikirleri ve bilgileri hızlı bir şekilde işlerler.

Yeşil bir auranın sahibi esnek, topraklanmış ve değişime açıktır. Kendilerini geliştirmeye odaklanırlar.

Baskı altında bile sakin olma eğilimindedirler. Çevrelerindeki daha güçlü kişiliklerden yararlanabilmek için bir grupta çok iyi çalışırlar.

Yeşil auraya sahip olanlar önceliklerini bulabilirler. Manevi büyümeye değil maddi zenginliğe öncelik verirler.

Yeşil auraya sahip kişiler harika öğretmenlerdir. Başkalarına yardım edebilmeyi ve bilgilerini aktarmayı severler.

Ayrıca doğada çalışmayı ve güneş ışıklarının altında bir gün geçirmeyi tercih ederler.

Yeşil auraya sahip kişiler ilişkileri üzerinde belirgin bir etkiye sahiptir. Hem çok sadık hemde çok güvenilir kişilerdir.Harika bir eş olabilirler.

Ancak, bir ilişkide kıskançlığa eğilimli olabilirler. Arada güven bile olsa ekstra dikkat gerektirirler. Kendilerini güvensiz hissettiklerinde huzursuz olurlar.

Bu güvensizliğin kökü imajlarına olan takıntılarından kaynaklanmaktadır. Genellikle fiziksel formlarına odaklanırlar.

Ama uygun manevi çalışma, kristal iyileşmesi ve meditasyon yaptıklarında, bu problemler meydana gelmemektedir. Yeşil aurası olan kişi, gelişmelerine izin veren sakin dengenin tadını çıkarabilir.

Mavi

Mavi aura çok yaygın değildir, ancak en cesur Aura renklerinden biridir. Mavi aura insanları iletişimin ustalarıdır. Birçok ayırt edici özellikleri vardır.

Mavi renk birçok tonda gelir ve her renk tonunun farklı bir anlamı vardır.

Açık Mavi netlik, dürüstlük, huzur ve güçlü sezgiyi temsil eder.

Koyu mavi yüksek manevi niteliklere sahiptir. Çoğunlukla doğru yoldalardır ve çok cömertlerdir. Yeni fırsatlardan faydalalanmanın her zaman bir yolunu bulurlar.

Turkuaz ruhsal şifacıları ve terapistleri çevreler çünkü bu renk bağışıklık sistemiyle ilgilidir.

Mavi auraya sahip insanlar, şefkatli doğaları ile bilinir. Ne olursa olsun başkalarına yardım etmek isterler.

İnsanlar tarafından sevilmek istiyorlar; Birisine yardım etmezlerse, başkalarının onları sevmeyeceğini düşünürler. Toplumda kabullenmek istiyorlar.

Bu insanların büyük bir kalbi vardır; Başkalarını kolayca affedebilirler. İstemedikleri zamanlarda bile insanlarla etkileşime girerler. Harika arkadaşlardır.

İyi bir insan ve iyi bir eşdir. Sevecen, karşısındaki kişiye değer veren, etkileyici ve iyi bir sevgiliden bekleyebileceğiniz her şeydir.

Mavi auraya sahip olan insanlar çoğunlukla muhasebeci, hemşire, öğretmen ve koçtur. Ancak hangi alanı seçtikleri önemli değildir, çünkü yaptıkları işte mükemmel performans sergiliyorlar..

Çoğunlukla, günlük olarak birçok insanla tanışmaları gereken bir işi yapmaktan hoşlanırlar.

Ayrıca, zamanın esnek olduğu işlere de öncelik verirler, çünkü aile ve arkadaşlar onlar için önemlidir.

Genel olarak, başkalarıyla mutlu bir yaşam sürmek isteyen derin manevi insanlardır.

Mor

Mor auranın anlamını tek bir cümleyle tanımlarsak, bunun muhtemelen en manevi aura olduğunu söyleyebiliriz. Mor auraya sahip olan kişiler mistik bir doğaya sahiptir.

Mor aura bir kişiyi çevrelediğinde, kişinin maneviyatta yıkanması anlamına gelir. Kişinin manevi alemlerle bağlantı kurduğunun göstergesidir.

Ruhsal dünyada, bir kişi psişik olduğunda, üçüncü göz çakrası enerji alıcıları olarak çalışır.

Mor auraya sahip olan insanlar çoğunlukla insanlığa hizmet etmek ister.

Ayrıca herhangi bir kişi derin bir ruhsal durumda olduğunda veya herhangi bir psişik çalışma gerçekleştirdiğinde, etrafında mor bir renk görülebilir.

Mor aura hakkında bilinmesi gereken diğer bir şeyde, eğer bir empatsanız ve etrafınızdaki insanlarla duygusal bir bağınız varsa,
mor auraya sahipsiniz demektir.

Pembe

Koşulsuz sevgiyi ifade eden birisiniz, merhametlisiniz ve çok iyi dinliyorsunuz.

Bu aura ikiz alevinizle bir ilişkiniz olduğunda da yansır; doğrudan dengeli bir kalp çakrasından parlar.

Pembe Aura insanları kibar, merhametli, bencil olmayan ve sevgi dolu ruhlardır. Her fırsatta arkadaşları ve aileleriyle vakit geçirmeyi severler.

Çok sağlıklı kişilerdir, vücutlarına doğru beslenme ve egzersiz yaparak bakarlar.

Pembe auraya sahip olan insanlar birini bulduklarında romantik olma eğilimindedir ve hayatlarının geri kalanında sadık ve sevgi dolu olacaklardır.

Ayrıca ruhsal şifacılardır, hassas, özverili ve psişik olarak da çok güçlüdürler. Yaratıcılar ve çok fazla hayal güçleri vardır.

Bu yaratıcılık nedeniyle, pembe auraya sahip bir kişi roman, şiir ve hatta şarkı sözleri için harika bir yazar olacakdır.

Pembe auralı kişi yoksulluğu, çatışmaları veya adaletsizliği sevmez. Her zaman dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışır.

Beyaz

Beyaz bir auraya sahip olmak uzun zamandır manevi bağlantı ve masumiyetle ilişkilendirilmiştir.

Hemen hemen herkes saf beyaz bir aura ile doğar. Masumiyetimizi ve negatif enerjiden özgürlüğümüzü sembolize eder.

Bazı insanlar beyaz auralarını yetişkinliğe kadar koruyabilmesine rağmen, bu genellikle büyüdükçe ve masumiyetimizi kaybettikçe kaybolur.

Beyaz auraya sahip olan insanlar negatif enerjiye karşı inanılmaz derecede dirençlidir.

Negatif enerjilere karşı gösterdiği bu direnç, beyaz auralı insanların mükemmel şifacılar olmasına izin verir.

Beyaz auraya sahip olan kişinin, negatif enerjiye daha yatkın olan kötü davranış ve kötü niyetlerden arınmış, iyi bir insan olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz.

Beyaz bir auraya sahip olmak, bir kişiyi eşsiz ve seçkin yapar.

beyaz auralı biriyle tanışırsanız, onlarla arkadaş olmak sizin için iyi olacaktır. Size her konuda yardımcı olurlar, size rehberlik ederler ve sizi korurlar.

Siyah

Siyah aura, manevi enerjilerin ortaya çıkmasıyla ilgili ciddi bir şeylerin yanlış olduğu anlamına gelir. Siyah ne kadar koyu ve aura ne kadar opak olursa o kadar kötü olur.

Siyah auralar enerjiyi emerler. Siyah auraya sahip bir kişi enerjinizi alabilir

Ancak, siyah auraya sahip olan bir kişi bu şekilde doğmamıştır. Bu, başka bir şeyin sonucudur, doğal olarak ortaya koyabilecekleri manevi enerjilerin bozulmasıdır. Siyah auraya sahip olan birinin yardıma ihtiyacı vardır.

Temel neden, genellikle bir çeşit nefrettir. En yaygın olarak, kendinden nefret etmektir.

Bazı çevrelerdeki yaygın inanışın aksine, bu aura sizi kötü bir insan yapmaz.

Negatif enerji auranıza sızdıkça kararır. Bu negatif enerjinin birikmesi depresyon, karanlık düşünceler, halsizlik ve anti-sosyal davranışlarla sonuçlanabilir.

Bunu temizlemenin tek yolu, kendinize karşı çok olumsuz olmanıza neden olan şeyleri düzeltmektir.

Ruhsal uygulama burada devreye giriyor. Düzenli meditasyon, özellikle bir grup ruhsal insanın parçası olarak, hala öğrenmeniz gereken karmik dersleri tanımlamanıza yardımcı olabilir.

Bu dersler potansiyelinize ulaşmanıza ve kendinizden nefret etmek yerine kendinizi sevmenize yardımcı olur.

Gümüş

Gümüş, manevi ve fiziksel bolluğun rengidir. Gümüş renk aura kozmik zihnin uyanışını yansıtır.

Auranız koyu gümüş renginde ise, korkuyu gösterir. Ayrıca hastalık ve sağlık sorunları anlamına gelir.

Vücudun özellikle bir bölümünde bu rengin varlığı, o bölgeyle ilişkili problemi gösterir.

Parlak gümüş rengi bir sürü para demektir. Aynı zamanda sezgi ve gelişme anlamına da gelir. Yeni fikirleri yansıtır.

Gümüş aurası olan insanların aklı net ve keskindir. Disiplinli insanlardır ve sorunun çözümünü kolayca bulabilirler.

Hiçbir şeye bağımlı olmazlar, verimli ve zarif hayatlar yaşarlar. Hayatlarının tüm yönlerinde, basitliği görürsünüz.

Gümüş ruhun rengidir. Ruhların genellikle onlarla iletişim kurması nedeniyle psişiklerin aurasında gümüş bir ton vardır.

Gümüş aurası olan bazı insanlar farklı alemlere bile seyahat edebilirler.

Ancak çok fazla gümüş, manevi alanla aşırı bağlantının bir göstergesidir.

kişiyi ruhsal olarak değil, fiziksel olarak da etkiler. Doğal bağışıklığın azalması ile vücudun zayıflamasına yol açar.

Aura renkleri her gün aynı kalmaz ve zamanla değişir. Auranızda gümüş rengi belirirse, ruhlardan yardım aldığınız anlamına gelir.

Herhangi bir nedenden ötürü kendinizi engellenmiş hissediyorsanız, yakında gidecektir.

Hayatınız hızlanacak ve iyileşmeye doğru ilerleyeceksiniz.

Bu renk, aura çevresinde koruyucu kalkan olarak kullanılabilir ve negatif enerjiyi uzak tutar.

Genel olarak, gümüş aurası olan insanlar gerçekten yeteneklidir. Sezgi ve pratiklik konusunda oldukça hassastırlar.

Sezgileri doğru kararları doğru zamanda almalarını sağlar. Bu yetenek sadece onlar için değil, onlarla yaşayan veya onlarla herhangi bir şekilde bağlantılı olan diğer insanlar için de yararlıdır.

Altın

Altın aura, manevi düzlemde ve orada yaşayan yükselmiş üstatlarla güçlü bağlantıları olan manevi bir ustanın işaretidir.

Birinin aurası altın olduğunda, her zaman iyi bir işarettir.

Diğer aura renklerinin neredeyse hepsinden farklı olarak, yanlışlıkla altın aura kazanamayız.

Altın aura yapılan manevi çalışmanın göstergesidir.

Manevi çalışmamızı yaparken, yaşam derslerini öğrenirken ve karmik eğitim alırken, düşük frekanslı enerjilerimiz, yüksek frekanslı enerjilere dönüştürülür.

Buna genellikle “titreşimleri yükseltmek” veya “enerjilerinizi yükseltmek” denir. Bu süreci aurada görebiliriz.

Korku, öfke, kıskançlık – tüm bunlar düşük frekanslı enerji üretir ve auranızı koyulaştırır.

yüksek frekans enerjileri, birliği ve bilinci çevreleyen enerjilerdir, bizi daha yüksek bilinç düzlemlerine yükseltmeye yardımcı olan manevi değerlerdir.

Bu en yüksek frekans enerjileri altın aura üretir.

Manevi çalışmamızı yaparken, bu düşük frekanslı enerjiler daha yüksek ve sonra en yüksek frekanslı enerjilere yükseltilir.

Bu gerçekleştikçe, aurik enerjilerimiz, yavaş yavaş altın aurik enerjilerine dönüştürülür. Çoğu insan için bu milyonda bir parçadır.

Fakat ruhsal çalışmaya olan bağlılıkları o kadar büyük ki yükselmiş üstatlar, daha yüksek bilinç durumuna tamamen yükselmişlerdir, auraları bütünüyle altın olur.

Bu, evrenin ve bilincin doğasını onu kapsayan birliği tam ve doğru bir şekilde sembolize eder.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yolculuğun bir sonraki kısmı, altın auranın ifade ettiği enerjiyi başkalarının ruhsal olarak iyileşmesine yardımcı olmak için kullanmak olabilir.