KORUYUCU MELEKLERLE: 7 İLETİŞİM KURALI

Koruyucu melekler gerçekten var mı? Bu soru tartışmalıdır, ancak birçoğu hayatımızda bizi koruyabilen gizemli güçlerin olduğu gerçeğini kabul etmektedir. Ve bunlar, bizim doğduğumuzdan bu yana yanımızda olan koruyucu meleklerdir. Bizi yaşam boyunca “yönlendiren”, doğru yolu öneren ve bizi hatalardan ve yanlışlardan koruyanlar onlardır.

Ama melekler ile düzgün bir şekilde “iletişim kurabiliyor muyuz?” Gerekirse onlardan yardım ve destek isteyebilir miyiz? Meleklerle iletişim kurmanın 8 kuralı vardır.

1. Koruyucu meleklere saygı gösterilmelidir. Her zaman mutlu ve küçük işlerde bile yardım etmeye hazırlar, ancak gereksiz yere onları rahatsız etmemeye çalışın. Şu anda sizi ilgilendiren en ciddi sorunlardan bahsederek, zihinsel ya da yüksek sesle onlarla bir konuşma yapın.

2. Melekler her zaman geleceğimize yardımcı olmaya çalışırlar. Bu nedenle, onlara başvurduktan sonra her şey beklediğiniz gibi gitmese bile, umutsuzluğa düşmeyin. Bu, koruyucu meleklerin sorununuzu çözmeniz için seçtikleri bir yol olduğunu ve her şeyin daha sonra olması gerektiği gibi olacağını gösterir.

3. Eğer “bir çıkmaza girdiyseniz”, koruyucu meleklerden tavsiye isteyin ve iç sesinizi dinleyin.

4. Koruyucu melekten korkmayın. Ne yaparsanız yapın, size asla zarar vermezler.

5. Bir talepten sonra, cevabı hissedersiniz. Planlarınızı, tereddüt etmeden ve şüphe duymadan uygulayabilmenin yolunu hissederseniz, planların uygulanmasına devam edin. Ancak, iç sesinizin size bildirdiği gereklilikleri yerine getiremeyeceğinizi anlarsanız, sorunları çözmeye başlamamalısınız.

6. Meleklerin gücünü kontrol etmeyin. Koruyucu meleğe asla güçlü olduklarından emin olmak için cevaplarını bildiğiniz sorular sormayın. Diğer dünyaya saygı duyun.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7. Meleklere hazinenin yeri veya nasıl zengin olunacağı hakkında soru sormak faydasızdır. Bunlar bizim ruhani dünyamızın her şeyin üstünde şifacılar ve yardımcılardır. Bir kişinin maddi zenginlikleri onları ilgilendirmez.