EVİNİZE PARAYI ÇEKEN BİTKİLER

Bir eve para ve refahı çekmek için birçok yol vardır. İç mekan bitkileri bile bu konuda size yardımcı olabilir.

Feng Shui alanındaki ezoterikçiler ve uzmanlar, yuvarlak etli bitkilerin parasal enerjiyi çektiğine inanıyorlar; krasulu, siklamen, ficus, ararot ve ayrıca bölgenin zihinsel alanına karşılık gelen bitkileri buğday, yulaf ve dereotu kullanabilirsiniz. Refah, servet ve otoriter pozisyonu simgeleyen evrensel para bitkisi ise orkidedir.

Çiçeğin tonlarına bağlı olarak, bitkiler ek büyülü özellikler kazanır.

– Beyaz çiçekler toplumda zorlayıcı bir yer edinmek isteyenler için daha uygundur.

– Kırmızı – aktif olarak para artıran ve satış yapan kişiler için.

– Turuncu, ekip içinde çalışan kişilerin zenginleşmesine ve ortaklık düzenlemeleri konusunda bir işletme oluşturmasına katkıda bulunur.

– Sarılar, memurların refahını arttırır ve kariyer basamaklarını yükseltmelerine katkıda bulunur.

– Yeşiller, yaratıcılık yapanlar için para çekmeye yardımcı olur.

– Mavi çiçekler kendileri için çalışanlara kazanç sağlar.

– Mavi, müşterilerden ve etkili insanlardan para çekmeye yardımcı olur.

– Menekşe tonları büyük karlar çekiyor ve işe yatırılan parayı hızla çarpıyor.

Eve Para Çeken Bitkiler Nasıl Kullanılmalıdır?

Evinizdeki para bitkisinin etki yaratmaya başlaması ve bolluğun ince enerjisini çekmesi için, büyüyen Ay boyunca, tercihen 4, 7 veya 11 ay günlerinde satın almanız veya ekmeniz gerekir. Para bitkisinin kabının, evinizin güney veya doğu kısmında iyi aydınlatılmış bir yere yerleştirilmesi çok önemlidir.

Parasal titreşimleri arttırmak için toprakta bir saksı içine sitrin veya kaya kristali yerleştirilmelidir. Her ay, dolunay döneminde, suladığınızdan emin olun, bunun ardından saksı standında depolanan küçük değişikliği değiştirin, yenisiyle değiştirin ve eski değişikliği dışarıdaki toprağa atın. Nakit akışınızın sürekli doymuş ve yeni para enerjisi ile beslenebilmesi için her ay böyle bir prosedür uygulayın.

Bir apartman dairesinde bir para bitkisi yetiştirirken ne unutmamak gerekir?

Your Page Title

Bazı bitkilerin insan enerjisini emebileceği unutulmamalıdır, bu nedenle yatak odasına ve yatağın yanına para bitkileri koymayın. Eğer bitkiniz bir sebepten dolayı solmaya başlarsa, yıkıcı bir etkiniz olduğu anlamına gelir ve odanın enerji temizliğini ve biyoenerji düzeltmesini yapmanız gerekir. Paranın ince enerjisinin disiplin ve ciddi bir yaklaşım gerektirdiğini anlamanız çok önemlidir.