Aydınlanma: Manevi Uyanış Belirtileri

 

1. Vücutta, özellikle boyunda, omuzlarda ve sırtta ağrı. Bu, uyanış sırasında DNA seviyesindeki yoğun değişikliklerin sonucudur ve geçecektir.

2. Belli bir sebep olmadan derin üzüntü hissetmek. Bu durum, yıllarca yaşadığımız evden çıktığımızda ve yeni bir yere taşındığımızda ki hissimize benzer. Yeni eve ne kadar girmek isteseniz de, eski evin hatırasını, enerjisini ve duygularını geride bıraktığınıza dair her zaman üzüntü vardır.

3. Mantıksız gözyaşları. Gözyaşlarının akmasına izin vermek iyi ve sağlıklıdır. Eski enerjiyi içeriden serbest bırakmaya yardımcı olur.

4. İş veya kariyerde ani değişiklikler çok yaygın bir semptomdur. Siz değiştikçe, etrafınızdaki her şey de değişir. “Mükemmel” iş veya kariyer bulma konusunda endişelenmeyin. Geçiş dönemindesiniz ve beklentilerinize uygun olanı bulana kadar birkaç iş vardiyası değiştirebilirsiniz.

5. Aile ilişkilerinden ayrılma. Biyolojik ailenizle eski karma aracılığıyla bağlanıyorsunuz. Karmik döngüsünü kırdığınızda, eski ilişkilerin bağları kopar. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan uzaklaşıyor olabilirsiniz. Bu da geçecektir. Bir süre sonra, olması gereken buysa, onlarla yeni bir ilişki kurabilirsiniz. Bununla birlikte, bu ilişki karmik bağlar olmadan yeni enerjiye dayanacaktır.

6. Uykunun alışılmadık doğası. Muhtemelen sabahları 2 ile 4 arasında birçok gece uyanacaksınız. İçinizde birçok iş yapılır ve bu da uyanmanıza yol açar. Endişelenmeyin. Eğer uyuyamazsanız, yatakta yatmak ve dünyevi ilişkiler hakkında endişelenmek yerine kalkın ve bir şeyler yapın.

7. Yoğun rüyalar. Bunlar arasında savaş rüyaları, zulümler, canavarlar ve benzerleri yer alabilir. Kelimenin tam anlamıyla eski enerjiyi içten salgılarsınız ve geçmişin bu enerjileri genellikle savaş, çıkış yolu ve canavarlar şeklinde sembolize edilir.

8. Fiziksel oryantasyon bozukluğu. Bazen çok topraklanmamış hissedeceksiniz. Her iki ayağınızı da yere koyamıyormuş gibi ya da iki dünya arasında yürüyormuş gibi “mekansal sorunları” yaşayacaksınız. Bilinciniz yeni bir enerjiye geçerken, vücudunuz bazen geride kalıyor. Yeni enerjiyi içine almak için doğada daha fazla zaman harcayın.

9. Kendi kendine konuşmayı artırmak. Gittikçe artan şekilde kendinizle konuşacaksınız. Aniden, son 30 dakikada kendinizle “sohbet ettiğinizi” fark edeceksiniz. İçinizde yeni bir iletişim türü doğar ve bu konuşmalarda buzdağının sadece görünen kısmını kendiniz görürsünüz. Bu konuşmalar artacak ve daha canlı, daha bağlantılı ve daha anlayışlı olacaklar. Delirmiyorsunuz, sadece yeni bir enerjiye geçiyorsunuz.

10. Yalnız hissetmek. İnsanlara karşı yalnızlık ve uzaklığı hissedebilirsiniz. Kalabalık gruplardan kaçınmak için istekli olabilirsiniz. Yalnızlık hissinin sizi endişelendirmesine rağmen, şu an insanlarla ilişki kurmanız zor. Bu duygu, Mentor’larınızın emekli olması gerçeğinden de kaynaklanmaktadır. Tüm seyahatleriniz boyunca, tüm yaşamlarınız boyunca sizinle birlikteydiler. Kendi alanınızı doldurabilmeniz için geri adım atmalarının zamanı geldi.

Your Page Title

12. Eve dönmek için derin bir arzu. Bu belki de en zorlu durumdur. Gezegeni terketmek ve Yuvaya dönmek için derin ve ezici bir arzu yaşayabilirsiniz. Bu kötü bir hal değil. Öfke veya memnuniyetsizliğe dayanmamaktadır. Kendiniz ve çevrenizdekiler için drama yaratmazsınız. Eve gitmek isteyen sadece bir parçanız. Bunun nedeni oldukça basit. Karmik çevriminizi tamamladınız. Bu hayatta kontratı tamamladınız. Hala aynı fiziksel bedende iken yeni bir hayata başlamak için hazırsınız. Bu geçiş sürecinde “öteki taraftaki” yaşamın nasıl bir şey olduğu ile ilgili bir hafızanız var. Dünyada başka bir terime kaydolmaya hazır mısınız? Yeni Enerjiye geçme mücadelesini almaya hazır mısınız?