Hooponopono Yöntemi Harikalar Yaratıyor

 

Çok özür dilerim

Affet beni

Seni seviyorum

Ben teşekkür ederim

Hononopono yöntemine göre sürekli tekrar edilmesi gereken ifadeler burada.

Bu sihirli kelimeler sayesinde, olumsuz düşüncelerin depolandığı hafıza silinir. Ve onların farkında olup olmamanız önemli değildir. Buradaki asıl amaç bu ifadeleri sürekli tekrar etmenizdir.

Bu kelimeler ne anlama geliyor?

“Özür dilerim” ifadesi, size nüfuz etmiş olan olumsuz programlardan pişman olduğunuzda aklınıza gelen mesajınızdır.

Affet beni – bu kendini affetmek için yardım isteğinizdir.

Teşekkür ederim – hooponopono yöntemine göre, bu, sorunu ve etrafınızdakileri en iyi şekilde çözmede yardım ve destek için şükür ifadesidir.

Seni seviyorum – ilahi akılla iletişimin yenilenmesiyle sıfır durumuna ulaşmaya elverişli bir ifadedir.

Genel olarak, herhangi bir kişinin amacı sıfıra ulaşmaktır. Yani, hayatı programlayan ve bir boşluk hali elde eden bloklardan kurtulun. Sonra hayatınızda sihirli şeyler olur. Gerçek mucizeler. Bu durumda, bellekten gelen niyetlere artık ihtiyaç duyulmaz. (Yine de çalışıyorlar ve bazı sonuçlar veriyorlar). “Sıfır” da Tanrı size ilham ve bazı fikirler gönderir. Ve sadece onları gerçeğe çevirmek zorundasın.

Hooponopon yönteminin ana fikri, yaşamları ve dış tezahürleri için tam sorumluluktur. Etrafındaki her şey, bir kişinin hafızası tarafından kontrol edilen zihinsel programların bir yansımasıdır. Tüm insanlar iç ünitelerinizin bir yansımasıdır. Başkalarıyla savaşmanıza gerek yok, onların size yansıttığını fark etmeniz gerekiyor. Ve sonra dikkatinizi üzerine yoğunlaştırarak sihirli formülü uygulamaya başlayın. Ve böylece, “Seni seviyorum” ifadesini ve boşluğa ulaştığın diğer ifadeleri tekrarlayarak. Aşk bu konuda size yardımcı olur. Arındırır ve ışık verir.

İçinizdeki ve etrafınızdaki her şeyi sevmeniz gerekir. Yaşamın anlamı budur – kendiniz için, insanlar ve dünya için koşulsuz sevgi … Duvarların ve diğer cansız nesnelerin bile, yalnızca sizi değil diğer insanları da iyileştirecek bu sihirli ışığı göndermesi gerekir.

Bu güç, sevginin gücü size Tanrı tarafından verilir ve siz de dahil olmak üzere tüm dünyanın iyiliği için kullanmayı öğrenmelisiniz.

Biriyle tanışınca zihinsel olarak “Seni seviyorum” deyin. Odaya girdiğinizde, bu kelimelerle kendinizi temizleyin. Yemek yerken, ayrıca sevgi ve şükür sözlerini de söyleyin.

Dış dünyada ve kendinizde olan her şeyi temizleyin ve yaşamınız iyiye doğru değişsin. Gerçekten mutlu bir insan olacaksınız.

Seni seviyorum

Ben teşekkür ederim

Çok özür dilerim

Your Page Title (#satışortaklığı)

Affet beni