RENKLERİN İNSAN ENERJİSİ ÜZERİNDEKİ ETKİSİ: PARA, AŞK VE ŞANS NASIL ÇEKİLİR

Biyoenerji ve psikoloji açısından bakıldığında, her bir rengin benzersiz olan özel özellikleri vardır. Bu özellikler aşk, para ve iyi şansı çekmek için kullanılabilir.

Renklerin enerjisi bilgisi, stresi azaltmak ve biyoenerjiyi geliştirmek için renk terapisinde de kullanılır. Bütün bunlar birbiriyle ilişkilidir, böylece hayatın farklı alanlarında iyi şans elde etmek için özel renk grupları seçebilirsiniz.

Aşk Renkleri

Sevgi çok fazla enerji gerektirir, bu yüzden çekiciliğin artması küçük bir renk aralığının esasıdır. Renklerin yalnızca sizi etkileyerek değil, etrafınızdakileri de etkileyerek sevgiyi çekmeye yardımcı olduğunu unutmayın.

Kırmızı: Bu renk dinamik kişilerin sembolüdür, yaşama arzuları, daha fazlasını hedeflemektedir. Kırmızı, çevredeki insanların duygularını ve eylemlerini kışkırtır, bu nedenle aşk tarihlerine kırmızı rengini koymanız gerekir. Bu, başarı şansınızı arttıracak, çünkü sizi ve sevdiğiniz kişiyi harekete geçirecektir.

Siyah: Birçoğu bundan şüphe edebilir, ancak boşuna. Siyah sadece kötü zamanlarda giyilmemektedir. Bu bir stil standardıdır, önemli bir şeyin başlangıcını sembolize eden güçlü bir renktir. Bu şehvetli bir renk, bu yüzden siyah giysiler romantik toplantılar ve dinlendirici tarihler için uygundur.

Bu iki rengin birlikte kullanılması durumunda insan aurası üzerinde iyi bir etkisi vardır. Bunu unutmayın. Önemli bir zamanda ne giyeceğinizi bilmiyorsanız, hem siyah hem de kırmızı renkte giyinebilirsiniz.

Paranın Renkleri

Para, akıl, sebat, liderlik niteliklerinin varlığı ile doğar, bu nedenle her bir rengin etkili kazançlar için bazı olumlu yönleri vardır, ancak bazılarına özellikle dikkat etmelisiniz.

Mavi: Mavi rengin beyni uyardığı, dolayısıyla paraya iyi şans getirdiği söylenir. Sezgiyi geliştirir ve mevcut zor durumlardan daha hızlı bir çıkış yolu bulmaya yardımcı olur.
Mavi sakinliğin tonudur, çalışmaları kalıcı sinirle bağlantılı olanlara yardımcı olur. Bu nedenle, fiziksel emekle uğraşan ve entelektüel olmayanlar tarafından da kullanılabilir.

Sarı: Bu bilginin rengidir. Beynin bilgi birikiminden ve zekadan sorumlu olan kısımlarını mükemmel bir şekilde uyarır. Zor bir sorunu çözüyorsanız veya bir çok şeyi hatırlamanız gerekiyorsa, sarı elbiseler giyin, kendinizi bu renkle sarın.

Şans Renkleri

Size sadece iyi şanslar verecek bir renk yoktur, çünkü her bir renk insan enerjisinin belli bölgeleriyle çalışır. Şans, bilgelik, mantık ve altıncı duyunun bir birleşimidir, bu nedenle beyaz ve mavi en evrensel renkler olarak kabul edilir.

Mavi hakkında zaten yukarıda yazdık: beyni uyarır. Beyaz renk, bilgelikten yardım aramaya yardım eder, fakat bellekte saklananı değil, kişinin enerjisinden doğanı.

İyi şansların bir diğer bileşenine hoş geldiniz. Menekşe rengi ve çivit rengi bir insandaki en sıcak ve en parlak düşünceleri uyandırır. Enerjik olarak neredeyse aynıdırlar.

Your Page Title

Kendi gücünüze inanın ve güçlü olun. İyi şans, kendiniz üzerindeki sıkı çalışmanın ve kendinize olan inancınızın sonucudur.