Kurutulmuş Meyvelerin Büyülü Özellikleri

1. Papaya (şekerlenmiş meyve) tüm vücudu güçlendirir, protein metabolizmasını harekete geçirir ve cinsel aktiviteyi artırır.

2. Hurmalar (kurutulmuş) verimliliğimizi arttırır ve ek yararlı maddeler içerdiğinden, soğuk algınlığı ve baş ağrıları için ağrı kesici olarak kullanılabilir. Bol miktarda vitamine (B5, E, H) sahip olmak aynı zamanda bağışıklık sistemimizi güçlendirir ve kışın hareketli ve neşeli olmanıza yardımcı olur.

3. Armut (kurutulmuş) bağırsaklarımız üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir, vücuttaki toksinleri ve ağır metalleri uzaklaştırır.

4. Kuru kayısı (kayısı / kuru kayısı) yeri doldurulamaz bir potasyum kaynağıdır, kalp üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir ve kanserden korunmak için mükemmel bir çaredir.

5. İncirin pek çok yararlı özelliği vardır – tiroid bezinin aktivitesini normalleştirir, parazitlerin vücuttan atılmasını sağlar ve alternatif tıpta bronşite çare olarak kullanılır.

Kanser hücrelerinin gelişimini aktif olarak engeller, cildi vitaminler ve mikro elementlerle zenginleştirir.

6. Kuru erik, sağlıklı bir gastrointestinal sistemi desteklemek için (kabızlığı giderir ve sindirimi normalleştirir) ve ayrıca hipertansiyonu olan, kalp, böbrek ve karaciğer sorunları olan herkes için mükemmel bir araçtır. Romatizmaya iyi gelir ve A vitamini sayesinde görüşü iyileştirir.

7. Kuru üzüm de iyi bir antidepresandır ve tiroid hastalıklarına yardımcı olur.

Your Page Title

8. Kuru kirazlar, serbest radikallerin etkisini etkisiz hale getirir ve bu nedenle cildi gençleştirici bir etkiye sahiptir.