Bu 9 Bitki Para,Sevgi ve Refah Çekmenize Yardımcı Olacaktır

Birinin evine girdiğinizde neden özellikle iyi hissettiğinizi hiç merak ettiniz mi? Ya da neden “belirlenemeyen” bir kişiye yaklaştığınızda, kaybolmak ya da ondan kaçmak istediğinizi hissediyorsunuz? Bunu kelimelere dökmek bizim için zor olabilir ama kesinlikle her kişiden yayılan pozitif veya negatif enerjilerin bir sonucudur.

Hiç şüphe yok ki, başkalarının iyi ya da kötü niyetleri, hepimizin sahip olduğu bilinmeyen bir his olarak bizim tarafımızdan hissediliyor ve kendini belirlenmesi zor izlenimlerle gösteriyor, ama asıl mesele şu ki, onların enerjisi bizi etkiliyor ve biz onu fark ederiz.

Bu kıskanç ve kötü niyetli kişilerin hayatlarını terk etmesini sağlayamazsanız, ama en azından sizi her zaman kurtarmaya gelen doğanın yardımıyla ve bu sefer süs bitkileri şeklinde “kendinizi korumaya” çalışabileceğinizi unutmayın.

Yüzyıllar boyunca, bugün bahsedeceğimiz bitkilerin para, şans, refah ve hatta aşkı çekme kabiliyetine sahip olduğuna inanılıyordu!

Kestane: Bu bitki işinize bol şans, ailenize ekonomik refah getirebilir.

Bambu: Birçok ülkede, bu bitkinin pozitif enerjileri ve refahı çekmesini sağlayan astral etkilere sahip olduğuna inanılıyor.

Orkideler: Orkideler, çok sağlıklı olmalarının yanı sıra, gece boyunca oksijen saldıkları için size sakinlik hissi verir!

Lavanta: Botanikçiler, küçük lavanta çiçeklerini bir yastık kılıfına koyduğunuzda ferahlatıcı kokusunun size keyifli bir dinlenme ve sağlıklı bir uyku sağlayacağını iddia ediyor!

Nergis: Nergisin birçok faydası vardır. Evinize, iyi şans ve pozitif dalgalar çeken bir bitki olarak kabul edilir.

Fesleğen: Fesleğen ayrıca refah ve parayı da çekebilir ve hatta refahı çeken belirli ritüelleri gerçekleştirmek için kullanan insanlar bile vardır. Fesleğen ayrıca negatif enerjileri iter ve iyi şansı evinize çeker.

Yasemin: Bu bitkinin sevgiyi çeken garip bir manyetizması var, yağı afrodizyak görevi görüyor ve hatta tatmin edici beklenti hayalleri ile kredi veriyor.

Hanımeli: Bu bitki, sezgilerinizi geliştirme ve iyi kararlar vermenize yardımcı olma yeteneğine sahiptir; bu, para ve refah çekmek için her zaman faydalıdır.

Your Page Title

Papatya: Papatya pek çok tıbbi etkiye sahiptir, aynı zamanda para çekme özelliğine de sahiptir. Hiç merak ettiniz mi proje veya girişim dizisinin neden işe yaramadığını? Belki kötü hisler veya kıskançlık sizi etkiliyor? Ve bu durumda papatya size yardımcı olacaktır!