Birinin Sizi Fark Etmesini Sağlamak İçin Psişik Tavsiyeler

Sevdiğiniz kişi sizi fark etmediğinde kalbiniz kırılıyor. Kendinizi güvensiz ve hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz. Bazen, kendinizde bir sorun olup olmadığını sormaya başlayabilir veya sevilmeyi hak edip etmediğinizi merak edebilirsiniz.

Öyleyse, birinin sizi fark etmesini nasıl sağlayabilirsiniz? Bazı psişik aşk tavsiyeleri ve ipuçları, dikkatini vermesini istediğiniz kişiyi kendinize nasıl çekeceğinizi öğrenmenize yardımcı olabilir.

1.Gerçek Eşsiz Benliğinizi Gösterin ve Takdir Edin

Genellikle gerçek benliğimizi gizleriz çünkü reddedilmekten korkarız. İnsanların bizi görmezden gelmesinden ve kusurlarımızı kabul etmemesinden dolayı endişe duyarız.

Birinin sizi fark etmesini sağlamakta güçlük çekiyorsanız, neye sahip olmadığınız veya yapamayacağınız şeylere çok fazla odaklandığınızdan dolayı olabilir.

Bunu yapmak yerine, dikkatinizi tekrar kendinize çevirdiğinizde, kendinizi daha çok kabul etmeye ve sevmeye başladığınızda kim olduğunuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Birinin dikkatinin size odaklamasını sağlamanın gerçek eşsiz benliğiniz olmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Ne kadar ilginç ve özel olduğunuzu ona gösterin. En iyi taraflarınızı ve kusurlarınızı gösterin. Bu yönlerinizi sizin kimliğinizin bir parçası olduğu için kabul edin.

Yüksek benliğinizle bağlantı kurduğunuzda, sevgiyi ve diğer olumlu şeyleri kendinize çekmeye başlarsınız.

Kimliğinizi kaybetmeden daha iyi olmaya çalışın. Gerçek sizi takdir etmeye başlayan insanları gördükçe şaşıracaksınız.

Kendinizi daha çok takdir etmenize ve hayatınızda daha iyi enerji çekmenize yardımcı olması için bazı olumlu mantralar da kullanabilirsiniz.

Örneğin;

-‘Ben yeterliyim.’

– ‘Kendimi seviyorum ve kim olduğumla mutluyum.’

– ‘Aşk doluyum.’

-‘Mutlu olmayı tercih ediyorum.’

– ‘Aşka layığım.’

Bu mantraları her gün tekrar etmeye devam edin. Böylece sevgiye ve şefkate layık olduğunuzu görmeye başlayacaksınız. İçinizdeki güzelliği görmeye başlarsanız, diğer insanlar da görecektir!

2.Kendi Mutluluğunuza Odaklanın

Birini sevdiğinizde, bir şeyler yapmaya ve hatta onu mutlu etmek için fedakarlık yapmaya istekli olursunuz. Ama başkalarını mutlu etmeyi düşünmeye başlamadan önce, kendi mutluluğunuza odaklanmalısınız.

Sizi neyin mutlu ettiğini düşünün ve yapmaktan zevk aldığınız şeyleri yapın. İster arkadaşınızla dışarı çıkın, ister evde kitap okuyarak sessiz bir gece geçirin.

Hayatınızda olan olumsuz şeyleri düşünmek yerine minnettar olun ve nimetlerinizi saymaya odaklanın. Kendinizi iyi ve mutlu hissettiren her şeyi, insanları ve deneyimleri aklınıza getirin.

Diğer insanlarla yeni bağlar kurun, sahip olduğunuz arkadaşlıkların ve ilişkilerin tadını çıkarın, çünkü ilişkiler en büyük mutluluk kaynaklarından biridir. Mutlu insanlara baktığınızda, çoğunun ailesi, arkadaşları ve meslektaşları ile güçlü ilişkileri vardır.

Mutlu olduğunuzda, doğal olarak manevi yönünüze bağlanacaksınız. Bu bağlantı tutkulu olmanıza ve hayat dolu olmanıza yardımcı olur. Böylece insanlar doğal olarak sizi çekecek ve size çekilecektir.

Her zaman gülümseyin, çünkü gününüzü aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda sizi daha çekici hale getirir. Mutlu bir doğa ve yaşamdaki olumlu bir bakış açısı insanları size daha da yakınlaştırabilir.

Mutlu olmak titreşiminizi yükseltir ve hayatınıza sevgi çekmek için yardımcı olur. Mutlu ve pozitif enerji yaydığınızda, aynı tür enerjiyi diğer insanlardan geri alırsınız.

Sevdiğiniz kişi, sevgiyi ve mutluluğu yaydığınızda sizi fark etmeye başlar.

3.Sevdiğiniz Kişiyi Kendinize Çekin

Zihninizin gücü yardımıyla sevdiğiniz birini kendinize çekebilirsiniz. İstediğinizi elde etmek için niyetlerinizi, düşüncelerinizi ve hislerinizi de kullanabilirsiniz.

Beğendiğiniz birini kendinize çekmek için bunu deneyebilirsiniz:

Kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği sessiz bir yerde oturun. Sizi sevmesini istediğiniz kişinin yüzünü hayal edin. Bu kişinin bir fotoğrafının olması da yardımcı olur.

Gözlerinizi kapatın ve o kişinin sizi düşündüğünü hayal edin. O kişiyle bağlantı kurmanın ve sohbet etmenin ne kadar güzel hissettirdiğini düşünün. Bu kişinin sizinle daha rahat hissettiğini ve size yakınlaşmaya başladığını görselleştirin.

Bu görselleştirmeyi birkaç kez yapabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, bunun gerçek olduğuna ve gerçekten gerçekleştiğine inanmalısınız. Düşünceleriniz çok güçlü ve evren düşüncelerinizi dinliyor.

Hayatınızda ne olmasını istediğinizi görselleştirmek, onu gerçekleştirmek için çok faydalıdır. Birinin size dikkat etmesini istiyorsanız, bunun olabileceğine inanın ve düşünün.

Arzularınızı gerçeğe dönüştürmeye odaklanın. Ruh Rehberlerinizden aşk hayatınızda size yardım etmelerini isteyin. Rehberleriniz sizin için en iyisini isterler, böylece onların size rehberlik etmesini ve sizi doğru olan romantik yola yönlendirmesini bekleyebilirsiniz.

Ama aynı zamanda, evrenin kendi zamanlaması olduğu için de sabırlı olmalısınız. Beklerken dikkatinizi başka şeylere odaklayın, pozitif olun ve sevmeye devam edin.

4.Benzersiz Olun

Benzersiz olmak, sevdiğiniz kişi üzerinde iyi bir izlenim bırakmanın önemli bir parçasıdır. Bu, göze çarpmak adına öne çıkmaya çalışmanız gerektiği anlamına gelmez. Sizi diğerlerinden farklı ve özel kılan şeyleri bulun.

Bireyselliğinizi ne kadar çok gösterirseniz, sevdiğiniz kişi de dahil olmak üzere kalabalık bir ortamda o kadar çok dikkat çekersiniz.

Sizi diğerlerinden farklı kılan şeyin ne olduğunu gösterirseniz, o zaman bu kişi sizi nasıl fark etmez?

Sizi farklı kılan şeyleri düşünün. Düşünceleriniz mi, Stil anlayışınız mı? Ya da tutkunuz olan başka bir şey? Belki de büyük bir kalbiniz var ya da insanların sizi kıskandığı harika bir mizah anlayışınız var.

Sizi özel kılan her ne ise, onun ne olduğunu anlayın. Bu benzersizliğiniz, sevdiğiniz kişinin dikkatini çekmesi sağlayacak ve sizi herkesten ayıran özellikleriniz için hatırlayacaktır.

5.Göz Teması Kurun

Sürekli ona bakıp onu korkutmayın, ama ona baktığınızı bildiğinden emin olun. Göz teması kurarsanız, gülümseyin ve bir saniye durun, sonra başka yere bakın. Bu, onunla ilgilendiğinizi bilmesini sağlayacak ve sizi fark etme olasılığı daha yüksek olacaktır.

Örneğin, arkadaşlarınızla şakalaşırken veya konuşurken periyodik olarak onunla göz teması kurmaya çalışın. Arkadaşlarınızla gülerken onun da size baktığını yakalayabilirseniz, sizi daha çok fark edecektir.

Your Page Title

Birini sizden hoşlanması için zorlayamasanız da, bu aşk tavsiyelerini aklınızda tutarsanız, kendinizi sevmeye ve kendi mutluluğunuzun peşinden koşmaya başlarsanız, gerçek aşkı deneyimleyebilirsiniz. Sevgi ve mutluluk yaydığınız zaman gerçek ruh eşinizi kendinize çekebilirsiniz.