Tarçınının İnanılmaz Sihirli Özellikleri Sana İyi Şans Ve Zenginlik Çekecek

Tarçın sadece yemek pişirmede değil, aynı zamanda para çekme tılsımı olarak da aktif kullanılır. Tarçın Ateş elementine aittir. Tarçının faydalı ve büyülü özelliklerini bu bitkinin yapraklarından yapılan bir ateşten yeniden doğan Anka kuşundan aldığına dair eski bir efsane vardır. Bu baharatın büyülü özelliklerinden bahsetmişken, kısaca ve net bir şekilde söyleyebiliriz ki: imkansız gerçek olabilir!

Peki tarçının sihirli gücü nedir ve nasıl doğru kullanılır?

Para Çekmek İçin

– Paranın her zaman cüzdanında olmasını istiyorsan, içine tercihen nane yaprağı olan bir çubuk tarçın koy. Cüzdanının kokusu sana para çekecektir.

– Çok miktarda para harcaman gerekiyorsa, avuçlarına öğütülmüş tarçın sür ve tüm miktarın sana nasıl geri döndüğünü zihinsel olarak hayal et.

– İş başarısı için çaya tarçın eklenmesi önerilir. Seni sadece enerji ve neşe ile doldurmakla kalmayacak, aynı zamanda gerekli şeylere konsantre olmana, bir çözüm bulmana ve kendine güvenmene yardımcı olacaktır.

– Eve para çekmek istiyorsan, zemini yıkadığın suya öğütülmüş tarçın ekle.

İyi Şans Çekmek İçin

– Belirli bir günde iyi şans çekmek istiyorsan, sol ayakkabına tarçın ekle.

– Seyirci önünde performans sergileyeceksen, gösterinden birkaç dakika önce tarçınlı bir kurabiye yemek sana güven verecektir.

– Arzunu gerçekleştirmek istiyorsan sabah erkenden balkona veya sokağa çık, sol eline bir avuç öğütülmüş tarçın dök, arzuna odaklan, gözlerini kapat ve tarçın tozunu üfle.

Your Page Title

Ve elbette tarçını aromatik bir yağ olarak kullanmayı da unutma. Sabahın erken saatlerinde tarçın kokusu seni enerji ve güvenle dolduracak. Bu baharatın büyülü özelliklerini kullanarak hiçbir şeyin imkansız olmadığını unutma! Tarçının sihri altında hayatın hızla değişmeye başlarsa şaşırma.