Para Günleri: Haftanın Hangi Günü Şanslısın

Astrolojide haftanın her gününün kendine has bir özelliği vardır, çünkü her günü kendi gezegeni yönetir. Bu günlerde güvenle alışveriş yapabilir, para yatırabilir ve artırabilirsin. Ayrıca, bu tür günlerde herhangi bir finansal sorun kolayca çözülür.

Haftanın Para Günleri

Haftanın en paralı günü Perşembedir, çünkü bu gün iş gezegeni Jüpiter tarafından yönetiliyor. Bu gün, astrologlar tüm finansal sorunları çözmeyi, anlaşmaları sonuçlandırmayı ve geliri artırmaya yönelik eylemlerde bulunmayı tavsiye ediyor.

Pazartesi, ay tarafından yönetilir. Bu, yeni işler ve fikirler başlatma günüdür. Pazartesi günü tüm sözler ve düşünceler, diğer günlerden daha sık gerçekleşir. Öyleyse pazartesi gününde hedefler belirle ve hayal et!

Salı, Mars tarafından yönetiliyor. Bugün işler oldukça verimli geçer. Salı bize hiçbir şeyin kolay olmadığını hatırlatır. Daha fazla çaba göstermen gerekir. Bu gün, niyetini eylemlerle göstermek önemlidir.

Çarşamba, Merkür tarafından yönetilir. Bu gün pazarlık yapmak ve alışveriş yapmak iyidir. Çarşamba kolay bir gündür. Rahatlıkla risk alabilirsin.

Cuma, Venüs tarafından yönetilir. Bu her türlü mali iş için kötü bir gündür. Bu gün bir mola vermek gerekir.

Cumartesi, Satürn tarafından yönetilir. Bu hataları düzeltme ve sonuç çıkarma zamanıdır. Bugün ödünç para veremezsin. Ayrıca maddi değil, manevi bir şey düşünmek için zaman ayırmalısın.

Pazar, Güneş tarafından yönetilir. Hayattaki yerini yansıtmak, para ile ilişkini uyumlu hale getirmek için iyi bir gündür. Bu gün paradan ayrılmaktan korkma, çünkü sana tam olarak geri dönecektir.

Your Page Title

Para günü Perşembe gününe denk gelir, ancak haftanın geri kalanında bile bu tavsiyeleri kullanırsan para şansını çekebilir veya kendini finansal sorunlardan koruyabilirsin.