Sorunlara Ve Başarısızlıklara Maruz Kalmamak İçin Hediyeler Doğru Bir Şekilde Nasıl Kabul Edilir

Tehlikeli hediyeler vardır ve talihsizlik yaşamamak için dikkatle kabul edilmelidir. Kalbine değer verdiğin insanlara istemeden zarar vermemek için asla hediye olarak vermemen gereken eşyalar da var. Kendi iyiliğin ve çevre ile iyi ilişkilerin için sadece hediye verebilmen değil, aynı zamanda kabul edebilmen gerekir. Herhangi bir hediyenin hayal kırıklığı ve sıkıntı yerine neşe getirmesini öğrenmen gerekiyor.

Hangi hediyeler verilmemeli ve alınmamalıdır? Bazı hediyelerin tehlikelerle dolu olduğuna ve bu tür şeylerin kimseye, özellikle de sevgili olanlara verilmemesi gerektiğine inanılır.

Saat: Yaşamın süresini ölçen mistik bir hediye olarak kabul edilir ve aynı zamanda bir ayrılığın simgesidir.

Bıçak: Bıçakların tehlikeli olduğuna inanılıyor çünkü ailelere anlaşmazlıklar getiriyor ve çatışmaları çekiyor.

Ayna: Özellikle tanıdıklara verilen bir ayna, güzelliği, gençliği ve iyi talihi çalabileceği gibi, bir kişiden veya evden esenliği alan bir şey haline gelebilir.

Vazo: Bir vazo özellikle boşsa, sağlığı çalar ve planların uygulanmasına müdahale eder.

Boş Bir Cüzdan: Finansal zorlukları çeker.

Antikalar: Ölüm enerjisini taşıyan şeyler gibi “negatif yüklü” olabilir.

Hediyeler, kötülük isteyen insanlar tarafından verilebilir ve bu tür hediyeler çoğu zaman onları düşüncesizce kabul eden kişi için bir lanet olur. Kötü niyetli kişiler, hediyeye zarar verebilir veya lanetleyebilir, ayrıca kötü düşüncelerle bir şeyler verebilir, bu da hediyeyi alan kişiyi olumsuz yönde etkileyecektir.

Şüpheli hediyeler birkaç şekilde kabul edilebilir:

1.Tercihen en küçük madeni para ödeyerek onları kullan. Böyle bir mekanizma sıkıntıları ortadan kaldırır ve her türlü olumsuzluğu örten en etkili tılsım eylemlerinden biridir.

Your Page Title

2. Minnettarlık sözleri ve karşılıklı dileklerle bir hediye kabul et, örneğin: “Teşekkür ederim ve bana yaptığının aynısını hem kelimelerle hem de düşüncelerle diliyorum.” Böyle basit bir komplo, hediyenin amaçlandığı kişiye zarar vermeden kötü niyetleri geri getirecektir.