Evinizin Titreşimini Arttırmanın 7 Yolu!

Temiz bir evde kalmak sadece fiziksel sağlığınız için değil, duygusal ve zihinsel durumunuz için de hayati öneme sahiptir.

Temiz bir alanın getireceği faydaları hayal bile edemezsiniz. Evinizin titreşimini yükselterek pozitif enerjiyi evinize çekeceksiniz. Olumsuzlukların daha az olacağını keşfedeceksiniz ve gerçekten kendinizi çok daha hafif hissedeceksiniz.

İşte evinizin titreşimini arttırmanın bir kaç basit yolu;

1. Himalaya Tuz Lambası Kullanın

Himalaya tuzu satın alabileceğiniz en saf tuzdur. Sağlığa son derece yararlıdır, ayrıca kokuları giderir ve evinizdeki havayı temizler.

2. Mutlu Şarkılar Söyleyin

Birçok insan müziğin gücüne inanır. Ancak, bu avantajlardan yararlanabilmek için müzik konusunda ciddi olmamanız gerekir. Teknik olarak şarkı söylemeniz bile gerekmez, istemiyorsanız – sadece ağzınızı açın ve sizi mutlu edecek sesler çıkarın.

3. Meditasyon Yapın

Meditasyon insan beyni ile harikalar yaratıyor. Aynı zamanda da evinizin pozitif enerjisini arttırmanın harika bir yoludur.

4. Esansiyel Yağlar Kullanın

Esansiyel yağlar -evinizin titreşimini arttırmanıza yardımcı olacak sırlardan biri! Hızlı bir etki için, eviniz için iyi olacak limon ve greyfurt tatlarını kullanın. Ayrıca lavanta evinizdeki sinir enerjisini hafifletmek için harikalar yaratacaktır.

5. Bazı Şeylerden Kurtulun

Evinizde tekrar tekrar dolaşmak, eşyalarınıza bakmak ve gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını anlamak iyi bir fikirdir.Evinizde uzun süredir kullanmadığınız her şeyden kurtulun.

6. Bitkiler

Evinizde sağlık için yetiştirebileceğiniz birçok bitki var. Yapılan araştırmalara göre bitkiler evinizin etrafındaki havanın temizlenmesine yardımcı olduklarını göstermektedir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7. Taze Çiçekleri Evde Tutun.

Çiçekler çok iyi çalışıyor: herhangi bir odayı dekore edebiliyorlar, aynı zamanda eve hoş bir koku verebiliyorlar. Taze çiçekler olumlu bir ortam yaratır ve evinizdeki titreşimi arttırır.