Hayallerinizi, Arzularınızı ve Planlarınızı Kimseyle Paylaşmayın

Kendinizi diğerlerinden daha iyi tanıyorsunuz. Sizi hayat boyunca yönlendiren ve sizinle ilgilenen ruhsal rehberleriniz var.

Planlarınızı, dileklerinizi ve hayallerinizi hiç kimseye anlatmayın. Onlar hakkında sessiz olun. İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuza inanın.

Sizin için yaratılan her şeyle huzur içinde olun ve yolunuza devam edin. Acele etmeyin. Şu anda her şeyin aynı anda olmasını istemiyorsunuz. Yaşadığınız an için minnettar olun. Huzurlu olun ve iç huzurunuzu bozan tartışmalara girmeyin. Kendinizi bu görüntünün ışığında başkalarına gösterme gereğini bırakın. Kendinizi açıklayarak dengenizi kaybetmeyin. Gördüğünüzü görmediğinizi birisine göstermek ve ispatlamak için enerjinizi boşa harcamayın.

Şimdi olduğunuz yere ulaşmak için çok çalıştınız. Hiç kimse ve hiçbir şey iç huzurunuzdan daha önemli değildir. Diğer insanlar aynıdır, ancak kendi zihinleri tarafından kaçırılabilirler ve onu göremezler. İşlerin nasıl yapıldığını kontrol eden formlardan ve kalıplardan kurtulun ve korkusuz olun.

Her zaman doğru olmak ve kim olduğunuzu insanlara ikna etmek zorunda değilsiniz. Kimin umrunda? Ve bir argüman, bir başkasının sizi iyi bir kişi olarak onaylaması nedeniyle içinizde neyin özel olduğunu kaybetmeye değer mi? Duygularınız üzerinde hakkınız vardır ve onlar sizin için doğru yolu göstermek için en değerli işaretiniz olabilir. Size, “aydınlanmış” bir insan olarak uyması gereken bir kalıp olarak, size dayatılan desene HAYIR deme hakkına sahipsiniz. Kızgın olmayın, yalan söylemeyin, unutmayın, özgür olma, rahatsız olma ve içinde ilahi olanlar için ayağa kalkma hakkınız vardır, böylece kendinizi iyi niyetli gibi görünen insanlardan uzak tutabilirsiniz. Enerjinizi dağıtıp, onu besleyenlere verdiğinizden kimseye bir iyilik yapmıyorsunuz.

Kimse sizi asla değiştiremez, bu yüzden varlığınız da kimseyi değiştirmez. Endişelenmeyin, kendinize iyi bakın. İçsel durumunuzu, sizi anlayamayan birine kanıtlamaya çalışmanız için hiçbir şey yapmaya değer değil.

Teşekkür ederim de! Patlayıcı durumların anları için teşekkür edin. Güneşli bir güne kadar her şeyi netleştirdiğiniz için teşekkür edin ve yalnız nasıl devam edeceğinizi bilmiyorsanız, yardım isteyin. Acının kaynağından uzaklaşın, sizi yükselten enerjiyle etrafınızı sarın, durumun çözülmesi için dua edin.Aklınızı kılavuzlara teslim edin, çünkü kontrolünüz altında sizi yalnızca daha önce bulunduğunuz tuzağa geri getirdiniz. Enerjik bedeninize, içsel çocuğunuza, sizi stresli ve gergin yapan her şeyden uzaklaşmak için güçlü ve duygusal olarak disiplinli olmak için dua edin.

Hayat gariptir ve sizi daha önce yaptığı gibi cezbeder. Baştan çıkarıcılara karşı durun, size sunulan “yardım” a düşmeyin, ki güzel görünüyor ama sizi cezbedecek şekilde giyinmiş, tamamen farklı bir enerjidir. Hayat, içinde yer aldığınız drama ve acılardan sizi kurtarıyor yani şimdi kendinize yardım edin.

Eski, stres ve savaşın getirdiği heyecanı yudumlamanıza rağmen uyum mümkündür. Affedin. Birbirinize neden olduğunuz tüm nahoş şeyler için kendinizi ve başkalarını affedin ve devam edin.

Sevgiyi inkar etmeyin, çünkü kendinizi iyi bilinen bir stres ve kaos durumunda buldunuz. Hala buna değersiniz. Hala en iyisini hak ediyorsunuz. Siz hala doğal hali barış olan evrenin sevgi dolu bir parçasısınız.

Your Page Title

Ne olursa olsun, bu toksik ilişkinin yarattığı daha eski, işlevsel olmayan enerjik bağlar. Küfün zararlı sonuçları, varlığınızın tüm durumlarından uzaklaştırılmalıdır. İyileşme enerjisiyle dolusun. Titreşiminizi azaltan ve enerjinizi boşaltan çevreden kopma hakkınız vardır. Sizi tutan her şeyi salıverin ve ait olduğunuz yere taşınmaya başlayın. Şimdi kendinizi ait olduğunuz yere kaldırın ve öğrendiğiniz ders için minnettar olun.