Bolluğu Hayatınıza Çekmek İstiyorsanız Bu Uygulamayı Deneyin ve Hayatınızın Nasıl Değiştiğini Görün

Aşağıdakileri iki hafta boyunca uygulamayı deneyin ve hayatınızın değişimini gözlerinizin önünde izleyin:

insanların sizi inkar ettiğini sandığınız her şey – saygı, şükran, yardım, sevgi dolu bakım vb. onlara verin.

Vermediğiniz iyiliğin karşılığını alamazsınız. Çıkış akışı girişi belirler. Dünyanın sizi bir şeyden mahrum bıraktığını düşünüyorsanız, lütfen, zaten sahip olduğunuzu, ancak onun akmasına izin vermediğiniz için yaptığınızı göremeyeceğinizi unutmayın. Bolluk böyle işler.

Bolluğun kaynağı senin dışında değil. Kim olduğunun bir parçasıdır. Ancak, dışarda kalan bolluğa minnettar olmaya ve kabul etmeye başladıyın. Etrafındaki her şeyde hayatın büyüklüğüne dikkat edin.

Güneşin cildinizdeki sıcaklığını hissedin, çiçekçinin önündeki çiçeklerin güzelliğini görün, sulu bir meyveyi ısırdığınızda anın tadını çıkarın, yağmurda ıslandığınızda gülümseyin kısacası hayatınızdan zevk alın….

Hayatın bolluğu her adımda var. Sizi çevreleyen bolluğu farkederek, içinizdeki bolluğu canlandırırsınız. Bırakın aksın; Çıkmasına izin verin.

Sokaktaki bir yabancıya gülümsediğinizde, küçük bir enerji çıkışı zaten olur. Siz sadece vermeye devam edin. Kendinize sorun: ”Şimdi ne yapabilirim? Bu kişiye nasıl yardımcı olabilirim? ”

Bolluğu hissetmek için hiçbir şeye sahip olmanız gerekmez, ancak kendi içinizin derinliklerinde hissederseniz, işler kesinlikle size gelir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bolluk, yalnızca ona sahip olanlara gelir. Adaletsiz gibi görünebilir, ama elbette değil. Bu evrensel bir yasadır.