Hayat Zorlaştığında 3 Güçlü Hatırlatıcı

Yaşam bize her zaman zorluklar ve dönüşler getirecek, ama yolculuğunuzda nerede olursanız olun, her zaman hatırlamaya değer bu 3 güçlü hatırlatmayı aklınızda bulundurun.

1. Bol Su İçin

Stres ve anksiyete vücut üzerinde çok fazla gerginlik yaratabilir. Egzersiz yapmak, meditasyon yapmak ve iyi yemek yemek her zaman önemlidir, ancak zorlu bir süreçten geçerken bu şeylerin üzerinde kalmak zor olabilir.

Bununla birlikte, refahınızı desteklemek için hızlı bir çözüm, sulu kalmaktır. Bol miktarda su içmek sadece vücudunuzun hücresel süreçlerine fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda enerji seviyenizi yükseltir ve zihninizi de temizler.

Su ayrıca ağır duyguları gidermeye yardımcı olabilir ve eterik bedende kalan herhangi bir durgun enerjiyi detoksifiye etmeye yardımcı olabilir.

Zor bir dönemden geçiyorsanız, gün boyunca bol su içmeyi unutmayın.

2. Düşünme, Hisset

Bu yaşamdaki insan armağanlarımızın bir kısmı, mantıksal aklımızı kullanarak olayları anlayabilmek ve rasyonelleştirebilmektir.

Bu, sahip olmak için inanılmaz bir beceri olsa da, bazen her şeyin bu düşünce yerinden anlaşılamayacağını hatırlamak önemlidir.

Bazen, ne kadar çok uğraşırsanız uğraşın mantıklı veya pratik düzeyde bir anlam ifade etmeyecektir. Bu olduğunda, düşünmeyi bırakmak ve onun yerine hissetmeye başlamak önemlidir.

Duygularımız, bir şeyi bir mantık yerinden anlamaya çalışmaktan çok daha etkili olabilecek güçlü rehberlik araçlarıdır. Duygularımızı bir rehber olarak kullanmanın püf noktası, mantıksal zihnimizin süreci analiz etmesine veya karışmasına izin vermemektir.

Bunu yapmak için, nefesinizi kullanarak zihninizi sakinleştirin ve ardından gerçek hislerinizi ayarlayın. Sadece neyin geldiğine ve sizi yönlendirmek için nasıl kullandığınıza şaşırmış olabilirsiniz.

3. Sonunda Her Şeyin Mantıklı Olduğunu Bilin

Zorlu bir yaşam süresinin ortasındayken şükretmek ve işlerin neden olduğu gibi açıldığını anlamak zor olabilir.

Çoğu zaman hayatımızın en zorlu dönemleri bizi en çok ödüllendiren yerlere götürür, ancak hareketlerden geçerken bunu görmek zor olabilir.

Hayat artık size mantıklı gelmiyorsa, genellikle büyümenin ve dönüşümün devam ettiğini gösteren bir işarettir. Bu süreç boyunca, bir ya da iki saniye boyunca kaostan çıkmak ve her şeyin sonunda bir anlam ifade edeceğini kabul etmek önemlidir.

Her zaman bir son vardır ve her zaman ortaya çıkacak bir çözüm vardır buna ne kadar güvenirseniz, süreç içinde o kadar kolaylaşır.

Your Page Title

Her şeyin yolunda gittiğini ve tüm sorunlarınızın zaten bir çözümü olduğunu unutmayın, tek yapmanız gereken ilerlemeye devam etmektir.