Evrenin Hayatımıza Doğru İnsanları Göndermesinin 6 Sebebi

Evren, farkına varmasanız bile size doğru zamanda doğru insanları gönderir.

Kendi zihinlerimizde doğru yerdeyken, evren bize yaşamlarımızda olması gereken insanları sonsuza dek veya sadece bir an için gönderecektir. Bu insanlar bizi kendimizin daha iyi versiyonları olmaya itecek ve yaşamlarımızda ilerledikçe bize gerçekten dersler verecektir. Evrenin yolumuza gönderdiği insanlar bize ruh düzeyinde bağlıdırlar. Enerjileri diğerleri arasında öne çıkar.

Bu yazıda, evrenin bazı insanları hayatımıza göndermesinin sebeplerinden bazılarını gözden geçireceğiz.

Evrenin, Yaşamlarımıza “Doğru İnsanları” Göndermesinin 6 Sebebi:

1. Olması Gerektiği Gibiyiz.

Olması gerektiği gibi olursak, evren bizi ödüllendirir. Evren yaptığımız herşeyin ve attığımız adımların farkında. Evrenle ne kadar hizalıysak, alacağımız ödül o kadar fazla olur.

2. Uygun Desteğe İhtiyacımız Var.

Hepimiz düşündüğümüzden daha fazla kırılganız. Fiziksel veya duygusal destek önemlidir. Yaşamdaki en kötü noktalarımızdayken, evren bunu görebilir. Bizi neşelendirmek için evrenin yaşamımıza gönderdiği insanlara şaşırabilirsiniz.

3. Bir Ders Öğrenmemiz Gerekiyor.

Hayatta birçok ders öğreniriz ve eğer belirli bir dersle mücadele ediyorsak, evren bu dersi almamızı kolaylaştırmak için birini hayatımıza gönderir. Bu hem iyi hem de kötü bir şey olabilir. Gelecek dersle ilgili acıyı deneyimlemek istememize rağmen, onu deneyerek kendimizi daha iyi bir hale getireceğiz.

4. Bir Şekilde Büyümek İçin Yardıma İhtiyacımız Var.

Büyümek gerektiğinde, evren bazen bize büyümek için birisini sağlayacaktır. Başka biriyle birlikte büyümek büyülü bir şeydir ve bu fırsatı takdir etmeliyiz.

5. Neye İzin Vermememiz Gerektiğinin Farkında Olmamız Gerekir.

Uygun sınırları belirleyemediğimiz zaman, evren önümüzde dünyalarımızı tamamen mahvedecek birini koyabilir. Bu kişi bizi paramparça edebilir ve her yönden kırabilir, ancak bunu yapmamamız gerektiğini öğreneceğiz. Bunu yaparken sınırlarımızın nerede olması gerektiğini ve başkalarının onları geçmelerine izin vermemenin ne kadar önemli olduğunu anlayacağız.

Your Page Title

6. İyileşme Konusunda Yardıma İhtiyacımız Var.

Kayıp aşk, travmatik deneyimler veya genel depresyon yüzünden hepimizin sevgiye ihtiyacı var, bazen iyileşmek için yardıma ihtiyaç duyarız. Hepimiz birçok farklı şeyden geçiyoruz ve bunlardan bazılarıyla yüzleşmesi zor. Evrenin bizim tarafımızdan bize getirdiği birine sahip olarak, bu tür şeylerle çalışabiliriz.