Seçilmiş Olduğunuzun 8 İşareti – Yeryüzünde Yürüyen Bir Ruh Savaşçısı Olduğunuzu Gösteren İşaretler

Ruhsal uyanış arayışı, her birimiz doğmadan çok önce başladı. Bu arayışta önemli bir rol oynamayı kabul eden, dünya üzerindeki yürüyüşleri boyunca Ruh Savaşçısı olmanın sorumluluğunu kabul eden bir dizi güçlü, cesur birey var.

Görevleri, biz insan ırkının çoğu zaman razı olduğumuz korku, yargılar, yanlış inançlar ve yalanlar gibi zihniyetlere meydan okuyarak başkalarına manevi açıklık arayışlarında yardımcı olmaktır. Hayatımızdaki bu olumsuz ve toksik etkileri kabul etmek bize mutsuzluk, acı ve ıstıraptan başka bir şey getirmeyecektir. Bunun yerine, ruhsal savaşçı zihnimizin, kalbimizin ve ruhumuzun derinliklerinde bulunan savaşa netlik ve farkındalık getirecektir.

Bir Ruh Savaşçısı olarak yaşam, ömür boyu sürecek bir taahhüttür ve hafife alınmamalıdır. Bu bireylerin dünyadaki rollerini tam olarak anlamak ve yerine getirmek için gerekli olan disiplini ve çalışmayı anlamaları gerekir.

Bu yolculuk sizin doğumunuzdan önce yapıldığından, bu sorumluluğu kabul ettiğimize dair hiçbir bilgimiz olmadan burada Dünya’daki yaşamımıza giriyoruz.

Bir Ruh Savaşçısı Olarak Yaşam İçin Seçildiniz mi? İşte 8 İşaret…

1.Sevgi İçin Yaşarlar:

Birine kendi manevi yolculuğunda yardımcı olmanın ilk adımı önce bağlantı kurmaktır ve bir Ruh Savaşçısı bunu yapmanın tek gerçek yolunun gerçek aşktan geçtiğini anlar. Bu, bir güven ve karşılıklı anlayış yaratarak, yabancılar arasında bir gülümseme veya rastgele bir nezaket eylemi kadar basit bir şey olabilir.

2.Gerçeğe Değer Verirler:

Ruh Savaşçıları, yaşamın ruhsal gelişim için gerekli olduğunu anlar ve gerektiğinde onu keşfetmek için gidebileceğini anlarlar.

3.Bir Anka gibi, Tekrar ve Tekrar Yükseliyorlar:

Hayat her zaman kolay değildir ve geri kalanımız gibi bir Ruh Savaşçısı da defalarca yıkılacak, üzerine basılacak ve yanacaktır. Ancak, bunun onları yok etmesine izin vermeyecekler, küllerinden tekrar tekrar yükselecekler.

4.Teslim Olmak ve Vazgeçmek Arasındaki Farkı Anlıyorlar:

Daha büyük manevi resme doğru çalışmaya devam etmek için kişinin teslim olması gereken zamanlar vardır. Bir Ruh Savaşçısı bunun vazgeçtikleri anlamına gelmediğini, daha yüksek bir enerji tarafından yönlendirilmelerine izin verdiklerini anlar.

5.İç Korkularını Ehlileştirebilirler:

Herkes burada Dünya’da geçirdikleri süre boyunca korku yaşar ve Ruhsal Savaşçılar da istisna değildir. Aradaki fark, bu negatifliklerin tam potansiyellerine ulaşmalarını engellemelerine izin vermemeleridir.

6.Gitmek Zorlaştığında, Savaşmaya Devam Ediyorlar:

Gerçek tutkudan daha büyük bir motivasyon yoktur ve bir Ruh Savaşçısı bu alanda eksik olmaz. Hayat onlara bir meydan okuma verdiğinde, bu kişiler sadece ayakta durmakla kalmayacak, aynı zamanda bunu bir soğukkanlılık örneği sunarken yapacaklar ve dünyanın geri kalanına güç verecekler.

7.Savaşlarını Seçiyorlar:

Bir Ruh Savaşçısı, bu dünyada dikkatlerine ihtiyaç duyan birçok şey olduğunu anlıyor, ancak çabalarında başarılı olmak için enerjilerini en önemli savaşlara odaklamaları gerektiğini biliyorlar.

Your Page Title

8.Daima Kalplerini Takip Ederler:

Bu bireyler hem kendi kalpleri hem de ruhları hakkında derin bir anlayışa sahiptirler, aynı zamanda daha büyük resmi ve evrenin enerjilerini de bilirler. Bu, onlara hayatta rehberlik edecek güçlü bir sezgi geliştirmelerini sağlar.