Ruhsal Olarak Yetenekli Olan İnsanlar Bu 9 Şeyden Ağır Bir Şekilde Etkilenecekler

Ruhsal olarak yetenekli insanlar, kendilerine yüksek benlikleri ve bir bütün olarak Evren tarafından sunulan armağanlara uyum sağlamış kişilerdir. Herkes gözlerini ve zihinlerini açarak ruhsal olarak yetenekli olabilirken, çoğu kişi bunu yapmaya istekli değildir.

Tabii ki, birçok insan ruhsal olarak yetenekli olmanın harika bir şey olduğunu düşünüyor gibi görünüyor, ama aynı zamanda dezavantajları da var. Onları ortalama bir insandan daha fazla etkileyen birçok şey var. Bu şeyler onları duruma bağlı olarak geriye çektiğini veya parçalandığını hissettirir ve bu iyi bir şey değildir.

Ruhsal olarak yetenekliyseniz ve gerçek benliğinize daha çok uyum sağlamışsanız, muhtemelen sizi etkileyen ancak diğer insanları rahatsız etmeyen bu tuhaf şeyleri biliyorsunuzdur. Sizi daha yalnız hissettirse de, size sunulan güçle gurur duyun ve diğer yetenekli insanların da bunu yaşadığını unutmayın. Böyle şeyleri nasıl idare edeceğiniz, kendi gücünüzü besleyebilir veya ondan uzaklaştırabilir, bu kendi başına size bağlıdır.

Ruhsal Olarak Üstün Yetenekli Olan İnsanları Ağır Şekilde Etkileme Eğilimi Olan 9 Şey:

1. Yabancılar Her Zaman Size Geliyor

Çünkü Aura’nız sıcak ve birçok insanı size çekiyor. Bunlar tanımadığınız insanlar bile olabilir. Bu olduğunda, ne yapacağınızdan veya bir şeyle nasıl başa çıkacağınızdan emin olamazsınız. Yardımınızı isteyen herkes iyi niyetli olamayabilir ve bununla birçok yönden mücadele edersiniz.

2. Sezginiz Çok Güçlüdür

Evet, güçlü bir sezgiye sahip olmak iyi bir şeydir ama bazen çok bunaltıcı olabilir. Sonunda rahatlayabileceğinizi düşündüğünüzde bile her zaman gerginsiniz ve bir şeyler hakkında uyarılırsınız. Bu, ruhsal olarak yetenekli olanlara ciddi bir zarar verir.

3. İhtiyacınız Olan Uykuyu Almak İçin Mücadele Edersiniz.

Ruhsal olarak yetenekli olduğunuz için, uyumanız gerektiğinde geceleri zihninizi yavaşlatmak için de mücadele edersiniz. Sanki iç işleyişiniz, hissettiğiniz gibi dinlenmenize izin vermeyecektir. Bunun üzerinde çalışabilmenize rağmen, bunu yapmak kolay değildir.

4. Girdiğiniz Odaların Enerjilerini Hissedebilirsiniz.

Oraya varmadan önce bir yerin nasıl bir titreşime sahip olacağını anlayabilirsiniz. Enerjileri hissedebilir ve onları diğer insanların çoğundan daha fazla alabilirsiniz. Bu, birçok farklı nedenden dolayı sizi genel olarak oldukça yorgun bırakır.

5. Rüyalarınız Çok Gerçek

Olumlu bir rüya ya da korkunç bir kabus olsun, işler rahat olamayacak kadar gerçektir. Uyurken size mesajlar verilir ve aldığınız mesajlara bağlı olarak uyumaktan bile korkmanıza neden olabilir. Uyuduğumuzda perde incedir ve bu, diğer taraftakilerin bizimle kendi yöntemleriyle konuşmasına izin verir.

6. Sık Sık Kendinizi Bunalmış Ve Yalnız Zamana İhtiyaç Duyarken Bulursunuz

Enerjik bir varlık olduğunuz için, genellikle kendinizi tükenmiş hissedersiniz. Etrafınızdaki insanlar sizden besleniyor gibi görünüyor ve bu bir bedel alıyor. Çevrenizdeki dünyadan olumsuzlukları emerken, olayları temizlemek ve yeniden başlamak için kendinize zaman ayırmanız gerekir.

7. Doğa İle Derin Bir Bağlantınız Var.

Dünya acı çekerken bunu hissedebilirsiniz. Başkalarının yapmadığı şeyleri anlıyorsunuz ve bazen bunları deneyimlemek çok acı veriyor. Doğaya çok zarar veriyoruz ve yetenekli insanlar bu acıyı hissediyorlar.

8. Ay Döngüleri, Aylar Değişmeden Önce Hissettiğiniz Enerjileri Beraberlerinde Getirir.

Ayın evrelerini ve bu evrelerle gelen enerjileri herkesten çok önce toplayabilirsiniz. Dolunayın gergin olup olmayacağını ve çok daha fazlasını anlayabilirsiniz. Bu enerjiler oldukça ağır hissedebilir ve çoğumuz için yüzleşmek zor olabilir.

Your Page Title

9. Hayvanlar Size Çok Çekiliyor.

Aura!nız sıcak ve davetkardır, bu da çoğu hayvanın etrafınızda olmak istemesine neden olur. Her zaman hayvanların görmeyi sevdiği kişi sizsiniz. Bunun nedeni, sizinle güvende olduklarını bilmeleridir, ancak bazen tüm bunların sonucunda görmeye başladığınız bazı şeyleri görmek kalbinizi gerçekten incitebilir. Yardım etmek için elinizden geleni yaparken bazen kurtaramayacağınız hayvanlar vardır ve bu kalbinizi kırar.